18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolni ludzie

DzidaZawodnik • 2021-04-02, 02:22
Na lotnisku w Kijowie tamtejsze Kapo zamknęło ludzi w obozie pod pretekstem kwarantanny.




Może zagraniczna TV do nich nie dociera i dlatego są "źle" wychowani.

burn1878

2021-04-02, 06:30
Boże jak piękne. Wolni ludzie chcą żyć, niewolnicy gnić. ch*j w dziąsło covidianom

głowakozua

2021-04-02, 12:00
O, to tzw ukraińska FEMA :D ?

konradkonradkonrad

2021-04-02, 16:02
oto jak ze zwykłej grypy można wycisnąć więcej kasy wystarczy dać telewizji temat do pie**olenia i zapłacić drobne " ekspertom " i kasa sama leci do kieszeni

reefah

2021-04-02, 20:27
konradkonradkonrad napisał/a:

oto jak ze zwykłej grypy można wycisnąć więcej kasy wystarczy dać telewizji temat do pie**olenia i zapłacić drobne " ekspertom " i kasa sama leci do kieszeni



Nie jest to zwykła grypa, uwierz mi. Mam wkoło wiele osób po tym syfie. Starsi, młodsi, 40 latkowie w pełni formy. Część nie może dojść do pełnej sprawności po 2 miesiącach. Akurat jestem w teraz w samym centrum wydarzeń. Wszystko zależy od organizmu. I żeby nie było nie jestem jakimś j***nym covidovcem, i zwolennikiem jakis lockdownówczy tych ebanych paszportow itp. Po prostu jestem tego świadkiem. Dopóki nie spotka to kogoś z twoich bliskich nie uwierzysz.

AdamBrown

2021-04-02, 21:42
reefah napisał/a:

Nie jest to zwykła grypa, uwierz mi. Mam wkoło wiele osób po tym syfie. Starsi, młodsi, 40 latkowie w pełni formy. Część nie może dojść do pełnej sprawności po 2 miesiącach. Akurat jestem w teraz w samym centrum wydarzeń. Wszystko zależy od organizmu. I żeby nie było nie jestem jakimś j***nym covidovcem, i zwolennikiem jakis lockdownówczy tych ebanych paszportow itp. Po prostu jestem tego świadkiem. Dopóki nie spotka to kogoś z twoich bliskich nie uwierzysz.



Po prostu uwierz mi sa źle leczeni albo nie leczeni wcale
czy wiesz że:
- Amarantyna leczy to gówno w dwa tygodnie?
- ludzie nie mają wogóle dostępu do lekarzu?
- Antybiotyki zostały specjalnie osłabione i zawierają teraz pół dawki? I każdy kto je bierze wbija sobie gwóźdź do trumny?
- jak sie kogoś podłączy do respiratora to prawie wyrokśmierci? Ale pomimo to FDA zakazała sekcji zwłok, lekarze by do tego doszli, i można było uniknąć wielu zgonów?
- maseczki, paszporty, testy PCR, i żele nie zatrzymują wirusa, ale za to zatrzymują gospodarkę, a to może spowodować o wiele wiecej zgonów, niż ta grypa na sterydach?

ComeToDie

2021-04-02, 22:10
AdamBrown napisał/a:

Po prostu uwierz mi sa źle leczeni albo nie leczeni wcale
czy wiesz że:
- Amarantyna leczy to gówno w dwa tygodnie?
- ludzie nie mają wogóle dostępu do lekarzu?
- Antybiotyki zostały specjalnie osłabione i zawierają teraz pół dawki? I każdy kto je bierze wbija sobie gwóźdź do trumny?
- jak sie kogoś podłączy do respiratora to prawie wyrokśmierci? Ale pomimo to FDA zakazała sekcji zwłok, lekarze by do tego doszli, i można było uniknąć wielu zgonów?
- maseczki, paszporty, testy PCR, i żele nie zatrzymują wirusa, ale za to zatrzymują gospodarkę, a to może spowodować o wiele wiecej zgonów, niż ta grypa na sterydach?



Foliarz na horyzoncie

1. Amarantyna to jeszcze nic potwierdzonego i z pewnością nie "leczy" . Trwają dopiero wstępne badania nad skutecznością leku w walce z Covid19
2.Mają? Prywatnie można wszystko załatwić z łatwością
3.Antybiotyki zostały specjalnie osłabione i zawierają teraz pół dawki? I każdy kto je bierze wbija sobie gwóźdź do trumny?" Jesteś idiotą
4. Wiesz, że respiratory powinno się stosować jedynie w ostateczności i są czasem jedyną opcją aby ktoś przeżył?
5.Maseczki ograniczają rozprzestrzenianie, żele zabijają wirusa, który znajduje się na rękach po wcześniejszym ewentualnym kontakcie z nim. >Nazywanie nieironicznie korony, grypą na stedydach

Zanim zaczniesz się wypowiadać doedukuj się, albo ukończ jakąś szkołę inną niż podstawowa.

Rzehooj

2021-04-02, 22:17
AdamBrown napisał/a:

Po prostu uwierz mi sa źle leczeni albo nie leczeni wcale
czy wiesz że:
- Amarantyna leczy to gówno w dwa tygodnie?
- ludzie nie mają wogóle dostępu do lekarzu?
- Antybiotyki zostały specjalnie osłabione i zawierają teraz pół dawki? I każdy kto je bierze wbija sobie gwóźdź do trumny?
- jak sie kogoś podłączy do respiratora to prawie wyrokśmierci? Ale pomimo to FDA zakazała sekcji zwłok, lekarze by do tego doszli, i można było uniknąć wielu zgonów?
- maseczki, paszporty, testy PCR, i żele nie zatrzymują wirusa, ale za to zatrzymują gospodarkę, a to może spowodować o wiele wiecej zgonów, niż ta grypa na sterydach?



Mój boże... typ chce stosować antybiotyki przeciwko wirusowi i jeszcze śmie gadać z wyższością na temat, na którym kompletnie się nie zna.

ar...........up

2021-04-03, 00:12
reefah napisał/a:

Nie jest to zwykła grypa, uwierz mi. Mam wkoło wiele osób po tym syfie. Starsi, młodsi, 40 latkowie w pełni formy. Część nie może dojść do pełnej sprawności po 2 miesiącach. Akurat jestem w teraz w samym centrum wydarzeń. Wszystko zależy od organizmu. I żeby nie było nie jestem jakimś j***nym covidovcem, i zwolennikiem jakis lockdownówczy tych ebanych paszportow itp. Po prostu jestem tego świadkiem. Dopóki nie spotka to kogoś z twoich bliskich nie uwierzysz.



A ja mam wokół siebie wielu, którzy przeszli covida lekko, łącznie ze mną. Wszyscy również 40+. Jak to możliwe?

kuba1393

2021-04-03, 00:21
u mnie tylko jedna osoba w rodzinie przeszla covida tragicznie ( byla tak oslabiona, ze mowila że chce sie poddac itd) - byla leczona ksiazkowo przez lekarz itd. pomogl dopiero gosc, ktory podal swoje leki ( jakis medyk, ktory wyciaga ludzi z tego gowna z powolania i wie jak to robic) i on tez stwierdzil, ze to nie jest smiertelny wirus, ani nawet grozny, tylko sposob jego leczenia jest bardzo nieprawidlowy, stad ta cala panika. reszta mojej rodziny przezzla covida na luzie ( ja np. czulem bardzo mocny szyczpiacy bol nosa i zatok - porownanie, jakbys skoczyl do basenu i chlorowana woda ci wbila w zatoki)