18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpierdol na koncercie

~LegendarnyZiom • 2013-06-14, 22:15
Poszło o miejsca, więc panowie wyszli na zaplecze. Jak się skończyło zobaczcie sami. :szczerbaty:


kasia978

2013-06-15, 02:40
co za zwierzę - wychyla się jeszcze na tych chudych nóżkach, by zrobić zdjęcie pobitemu... Żenada... A ten stróż prawa czy ochroniarz czy kimkolwiek jjest stoi i się gapi. Nie ma to jak odważni bohaterowie. No i prawdziwi mężczyźni kopiący leżącego :/

Leginek

2013-06-15, 08:17
Nienawidzę takich akcji. Zawsze po obejrzeniu tego typu materiału, liczę że osoba która wyrwała wpie**ol od grupy innych ludzi, sama dopuści się mordobicia w imię wendetty . A żeby wszyscy Ci zgromadzeni co go bili dostali taki oklep by do końca swoich dni robić pod siebie na wózku inwalidzkim

Ch...........on

2013-06-15, 16:46
Brudasy jakie śmieci bez honoru i zasad... koleś jak startował do jednego to ten sp***alał... jak go jakiś dupek wywrócił (oczywiście atakiem zza pleców) to nagle brudasy zrobili się kozakami i zaczęli napie**alać ile wlezie... gardzę takimi szmatami co sp***alają przy równej walce a atakują jak koleś jest jeden a ich cała chmara.

Milion baksów

2013-06-15, 21:54
Ja to nie wiem jak można bić leżącego.. Przecież to najgorsze sk***ysyństwo.. A gapie jak zwykle na poziomie - zamiast pomóc, to telefon w dłoń..