18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World War Z

woolworth7 • 2015-09-09, 11:41
Przyszłość Europy wg Merkel i unijnego lewactwa. Materiał znalazłem na rosyjskim portalu. jak było to do Platformy.



NN93

2015-09-09, 14:34
Hojren napisał/a:

Podstawowy błąd logiczny ludzi - "to wina polityków-rządzących, są za głupi". Oni nie są głupi, wiedzą co robią, bo to sprzyja ich celom. Chcą rozj***ć pojedyncze narody, chcą by Europa utraciła tożsamość kulturową ale dalej wierzcie, że nie robią tego świadomie...


No właśnie, nurtuje mnie jedno pytanie kto ma w tym cel, bo to nie jest tak że europejscy przywódcy państw są głupi.. yyy to znaczy są ale są przez to że słuchają rozkazów z unii ale nie jest tak że są nieświadomi tego, że to nie jest dobre. Pytanie kto ma w tym wszystkim interes.. Od niedawna zastanawiam sie gdzie na świecie/w jakim państwie jest normalnie, gdzie sie wyprowadzić żeby życ w spokoju i bez chorych absurdalnych sytuacji, gdzie? szwecja?nie, chiny? nie, rosja?, niemcy? też nie. Polska nie? u nas jest o tyle źle że jesteśmy miedzy młotem a kowadłem- biedne panstwo niskie zarobki a z drugiej strony jakbysmy byli bogatym krajem mieli bysmy teraz duzo muzłumanów, sytuacja bez wyjścia, zbliza się jakaś apokalipsa Europy patrząc na to co się dzieje, to przypomina filmy z których do niedawna sie śmiałem (world war z) ale to się dzieje naprawde..

_Azazel

2015-09-09, 14:38
@UP Kto był tępiony w całej europie? A najbardziej przez Niemców? Francuzi też bali się im pomagać? Żydzi. Biedni uchodźcy mają hajs na rejs do europy? Skąd k***a?

Górnik_Roku

2015-09-09, 14:39
Upadek Rzymu nastąpił przez najazd Wandali, oby dzisiejsi Wandale nie doprowadzili do upadku kolejnej stolicy.

potencjalnymorderca

2015-09-09, 14:54
Zastanawiało mnie zawsze czemu policja/wojsko/straż graniczna nie strzela do tych małp kiedy wpie**alają się na teren państwa niby nie proszeni. Te żałosne 'próby' wyłapania poszczególnych jednostek - śmiech na sali. Przecież (chyba) można to potraktować jako atak, którejś z nor tych zwierzyn i odpowiedzieć ogniem. No k***a jak inaczej nazwać kilkaset nieproszonych murzynów zza granicy wbiegających na teren twojego państwa kiedy ty się na to nie godzisz. Ja osobiście potraktowałbym to (a raczej zasłoniłbym się tym) jako atak na mój kraj i wydał rozkaz strzelania. To, że 'atakuje' nas praktycznie zerowo uzbrojona 'armia' to inny fakt, ja odpowiadam lepszym asortymentem bo taki mam - tak działała wojna od początku aż do dziś i tak trwać będzie, tj. silniejszy używa lepszego sprzętu bo ma do niego dostęp i wygrywa.
Ale wracając. Nie wiem co ma k***a UE w tych swoich zj***nych k***a łbach, jaki interes by godzić się na takie gówno, które się odpie**ala, ale sami się jeszcze na tym wyjebią. Albo wyjebią się oni, albo wyjebiemy się my, albo wyjebiemy się razem. Inne kraje dosyć łatwo się dały, ale jestem przekonany, że u nas to nie przejdzie, zobaczycie. Będzie o wiele większy sprzeciw chociażby od strony kibicowskiej, która na pewno wyprowadzi jakieś ruchy w kierunku tych brudasów. Nawet nie tylko kibice, a wiele innych kultur. Nie ma się co oszukiwać, ale Polacy przeważnie są charakterni, cwani, 'nasze to nasze', zobaczycie, że wyjdzie z tego syf. Jak małpy zaczną odpie**alać bo przestanie im się podobać to nie będą walczyć z policją (a ch*j może i wojskiem, nie wiem jak daleko to gówno może się posunąć, oby nie aż tak). Będą walczyć z ludźmi i policją, a policja będzie walczyć z brudasami i ludźmi. Zrobi się takie j***na koło - zamieszki, które zostaną wykorzystane jako okazja do zlania tych wszystkich małp (czy też przymusowa obrona swojego domu, rodziny, interesu), a nad tym wszystkim będzie chciała przywrócić ład władza.
Brzmi śmiesznie, jak z jakiegoś filmu albo k***a ukrainy, ale szczerze? Może i pie**olę i trochę wyolbrzymiam, ale to wszystkie tak zaskakująco idzie w przód, że jest mi do śmiechu. Śmieję się i k***a płaczę bo nie myślałem nigdy, że władza zgłupieję aż tak. k***a zawsze się narzekało bo to drogo, bo tu mandaty o byle co, bo tam korupcja i on może, a mnie nie stać, ale k***a, żeby j***ć swoich i dodatkowo przyjmować i łapać się za fiutki k***a z obcymi? Jak już powiedziałem - żałosne k***a.
W skrócie cała moja myśl tak jak już napisał ktoś wyżej. Ja pie**olę, to się dzieje k***a naprawdę...

