18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Wojna Zombie

miedziak • 2010-07-03, 20:56
jakiś czas temu natrafiłem na tą zabawną książkę. Opowiada ona o rozpoczęciu, a następnie przebiegu i zakończeniu światowej wojny z zombie. książka jest w formie wywiadów uczestnikami tego wydarzenia, między innymi: chiński lekarz, amerykański żołnierz, tybetański przemytnik, kanadyjski komandos, najemnik, członkowie byłej administracji białego domu, biznesmen sprzedający niedziałające szczepionki, palestyński uchodźca, izraelski szpieg i wiele innych ciekawych postaci.
Generalnie książka szczególnie spodoba się ludziom którzy w trakcie oglądania takich filmów jak resident evil, noc żywych trupów, ziemia żywych trupów, świt żywych trupów (i innych filmów o zombie gdzie problem jest na skalę globalną) zastanawiają się jak by sami zaradzili takiemu globalnemu problemowi.
Generalnie książkę czyta się bardzo przyjemnie i jednym tchem.
Gorąco polecam!

Vr...........in

2010-07-04, 21:44
Nie wiem, ale ostatnio dużo się słyszy o poradniku "Zombie Survival" Maxa Brooksa czytałeś?

miedziak

2010-07-04, 21:59
widziałem, przeczytałem parę stron ale nie skończyłem bo to było w księgarni, nawet spoko(trochę przypomina teorię spiskową, było o tym jak rządy maskują epidemie, jak odczytywać podobne znaki, fizjologia zombiaków, wirus, i podania historyczne z walki z zombie np:jak radzili sobie z tym rzymscy legioniści itp) , ale wojna z lepsza bo ma fabułę