18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wpadka polsatu

MexicoCojonez • 2015-11-02, 15:53
"W ostatniej części "Życia Pi" główny bohater wypowiada monolog, który, by nie zdradzać za dużo, jest bardzo istotny dla odbioru całego dzieła. Niestety stacja Polsat nie pozwoliła widzom poznać zakończenia: ostatnie minuty zostały zagłuszone przez lektora zapowiadającego kolejne programy."



leonfun

2015-11-02, 15:57
Kto jeszcze patrzy na to gówno jakim jest Polszmat i tefałen ?

MaratHS

2015-11-02, 15:58
No właśnie, ja też się wczoraj zastanawiałem, czy to jakieś nietypowe zakończenie filmu gdzie trzeba samemu wysnuć dalsze losy bohatera, czy może pomyłka realizacji.

Swoją drogą ten film był strasznie rasistowski i jako reprezentant rasy białej czuję się zażenowany, że bohater filmu jest innego koloru niż mój, a w dodatku wykazuje się sprytem i sprawnością którą dysponują tylko przedstawiciele rasy białej. Bardzo smutno mi z tego powodu... Ciekawe czy dostanę odszkodowanie jak jakiś szmatogłowy za straty moralne.*


leonfun, Jak leci jakiś film to dlaczego miałbym nie obejrzeć go w jakiejś reżimowej stacji? Przecież to nie są "Fakty" czy "Wydarzenia".


* - wypowiedź ma charakter żartobliwy i nie ma na celu segregacji rasowej

GO...........ED

2015-11-02, 16:10
Grzegorz Pawlak,jak dla mnie jeden z najlepszych polskich lektorów

Magicalan

2015-11-02, 16:26
Czytałem o tym rano :) Kara za oglądanie telewizji i nabijania kasy z reklam. Filmy można oglądać w internecie (nawet legalnie o czym niektórzy pewnie zapominają).

Murgen

2015-11-02, 16:26
Kolejny problem ludzi cierpiących na brak problemów...
Naprawdę kwestia przycięcia końcówki jest warta tego bym widział o tym wiadomość na 4 różnych portalach?

tomiozo

2015-11-02, 17:06
To jest tak sadystyczne, że się nadaje na harda.