18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna z Maszynami

~Ludomir • 2010-12-26, 15:16
Fragmenty z Animatrix The Last Renaissance, wojna z maszynami:



muzyka: Breaking Benjamin - So Cold

Listek

2011-05-01, 15:23
Według mnie , znacznie lepsza wersja . Lepszy podkład dźwiękowy , pasujący pod klimat Animatrixa :


ritu4l

2011-05-01, 16:56
Z tego co pamiętam, Animatrix to było mistrzostwo animacji. To jest jakieś gówno.

Robster

2011-05-01, 17:39
@torento gówno to masz w głowie. Animatrix to seria 9 filmików z czego tylko pierwsza (Ostatni lot Ozyrysa) była wykonana jako animacja komputerowa i to chyba tylko by zainteresować mniej wyrafinowane grono oglądających, bo japońce wykonali świetną robotę w pozostałych częściach.

ritu4l

2011-05-01, 17:56
Robster napisał/a:

@torento gówno to masz w głowie. Animatrix to seria 9 filmików z czego tylko pierwsza (Ostatni lot Ozyrysa) była wykonana jako animacja komputerowa i to chyba tylko by zainteresować mniej wyrafinowane grono oglądających, bo japońce wykonali świetną robotę w pozostałych częściach.



Rzeczywiście, grupa najlepszych światowych animatorów zrobiła piękną animację tylko by "zainteresować mniej wyrafinowane grono oglądających", a pozostałe gówno w stylu dragon ball lata siedemdziesiąte stajl jest dla wielkich koneserów.

Gówno to ty na obiad chyba żarłeś.

Listek

2011-05-01, 19:14
Idioci . Jeden lubi dżem , inny miód . Więc k***a nie kłóćcie się , jaki i animacja komputerowa to mistrzostwo , tak i wersja kreskówkowa jest świetna . Bo tak samo wykonywana przez mistrzów w tym fachu .

NaughtyBear

2011-05-01, 23:09
Za rocka zawsze piwo leci a bb to jeden z moich ulubionych wiec Uwolnic piwo z puszek !

deoknife

2011-05-02, 21:09
Jeden porządny zadał sobie trud, że podczas wrzucania filmu sprawdził chociaż jaka piosenka w tle. Chodź nie ukrywam, że początek mnie zmylił bo reszta ch*jowa:p