18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolność to kwestia ciągłego wyboru.

Vinyl • 2022-05-03, 18:17
Kandydat na kongresmana (z własnym sztabem wyborczym zatrudniającym kilkunastu ludzi) zostaje zatrzymany za przekroczenie prędkości.
Stary buc w vagonie zamiast pokajać się grzecznie wykonuje "telefon do przyjaciela" po czym próbuje uwiarygodnić swoją uprzywilejowaną pozycję przedstawiając policjantce fakty z jej życia (przytacza jej imigranckie pochodzenie 2:24) a w końcu grozi rychłym zakończeniem jej kariery w służbach.
Policjantka daje lekcje honoru i odwagi.
Miesiąc po zajściu i nagłośnieniu w mediach sztab wyborczy kandydata i jego witryna i profile społecznościowe zostały zamknięte.


jimiq

2022-05-03, 18:23
Jak to było u nas to prawilnie by to wygrał.. Hehe. A w juesej nie da sie.

Beka_XD

2022-05-03, 18:31
Zwykłe przekamarzanie się starego trutnia z policjantką. Żadnej bójki, strzelania, czy pościgu. Strata czasu, nie oglądać...

niefrasobliwamariola

2022-05-03, 18:51
k***a, aż się nie chce komentować, ale prawda w US i A lepiej se z tym radzą niż u nas. Chociaż ci z górnej półki to zupełnie inna liga.

tranzystor

2022-05-03, 20:03
Głupia dyskusja, a przekroczenie prędkości nie było duże, więc mandat pewnie nie będzie wysoki. Stary cep nie wie, że w USA bardzo dużo policjantów na patrolach ma kamery przy mundurze? Z taką inteligencją ideał na polityka.

Soroka

2022-05-03, 22:39
Strona starego capa znowu działa, kandydatura jest. Coż :D

Hetman_Wielki

2022-05-03, 22:44
w polsce to już nie przejedzie, jedynie co to u Ruskich

opec

2022-05-03, 23:08
jimiq napisał/a:

Jak to było u nas to prawilnie by to wygrał..



Jakby u nas policja miała kamery i takie nagranie np. z Ziobrą trafiłoby do mediów to zero po czymś takim też już by się nie podniosło, więc spokojnie. Pewnie w jakiejś zabitej dechami wsi w stanie Nebraska, miejscowy, stary szefryf by jeszcze przeprosił pana senatora za zatrzymanie.

Xs...........33

2022-05-03, 23:28
Co kogo obchodzi jakiś typ z burgerlandu?

Heliar

2022-05-03, 23:29
Beka_XD napisał/a:

Zwykłe przekamarzanie się starego trutnia z policjantką. Żadnej bójki, strzelania, czy pościgu. Strata czasu, nie oglądać...



Ot właśnie miałem się zapytać, piwo leci.

zipi

2022-05-03, 23:51
Jezeli masz jaką kolwiek władzę a zachowujesz się w takich sposób to po prostu masz małą fujarkę i próbujesz udowonić ludziom swoją wyższość w "taki " własnie sposób, a to działa na odwrót, jestes odbierany jako pajac, no cóż, dobrze ze ja mam małego ale jestem nikim wiec nigdy się tak nie zachowam do nikogo xd

PsikutaBezS

2022-05-04, 02:08
Wszędzie jest tak samo.


tranzystor

2022-05-04, 09:44
Hetman_Wielki napisał/a:

w polsce to już nie przejedzie, jedynie co to u Ruskich



W Polsce za PiSu jest jak u Ruskich

opec napisał/a:

Jakby u nas policja miała kamery i takie nagranie np. z Ziobrą trafiłoby do mediów to zero po czymś takim też już by się nie podniosło, więc spokojnie.



Żelazny elektorat stwierdziłby wtedy, że policjant to lewak na usługach opozycji, a Zero jest niewinny.

Raflik

2022-05-04, 10:13
A w Polsce za takie coś to policjant by poleciał na dywanik do wyższego

htp

2022-05-04, 10:20
opec napisał/a:

Jakby u nas policja miała kamery i takie nagranie np. z Ziobrą trafiłoby do mediów to zero po czymś takim też już by się nie podniosło, więc spokojnie. Pewnie w jakiejś zabitej dechami wsi w stanie Nebraska, miejscowy, stary szefryf by jeszcze przeprosił pana senatora za zatrzymanie.



U nas mają kamery, tylko z jakoś słabymi akumulatorami :)