18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wózek widłowy robi najechanie na pracownika

fantastico • 2016-11-15, 22:57
Zrobienie najechania na pracownika wchodzącego po rampie na górę, na skutek czego staję się dostanie pod koła załadowanego pojazdu. Człowiek sponiewierany pod pojazdem staje się nieruchliwy co wskazuje na urazy wewnętrzne i głęboką penetrację nacisku.


Fifka

2016-11-16, 00:27
"co wskazuje na urazy wewnętrzne i głęboką penetrację nacisku"
Hahah co opis to lepszy. Piwko się należy.

mamurra

2016-11-16, 02:42
OP, weź już przestań kaleczyć język polski...

pieprzeadmia

2016-11-16, 07:12
Penetracji nie było bo widly wózka byly zajęte

sSQNn

2016-11-16, 10:52
Bo nie ma to jak być idiotą wpie**alającym się przed pojazd...

ul...........rt

2016-11-16, 12:11
@up
Wioząc taki ładunek jedzie się tyłem a nie przodem, po to właśnie żeby widzieć co się dzieję

primas

2016-11-16, 17:43
@up kolego pod górkę jedzie się przodem po to by ładunek się nie zsunął lub wózek nie przewrócił

SirMajkel

2016-11-16, 18:50
ej fantastico a tobie co najechało na głowę, że taki popieprzony jesteś?

KlinikaAborcyjna

2016-11-16, 20:00
ulthart napisał/a:

@up
Wioząc taki ładunek jedzie się tyłem a nie przodem, po to właśnie żeby widzieć co się dzieję


W zaistniałej sytuacji wózkowy jechał prawidłowo przodem ponieważ wjeżdżał pod górkę. A pod górkę z towarem trzeba i należy wjeżdżać przodem a zjeżdżać tyłem po to żeby drogocenny towar nie sp***zielił się (zsunął) z wideł i/lub palety.
Gdyby jechał po płaskiej powierzchni zasłużył by na dużego dildosa w anusa - oczywiście za karę a nie w nagrodę zboczuchy jedne.

el_kadafi

2016-11-16, 22:49
"Człowiek sponiewierany pod pojazdem staje się nieruchliwy co wskazuje na urazy wewnętrzne i głęboką penetrację nacisku."

pie**olisz waćpan. Wjechał mu na nogi i przetarł jego dupskiem podjazd. Powyżej pasa, poza zadrapaniami i stłuczeniami, raczej nie ruszony.

Dr.Greenthumb

2016-11-17, 00:04
Wina obydwu, po to jest klakson żeby go używać. Czy to wyjazd zza winkla, czy to jazda bez widoczności, czy cofanie.
Wjazd tyłem i zjazd przodem skończyłby się prawdopodobnie utratą stateczności (nie znam wagi ładunku).
Środek ciężkości zmienia się również podczas ruszania/przyspieszania i hamowania, więc @ulthart, nie wprowadzaj innych w błąd, bo przez takie właśnie zachowanie wózki się przewracają.

Gość co szedł nie lepszy, szedł sobie środkiem drogi transportowej :facepalm:

@el_kadafi, Taki wózek waży +/- 4t do tego ma mały prześwit +/- 30cm, wątpię aby były to tylko zadrapania i stłuczenia.

bialy_pielgrzym111

2016-11-17, 08:34
Gdyby jechał tyłem to na pewno by gościa zauważył. Tylko nie wiadomo czy by mu na to jego wózek pozwolił. Zależnie też od towaru jaki wiózł. Druga sprawa to sam poszkodowany. Gdzie mózg iść rampą w stronę jadącego widlaka po czym się odwrócić do niego plecami... zero wyobraźni.

kotorminator

2016-11-17, 08:35
Większość Sadoli nie potrafi poprawnie pisać po polsku a czepiacie się kolesia który pisze niepoprawnie, ale świadomie. Gdy widzę teksty typu "r*chałbym TĄ babkę", ch*j mnie strzela. Jesteście bandą, popie**olonych, ignorantów. Odpie**olcie się od Fantastico!

freeszpak

2016-11-17, 15:16
k***a pod górkę z ładunkiem jechać tyłem ;d ulthart jeśli piszesz poważnie to kretyn z ciebie