18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wolfenstein - BOOM BOOM

Cezz999 • 2014-02-27, 08:34
Premiera w maju, oby znowu nie przesunęli...

Zajumane z fb... jak było to ciulowo otagowane :P

klexior

2014-02-27, 18:33
WhoCaresAboutNik napisał/a:

Aby znowu nie zrobili takiej sobie gry jak poprzedni Wolfenstein. Przypominam że Blazkowicz jest polakiem.

Obrazek



I już wiadomo skąd u Rutkowskiego pomysł na fryzurę!

Pierre d'Ollony

2014-02-27, 19:12
Salceson napisał/a:

niezła wizja sf, jak dla mnie bomba. Tak na marginesie ciekawe co by było gdyby to faktycznie naziole wygrali wojnę, to by dopiero była heca



O to już ci odpowiadam. Zamiast nazwy Unia Europejska byłaby inna nazwa odnosząca się do Niemiec, a oprócz tego nic by się nie zmieniło nie licząc braku żydów, ciapatych i cyganów. Prawo byłoby takie samo jak to narzucone przez UE.
Czy byłoby lepiej? To już zostawiam każdemu do oceny (nie chce prokuratora na chacie :mrgreen: )

Dalione

2014-02-27, 19:14
A ja i tak kocham i zawsze będę kochać Wolfenstein: Enemy Territory :)

Wiercik102

2014-02-27, 20:36
Ej k***a ! A GDZIE SĄ SWASTYKI JA SIĘ PYTAM !!!

Erni90

2014-02-27, 21:00
jeśli mnie oczy nie mylą to będzie się grało Polakiem tylko, że pod flagą USA

MastodontZemsty

2014-02-27, 21:39
Na stronie wolfensteina w informacjach można przeczytać
"Wcielasz się w kapitana B. J. Blazkowicza, amerykańskiego bohatera wojennego. "

Avans

2014-02-28, 01:01
Bethesda Studios jest byla i bedzie faworytem
Szkoda ze tak zajeli sie tym TES Online.
kocham ich sandboksy zreszta cala serie falloutow i tesow.
gry nie kupie, moze gdzies, u kogos sprawdze i pomyslimy

oc...........an

2014-02-28, 04:24
Ja wam powiem, że gry się psują. Kiedyś napie**alałem jak poj***ny w nowe CoDy, grałem w Fallouta 1 z przyjemnością, na nowe sposoby przechodziłem BioShocka i niszczyłem kolejne armie w Company of Heroes.

A dziś? Prawie wszystko wieje taką nudą, że trzeba przechodzić w jednym posiedzeniu, bo inaczej już do gry nie wrócisz.

Wyjątkiem była Europa Universalis IV, ale ją też "psują" poprzez kolejne potężne patche, które tak zmieniają grę, że trzeba ją przechodzić od nowa dla najlepszego efektu, a moja cierpliwość ma granice...

No ale został jeszcze Ken Levine, BioWare, Square Enix (tylko TR i Thief) i Relic z Paradoxem - oni są jeszcze w stanie coś zrobić, w co będę grać 90 godzin z przyjemnością.

PS: na Fallouta 4 też czeka ale k***y z Bethesdy mają poza listą priorytetową bo ch*jowe Scrollsy wychodzą.

W AC4 w końcu muszę się zabrać, bo mam 40% ukończone i po prostu mi się nie chce wracać...