18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wolny Tybet, a Bałtyk jak jeziorko...

rolinka • 2013-06-09, 21:59
Mapa Ziemi sprzed 300milionów lat z zaznaczonymi (aktuanymi) granicami politycznymi...



No i nagle do Indii mega daleko, ale Kanada na rzut beretem z Polandii i tylko szkoda Bałtyku, bo się do wielkości jeziorka skurczył.

A Tybet w końcu wolny (bo Chiny na drugim krańcu świata) a co więcej, z dostępem do morza !!!

degruzman

2013-06-09, 22:25
k***a Już wtedy graniczyliśmy z Niemcami ...

Brzydkii

2013-06-09, 22:46
Gdzie Wy tu Polskę widzicie?

wajnona

2013-06-09, 22:57
A chcesz w łeb za tą Polandię?

wudun

2013-06-09, 23:00
k***a ciapate i tak blisko

rolinka

2013-06-09, 23:08
wajnona napisał/a:

A chcesz w łeb za tą Polandię?



Tak się nie gotuj. Kocham mój kraj, ale mieszkałam przez wiele lat w Indonezji a tam Polska to Polandia i na tyle mi się to podoba, że zapożyczyłam. Nie ma w tym nic obraźliwego to tak samo jak bym napisała Poland, Pologne, Polen, Poola czy Polonia.

wajnona

2013-06-09, 23:19
rolinka napisał/a:



Tak się nie gotuj. Kocham mój kraj, ale mieszkałam przez wiele lat w Indonezji a tam Polska to Polandia i na tyle mi się to podoba, że zapożyczyłam. Nie ma w tym nic obraźliwego to tak samo jak bym napisała Poland, Pologne, Polen, Poola czy Polonia.




Przepraszam Ciebie bardzo, że posługując się językiem polskim na polskim portalu, pisząc cały post w jednym języku wypadałoby jednak się tego trzymać. Dla mnie mogłabyś nawet na księżycu mieszkać, słowo "Polandia" w języku polskim nie istnieje - Polska to Polska i już. Też mieszkam w innym kraju i nie miksuję sobie języka polskiego z duńskim, bo tak mi pasuje.

kapral

2013-06-10, 00:54
rolinka napisał/a:

Tak się nie gotuj. Kocham mój kraj, ale mieszkałam przez wiele lat w Indonezji a tam Polska to Polandia i na tyle mi się to podoba, że zapożyczyłam. Nie ma w tym nic obraźliwego to tak samo jak bym napisała Poland, Pologne, Polen, Poola czy Polonia.



wajnona napisał/a:

Przepraszam Ciebie bardzo, że posługując się językiem polskim na polskim portalu, pisząc cały post w jednym języku wypadałoby jednak się tego trzymać. Dla mnie mogłabyś nawet na księżycu mieszkać, słowo "Polandia" w języku polskim nie istnieje - Polska to Polska i już. Też mieszkam w innym kraju i nie miksuję sobie języka polskiego z duńskim, bo tak mi pasuje.



aleście się teraz przylansowały, wy światowe kobitki :noga:

polecam: https://www.facebook.com/zagranico

Radysh

2013-06-10, 02:09
Wolność w Tybecie polegała na tym, że 99% społeczeństwa, jeszcze 60 lat temu, zapie**alała jak w 16 wieku na 1% nierobów, mnichów.
Niektórzy chcą im zwrócić tą wolność.

wajnona

2013-06-10, 09:57
@kapral

Nie chodzi o lansowanie się, a o to że rolinka pisze nazwę własnego kraju niepoprawnie we własnym języku i zasłania się tym, że gdzieś tam mieszkała. To tak jak mówić, że nie nazywam się Klaudia tylko Claudia/Claudine/Claudie/Claude, bo tak jest w innych językach.

ivra

2013-06-10, 10:09
A Czechy nadal nie mają dostępu do morza.

tomqj

2013-06-10, 12:15
Ej Panienki, nie napie**alajcie się
Czy Indonezja czy Dania - obiad sam się nie zrobi

Simoo

2013-06-10, 12:15
Dodaje ten post tylko po to żeby liczba postów mężczyzn była większa niż tych kobiet.

Robot

2013-06-10, 12:17
Ja to bym pie**olnął z drugiej strony globu sztuczną wyspę i miał na wszystko wyj***ne.

clinton

2013-06-10, 12:28
Brazylia bez morza i arabusy bez ropy bo wtedy dinozaury chyba jeszcze smigaly calkiem zwawo :) ))