18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Worms skill

limakoF • 2013-05-16, 18:32
Imponujące umiejętności na linie i fart w klasyku gier :badyl:

dback

2013-05-16, 21:01
E tam. Grając w multi z kumplami i tak największe wrażenia robiły epic faile. Kilka lat temu nagrywałem nasze rozgrywki i zrobilem male kompilacje z muzyczką.


reszty nie moge wrzucic :(

Everizon

2013-05-16, 21:07
A co powiecie na DYNABLASTER !?
Ale w wersji Battle Game 4 osoby 4 Joysticki na amidze 1200.
Wszystkie powerupsy na full, start z 4 rogów i...
jeden wielki wrzask, szarpanie joyów, a w grze totalna pożoga ! Jeden wielki eksplodujący labirynt ! cud jak wogóle ktoś przeżył !
...średni czas rozgrywki 15 sekund ! :) Totalna rozp***ucha !
A emocje jakie teraz już w grach nie występują..
Gimbusy nie zrozumieją.

stalowyszczur

2013-05-16, 21:43
@up
Ahhaha, frenzy w Dynie bylo odjazdowe ;]
Gram od kiedy mialem jakies 6-7 lat wiec juz ponad 20 bedzie. I jak cisne w dzisiejsze produkcje, to jakos nie zazdroszcze grafiki etc etc. Mialem 10 razy wiecej radochy z wygranej w SWOS w podworkowym turnieju niz z jakiejkolwiek rundy w BF czy blekopsach. A pierwsza rozgrywka multi w Dooma to bylo objawienie :D .

twoj0stary

2013-05-16, 22:19
Ten filmik, ktory wyslales przedstawia styl gry Rope Race, mapa wydaje sie trudna, ale jak juz sie ma wprawe to nie jest to nic nadzwyczajnego.
Istnialy bardziej zlozone tryby gry, w ktorych najpierw trzeba zebrac paczke, oczywiscie robiac wszystko na linie, a nastepnie dopiero atakowac przeciwnika wiszac na linie (enterem).
Najtrudniejszy ze stylow to tzw. wall 2 wall, nazywany skrotowo w2w, co oznaczalo, ze najpierw trzeba bylo dotknac wormsem (na linie) scian po obydwoch stronach mapy, zebrac paczke i dopiero atakowac. Zaczeto co raz bardziej utrudniac gre ze wzgledu na to, ze ludzie w to rozpie**alali, wiec w pewnym momencie zaczeto budowac mapy w5w, czy w6w, gdzie cyfra w srodku oznaczala ilosc scian do dotkniecia.

Roznica miedzy mapami do w2w, a Rope Race byla taka, ze przeznaczone do tego pierwszego stylu byly o wiele bardziej przestronne i doslownie latalo sie po mapach przyczepiajac sie lina tylko kilka razy.

W tej chwili Wormsy World Party nie za bardzo chca chodzic na Win 7, zreszta na XP podobnie.

Ratilt napisał/a:

Przy tym co robią prawdziwi napie**alacze, ten filmik to amatorstwo.

Np.




Chociaż można znaleźć znacznie więcej takich na jewtubie


Koniec Świata

2013-05-16, 22:19
@2up, @3up

Za Amigowe wspomnienia zawsze piwo!

Takeda

2013-05-16, 22:21
Everizon napisał/a:

A co powiecie na DYNABLASTER !?
Ale w wersji Battle Game 4 osoby 4 Joysticki na amidze 1200.
Wszystkie powerupsy na full, start z 4 rogów i...
jeden wielki wrzask, szarpanie joyów, a w grze totalna pożoga ! Jeden wielki eksplodujący labirynt ! cud jak wogóle ktoś przeżył !
...średni czas rozgrywki 15 sekund ! :) Totalna rozp***ucha !
A emocje jakie teraz już w grach nie występują..
Gimbusy nie zrozumieją.Obrazek



Ja jako maluch napie**alałem ostro w wersję na peceta, pamiętam że zawsze byłem bardzo poruszony intrem, na którym ten zły czarny porywał księżniczkę i uciekał (na smoku?) do swojego zamku. Aż się rwałem do pomocy białemu :D

PLpunk

2013-05-17, 10:44
a ja się cieszyłem jak granatem coś trafiłem :mrgreen:

w3exe

2013-05-17, 17:53
ten trik to rope knocking dostepny na jednym serverze. Swego czasu mialem okazje zagrac z Punisherem mistrzem polski w wwp kiedy takie mistrzostwa jeszcze były. Goscie z filmiku to lamusy bo zaden nie daje fingerrole. po 6 latach grania gierka przestala zadowalac ale mam ja na komputerze :D

@twoj0stary

Shopper jest dla kobiet. Swego czasu gralo sie na 8 scian:P Pozdro SoS :D

CzarnyDevil

2013-05-17, 18:21
widze, ze moja nazwa na youtube "jewtube" sie przyjela :D

xts

2013-05-17, 18:51
CzarnyDevil napisał/a:

widze, ze moja nazwa na youtube "jewtube" sie przyjela :D



jewtube, redheadjewbook

themasterof

2013-05-18, 01:26
ta gra na linachw worms to mod do worms world party,a nazywa sie shopa o ile dobrze pamiętam..pzdr

Haly Burton

2013-05-21, 10:00
twoj0stary napisał/a:

Ten filmik, ktory wyslales przedstawia styl gry Rope Race, mapa wydaje sie trudna, ale jak juz sie ma wprawe to nie jest to nic nadzwyczajnego.
Istnialy bardziej zlozone tryby gry, w ktorych najpierw trzeba zebrac paczke, oczywiscie robiac wszystko na linie, a nastepnie dopiero atakowac przeciwnika wiszac na linie (enterem).
Najtrudniejszy ze stylow to tzw. wall 2 wall, nazywany skrotowo w2w, co oznaczalo, ze najpierw trzeba bylo dotknac wormsem (na linie) scian po obydwoch stronach mapy, zebrac paczke i dopiero atakowac. Zaczeto co raz bardziej utrudniac gre ze wzgledu na to, ze ludzie w to rozpie**alali, wiec w pewnym momencie zaczeto budowac mapy w5w, czy w6w, gdzie cyfra w srodku oznaczala ilosc scian do dotkniecia.

Roznica miedzy mapami do w2w, a Rope Race byla taka, ze przeznaczone do tego pierwszego stylu byly o wiele bardziej przestronne i doslownie latalo sie po mapach przyczepiajac sie lina tylko kilka razy.

W tej chwili Wormsy World Party nie za bardzo chca chodzic na Win 7, zreszta na XP podobnie.




hehe wszystko źle napisałeś, nikt nie gra w WWP, bo Worms Armageddon jedynie non stop jest poprawiane i wszyscy gracze z WWp przeszli do W:A juz dawno temu.

W2W nie jest wcale najtrudniejszym schematem, jest wiele znacznie trudniejszych i bardziej wymagających,

Grę (W:A) można odpalić na każdym windowsie bez żadnych problemów, jak ktoś ciekawy to na priv wszystko wyjaśnie.

swieca

2022-10-10, 19:11
ch*j Ci w dupę :D