Salata666

2015-09-09, 15:13
@W.S.N.R. nazywa się HIJRA zrozbiłem fajne prównanie, ponieważ w 615 r n.e Moch*jmet przeszedł do Etiopii z 70 innymi muzgozjebami do Etiopii. dzisiaj stanowią 40-45% populacji. wystarczy zrobić matematykę teraz. Europa albo umrze albo bedzie wojna.

Inze

2015-09-09, 15:21
A ja nadal nie mam pozwolenia na bron palna...

Siekul

2015-09-09, 15:22
Ja i tak uważam, że Polska jeszcze na tym wszystkim zyska. Wtedy gdy w Niemcach i innych krajach Europy Zachodniej będzie kolorowo, to w Polsce będzie w miarę stabilnie, bo ile oni tu chcą ich sprowadzić? 10tyś? To i tak niewielka ilość względem kilkuset tysięcy w krajach zachodu. Zobaczycie, jeżeli się coś nie sp***oli, to jeszcze turystyka/usługi i biznes zaczną się lepiej rozwijać.

5987389

2015-09-09, 15:23
Nie chce mi się pie**olić, podpisałem petycje przeciw emigrantom tyle mogę zrobić, jak przyjadą i będą organizowane jakieś łapanki może wezme udział. Wojna nadchodzi wielkimi krokami! Ja nie wierzę że politycy są tak głupi, to wszystko jest ustawione, to wszystko to wielki biznes. Zwykli ludzie mogli przewidzieć taki przebieg wydarzeń 10-20 lat temu, dlaczego więc nikt nie działał żeby temu zaradzić ? Bo wojna się opłaca, więc niech będzie rzeź, ludzi i tak jest za dużo na świecie. Może to nie jest jeszcze era atomówek, nie z takim przeciwnikiem, ale będą ginąć setki tysięcy ludzi, już niebawem pogrążymy się w chaosie. A ja za 3 lata sp***alam do korei południowej, mam nadzieje że zdążę :D

mabrothrax

2015-09-09, 15:37
Za Perturbatora zawsze piwo.

ramzes12

2015-09-09, 15:54
Nie wiem jak do tego podchodzić ale fajnie się czyta (jak dobra historia fantazy):

"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego. Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucypera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."

http://www.threeworldwars.com/albert-pike2.htm
http://www.zbawienie.com/nwo.htm

stud3nt

2015-09-09, 16:18
Za dzieciaka czytałem przepowiednie Nostradamusa (a raczej ich interpretacje), że Europę (przede wszystkim Hiszpanię, Francję, Włochy i kraje bałkańskie) zaleje muzułmańska masa i wywoła w końcu wojnę domową, która doprowadzi do śmierci połowy populacji Europy, rozpadu państw i zmiany granic. Wtedy się z tego śmiałem.

Nadal się śmieję.

Ale tak jakoś coraz bardziej niepewnie i bez przekonania.

ScavII

2015-09-09, 17:00
Zapoda ktoś nute?

AmatorKrupnika

2015-09-09, 18:10
tak wygląda prequel "planety małp"