18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

World War III

Muszken55 • 2013-04-05, 23:37
Wojna, wojna coraz bliżej.


Revcz

2013-04-06, 13:59
III wojny światowej nie będzie? Może.
Lecz niedługo na pewno wybuchnie jakaś wojna ponieważ gospodarka Stanów Zjednoczonych się załamuje i jak czegoś szybko nie wymyślą, jedynym wyjściem będzie wojna. Lecz nie będzie to wojna wywołana przez USA prawdopodobnie będą prowokować "te zue kraje" jak Korea Płn czy Iran i tym podobne.

lemkus

2013-04-06, 14:06
Hmm film chyba stary dość, widziałem tam sławne WTC. A przecież dawno ktoś je popsuł. Ponoć szmatogłowi, ale ręki nie dam sobie uciąć. :)

Szycha929

2013-04-06, 14:25
co w z tą wojną macie? kuźwa ludzie ja dopiero gimnazjum kończę dajcie mi żyć...

pi...........ka

2013-04-06, 14:44
beznadziejny film bez puenty , muzyka dobra reszta ssie, wstawka bezsensu , zgin

Muszken55

2013-04-06, 14:53
pika opie**ol mi pałe.

Ver0

2013-04-06, 15:11
Jeżeli gospodarka na świecie nie zacznie się normalizować nasze pokolenie może stać się uczestnikiem kolejnego globalnego konfliktu który najprawdopodobniej będzie ostatnim na tej planecie.

"Chcieliśmy nowego początku a stworzyliśmy koniec". Te słowa wyrażają najlepiej to co może czekać świat gdyby doszło do w/w wojny"

silvsky

2013-04-06, 15:11
Wybuchnie na pewno w ciągu 5-10 lat :D
To będzie smutne i zarazem piękne!!!!!

SweeTSataN

2013-04-06, 15:54
Dzieki ze to wstawiles na sadola, ile to juz czasu minelo kiedy ostatni raz widzialem ten filmik :P Piwo dla cb

backbone

2013-04-06, 16:02
Jak to zwykli mówić w takiej gównianej grze: "War, war never changes"

MadDave

2013-04-06, 16:46
Sorry ale zamiast skupić się na stronie symbolicznej twojego filmu to wymieniałem tylko filmy jakie wykorzystałeś . Wszystko fajnie zmontowałeś ale imho trochę za długie , mimo to piwo leci .
Rozpoznałem - Terminator 3 , 9Rota , Incredible Hulk , Resident Evil 2, Bourne Identity , Transformersy, Blackhawk Down ,Independence Day,Day the Earth Stood Still,Hunt for Red October,Air Force One .
Resztę tytułów nie kojarzę

Muszken55

2013-04-06, 17:04
Up
dla jasnosci materiał nie jest mój, ale ciesze sie, że sie podoba :D

smagal

2013-04-06, 18:25
niektóre fragmenty/ujęcia pochodzą z filmu Godzilla Final Wars :D

Lordzik92

2013-04-06, 18:45
Kiedys napewno nastapi III WS. W sumie w ciagu ostatnich 20 lat bylo kilka sytuacji ktore ja mogly wywolac, ale wladcy tego swiata wiedza ze to nie czas na takie zabiegi. Jednak sytuacja w Korei jest specyficzna, z tego wzgledu ze nie o nia chodzi, kazdy ma w dupie to panstwo, ale chodzi o to ze graniczy z Chinami, ktore napewno niepozwola by USA przejelo tam wladze (idealny przyczolek). Jak wiadomo gospodarka Chin zalewa swiat, i predzej czy pozniej USA i UE beda musieli ja zablokowac by samemu nie upasc (tak jak zrobili kiedys z Japonia). Ale amerykanie maja nadal problemy w krajach arabskich, ktore narazie sa ich piorytetem, dopiero gdy uporaja sie tam, beda w stanie zaatakowac Azje. Wielka niewiadoma w tym przypadku jest Rosja, ktora predzej poprze Chiny niz USA. W tej chwili gdyby wybuchl konflikt prawdopodobny uklad sil wygladalby tak :
Korea Pln., Chiny, Iran, Rosja - Korea Pld, USA, UE, Japonia, Izrael. Korea Kima wydaje sie byc osamotniona, ale ew. atak na ten kraj wywola nieoczekiwane efekty, ktora sa w stanie doprowadzic do globalnego konfliktu.

chizhovskiy

2013-04-06, 19:24
@daszek888 jak już kogoś cytujesz, to k***a podaj autora (Einstein, k***a), bo ludzie skłonni uwierzyć, że sam to wymyśliłeś.

snacu18

2013-04-06, 21:09
Ja tam już szykuje sztandar bo wojna coraz bliżej :D nie ma co trzeba wykopać karabin