18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Woodstock

worldlife • 2013-01-19, 17:26
Prawdziwy fan PW :szczerbaty: :

jeziorekpl

2013-01-19, 17:45
A co tam więcej robić ? Jedziesz tam bo to zajebisty klimat , napie**olisz się i odpie**alasz wszystko co Ci się podoba, przynajmniej czujesz tam wolność bo ja jadąc tam czuje się jak pie**olony hipis który może nawet z kutachem na wierzchu latać a i tak mi nikt nic nie powie :amused:

osa79

2013-01-19, 20:51
spędy bydła pod Lednicą to jest TO !!!

Paulz

2013-01-19, 21:12
Prawda jest taka że większośc hejterów woodstocku nigdy na nim nie była, albo jest tak zj***na że po prostu kiedy tam pojechała nikt nie chciał z nimi gadac :) Na codzien jestem poważną osobą, która nie może sobie pozwolić na robienie z siebie debila. Na woodstocku czuje się wolny, zostawiam swoją kobietę z jej kolezankami, sam zaś zapierdzielam po obcych ludziach i rozmawiam z nimi o czym tylko mam ochotę. Na woodstocku to nic dziwnego, w rzeczywistym świecie gdybym podszedł do kolesi stojących pod blokiem i zaczął z nimi rozmowę o filozofii albo o czymkolwiek innym to pewno albo wyszedł bym na wariata, albo bez pełnego uzębienia, albo bez telefonu.

waclawqwe

2013-01-19, 21:30
Przede wszystkim nie zapominajmy, że to jedyne miejsce gdzie można się naj***ć z Kapitanem Ameryką, Batman'em, spider-man'em i innymi superbohaterami :D

majork44

2013-01-19, 21:30
Jeszcze kilka miesięcy i sie widzimy na woodzie :D

brylant1412

2013-01-19, 21:31
krótko i na temat co się bedzie pie**olić

zulugula

2013-01-19, 21:48
Woodstock - bród smród kiła i mogiła :amused:

johnyzlampy

2013-01-19, 21:49
A to muszę siedzieć w śmietniku by móc go hejtować? Banda oszołomów, piewców tolerancji i innego gówna. Zaorać!

el...........iz

2013-01-19, 22:27
krótko i na temat czyli cała orkiestra to syf

bionicle93

2013-01-19, 22:58
Ja tam zadnych ciapatych na woodzie nie widzialem, wiec mi tu prosze nie wyjezdzac z takimi tekstami o tolerancji. A jak ktos cos by mi probowal podpie**olic(tak co do ciapkow mnie naszlo) to woodstock czy nie, wpie**ol sie nalezy.

Hobbitola

2013-01-19, 23:24
na łudstoku byłam,było całkiem ok (oprócz tego że jak wracałam do namiotu to jakiś brud spał mi w namiocie ,to dostał buta na ryj i kazałam mu wypie**alać),ale jedyne co mnie tam wk***ia i psuje zabawę w przeciwieństwie np. do brutal assault itp. to złodziejstwo, przecież k***a tam w lasach czatują żuliki i wypie**alają rzeczy z namiotów(a co to jest za zabawa jak musisz wszystko na oku mieć?)

takija

2013-01-19, 23:51
Hobbitola napisał/a:

na łudstoku byłam,było całkiem ok (oprócz tego że jak wracałam do namiotu to jakiś brud spał mi w namiocie ,to dostał buta na ryj i kazałam mu wypie**alać),ale jedyne co mnie tam wk***ia i psuje zabawę w przeciwieństwie np. do brutal assault itp. to złodziejstwo, przecież k***a tam w lasach czatują żuliki i wypie**alają rzeczy z namiotów(a co to jest za zabawa jak musisz wszystko na oku mieć?)



bo na wood jedzie sie z namiotem i flaszka :) reszta przychodzi sama :D

Konikmamy

2013-01-20, 00:03
reeaggee na woodzieee ludzieeeeeeeeeeee