18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wolność.

~Beny • 2015-04-27, 10:25
Fragment wywiadu z pisarką- Katarzyną Grocholą.
Wart uwagi.

"Denerwuje mnie obnoszenie swojej seksualności na transparentach. Ludziom się popieprzyło w głowach od tej wolności. W czasach mojej młodości też żyli wokół mnie geje i lesbijki i na pewno robili w sypialni to samo, co robią dziś, ale nie opowiadali o tym publicznie.

Tymczasem niedawno naczelny gej Polski zajmujący się ubraniami wyznał w telewizji, że tak się pieprzył, że nie czuje dupy. I ja mam to akceptować, bo on jest człowiekiem wolnym? Nie na tym polega wolność."


Jakby ktoś był zainteresowany całym wywiadem: http://wyborcza.pl/1,75475,15935133,Rozmowa_z_Katarzyna_Grochola__Najpopularniejsza_w.html
Tak, wiem, wyborcza, ale mam to gdzieś :->

ja...........vv

2015-04-27, 10:38
o kurcze, zwracam honor tej Pani. do tej pory myślałem że ona tak samo poj***na jak i te downy z TVN.

Grzegorz.C

2015-04-27, 11:32
Poglądy i forma ich wyrażania kompatybilna z twórczością.

nowynick

2015-04-27, 12:13
Niech robia z dupami swoimi co chca. byle o tym nie opowiadali i publicznie nie robili. No i adopcja dzieci jak dla mnie jest wykluczona. Jesli chodzi o tego projektanta to jesli jest na tyle kiepski ze musi ratowac promocje swojej marki opowiesciami o bolu odbytu to powinni go spuscic medialnie - brak wywiadow, zaproszen etc. To moze wezmie sie za robote uczciwa to moze i bol dupy przejdzie...

BongMan

2015-04-27, 14:01
Jeśli chodzi o książki, to poziom dna - infantylne szmiry dla niedocenianych kobiet z kompleksami. Jednak poglądy zdrowe i sensowne, zwłaszcza zdanie:
Cytat:

W czasach mojej młodości też żyli wokół mnie geje i lesbijki i na pewno robili w sypialni to samo, co robią dziś, ale nie opowiadali o tym publicznie.


Bankracy

2015-04-27, 14:56
nie znam jej ale piwko

nowynick

2015-04-27, 15:32
Up

To Ta co napisala Nigdy w zyciu. Film zapewne ogladales...

bleblebator1

2015-04-27, 16:06
Czyli nic nowego nie napisała o tym geju.
W dupie był, gówno widział

Oponka

2015-04-27, 16:41
marudzicie na kobiete, a przynajmniej robi co lubi i ludziom się to podoba (nie pokazujmy palcem, bo to k***a nie ładnie). a pogląd na tych homozjebów ma prawidłowy. może my heterycy zacznijmy się obleśnie całować na widok takiej parki, niech się tym atencyjnym k***iszonom niedobrze zrobi. a jak któryś będzie sapał to szybki strzał w pysk, za znieważenie i pomówienia. niech sp***alają.

Tygrys500

2015-04-27, 16:46
a czemu nie macie ogladac homo na ulicach ? wolnosc to wolnosc ! juz od tego kosciola wam sie w glowie popie**olilo ;) zresztą, mowcie co checie, za kilka lat wszystko będzie tip top, legalne narkotyki, aborcja a kosciol przestanie rzadzic !!

8michal7

2015-04-27, 16:55
Najpopularniejsza w Polsce.. a dowiaduje się o niej z sadola. Popularny to jest Olbraotwski z RMF-ki

bosslolkowy

2015-04-27, 17:04
Ciekawe co Grzesiek na to :D

Penc

2015-04-27, 19:18
Tak w temacie trochę. Powiecie mi co na celu miał ten pedał, co raz miał na ramieniu symbol Polski Walczącej, a ostatnio był w kapeluszu SS? We łbach się popie**oliło debilom k***a. Skandaliści pie**oleni. A jak by ktoś na takiego publicznie wjechał to homofob od razu.

UBcjaPOLSKA

2015-04-27, 19:51
Za linka do wyborczej nie ma piwa.
Nie promuję gówna.
Nie nabijam wyświetleń.
Nie nabijam hajsu z reklam.



Tak, wiem, klapki na oczach, ale mówię nie lewackiej sp***olinie.

Ma...........ke

2015-04-27, 20:46
Kolejna piczka która widzi tylko skutek nie przyczynę.
Przyczyną jest państwo idiotyczne prawo jakieś wyimaginowane prawa człowieka i poj***ne dyrektywy UE
powinno być tak na swoim prywatnym terenie niech sobie robią demonstracje nawet że chcą być j***ni w puste oczodoły natomiast jeżeli państwo wydaje im przywileje bo odważyli się wyjść czy są mniejszością to tu jest patologia. Normalnym jest natomiast to że jak wychodzi manifestacja lesbijek czy zwolenników marichuany na ulice i póki nikomu życia nie zakłóca to jest ok. jak już obrzucają urzędy kamieniami transparenty potem się po nich walają i zaczepiają przechodniów to przychodzi pan policjant i pałuje panu niebieskiemu gratulacje a oszołom na 48 za kraty trzeba wiedzieć że wolność mojej ręki kończy się na wolności twojego nosa jeżeli ja swoją postawą naruszam działanie państwa czy innych wolnych obywateli to działa mechanizm ścigający osądzający i czeka mnie sankcja. Na szczęście w europie nie ma wolności wszyscy możemy oglądać i nie obrażać pedałów za to kim się urodzili i możemy szanować ich postawę.