18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojskowy żarcik II

~Sunday • 2018-06-12, 10:54


Klasyka gatunku. :ciasteczkowy:

Wiewór

2018-06-12, 11:31
Nie ma to jak żarciki typu minuta śmiechu dla żartownisia, trzydzieści lat czekania na śmierć w sparaliżowanym ciele żartowanego, leżącego na łóżku w we własnych fekaliach i patrzącego w sufit przez 24 h.

Gymnorhinus

2018-06-12, 12:02
@Up

Takie są moje ulubione, a najlepsze kiedy żartowany nie wie, że to byłem ja :amused:

Ja...........ro

2018-06-12, 15:20
Adonis już ogłuszony, nie będzie się bronić, nic, tylko korzystać :wali:
Też mi tak robili w wojsku, zawsze udawałem nieprzytomnego do samego końca.

Essent

2018-06-12, 18:07
Po co wojna jak sami się wykończą :kawa:

wilkoala

2018-06-12, 20:43
@~Velture
Do samego końca pierwszego gwałtu czy jak wszyscy skończyli?

sumka

2018-06-12, 23:36
Za tego typu żarty powinna być nagroda typu "But w ryj z rozpędu z całej j***nej siły" tak co by do końca życia podczas śmiechu wpadały mu zęby.

TB303

2018-06-13, 10:26
Gymnorhinus napisał/a:

@Up

Takie są moje ulubione, a najlepsze kiedy żartowany nie wie, że to byłem ja :amused:


Ty chory socjopato :krejzi:

Heydash

2018-06-13, 19:56
Abraxus napisał/a:

Nie ma to jak żarciki typu minuta śmiechu dla żartownisia, trzydzieści lat czekania na śmierć w sparaliżowanym ciele żartowanego, leżącego na łóżku w we własnych fekaliach i patrzącego w sufit przez 24 h.



Ja bym wtedy odwiedzał kumpla co dzień (bo tak robią przyjaciele) i śmiał się przez 30 lat patrząc jak obejsrany bełkocze coś :smiechzula:

eMCeONe

2018-06-14, 03:34
Abraxus napisał/a:

Nie ma to jak żarciki typu minuta śmiechu dla żartownisia, trzydzieści lat czekania na śmierć w sparaliżowanym ciele żartowanego, leżącego na łóżku w we własnych fekaliach i patrzącego w sufit przez 24 h.


Nie pie**ol... z pedałami się wychowywałeś, którzy cię piórkami smyrali po ku*asie? Faceci od tego są, żeby odpie**alać sobie dziwne akcje, które po latach opowiada się ze śmiechem na ustach. Jak widzę takie wypowiedzi to za 30 lat, pistoleciki będą na kulki pluszowe, a nalot dywanowy będzie taktycznym kryptonimem walki na poduszki. Patrząc na twoją wypowiedź, automatycznie widzę pedałka w rurkach przed oczami, w sweterku babuni z wymyślną fryzurką na czerepie. To jest sadistic a nie strona humorystyczna dla takich dziwolągów, są tu żarty, które wyszły i które nie... Jak razi ciebie coś takiego to nie wchodź na hard. k***a bulwersacja, że typ zaj***ł o ramę łóżka... czego ja dożyłem na tym portalu.

sumka

2018-06-14, 11:42
eMCeONe, Samiec alfa sie k***a znalazł, a jestem pewny że jak by tylko ktoś ci krzywde zrobił to zaraz poleciałbyś na psy i do sądu po odszkodowanie. A odnośnie żartów to jesteś widać tak ubogi intelektualnie że bawi cię wyrządzenie komuś krzywdy i jest to jedyny żart jaki potrafisz wymyślić do tego tak kuresko śmieszny że nie wiem.

Skoro taki jesteś twardziel i hetero i uważasz że to śmieszne to może rozsyp na autostradzie kolce do opon k***a śmiechu będzie co niemiara i po 30 latach będziesz mógł opowiadać tę historię kolegom z pod celi jak cię będą r*chać.