18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna okiem żołnierza.

OxY • 2018-10-24, 18:23
Zdobywanie punktu kontrolnego widziane z pierwszej osoby. Parę razy wjeżdża granat więc to nie żarty lecz prawdziwa wojna.
W jednym z komentarzy w źródle napisane jest, że zabijają tureckich żołnierzy.

Źródłem jest theync.

FransFr

2018-10-25, 08:13
mg_schutze napisał/a:

Mało tego, na początku filmu jest polski karabinek wz. 88 Tantal.
Co do nagrana to Kurdowie odwiedzają karaluchy.
Tu czasami pojawiąją się inne nagrania z Kurdystanu.
https://www.facebook.com/swiatpoIIwojnie/
Biji Kurdistan !



Tak tylko przypomnę że Kurdowie brali czynny udział w rzezi katolickich Ormian. Tak że ch*j im w jaśminowego dupala :bomba:

maddog77

2018-10-25, 10:16
up@Jak dla mnie bomba i mniej religijnego ścierwa na ziemi tym lepiej.

FransFr

2018-10-25, 14:24
maddog77 napisał/a:

up@Jak dla mnie bomba i mniej religijnego ścierwa na ziemi tym lepiej.


Twója nietolerancyjność jest godna podziwu, fanatyzmu bijącego od ciebie pozazdrościłby niejeden jaśminowy, I właśnie dlatego Twoje miejsce bracie ateuszu jest na stosie... względnie na pal :amused:

~mg_schutze

2018-10-25, 14:27
FransFr napisał/a:



Tak tylko przypomnę że Kurdowie brali czynny udział w rzezi katolickich Ormian. Tak że ch*j im w jaśminowego dupala :bomba:



Jak już drążymy to brali udział na polecenie turków znaczy karaluchów i za to przeprosili. Dwa to nie są arabowie, trzy (nie jestem fanem komuchów) ichnia wersja nie ma nic wspólnego z komunizmem jaki znamy.

FransFr

2018-10-25, 14:42
mg_schutze napisał/a:



Jak już drążymy to brali udział na polecenie turków znaczy karaluchów i za to przeprosili. Dwa to nie są arabowie, trzy (nie jestem fanem komuchów) ichnia wersja nie ma nic wspólnego z komunizmem jaki znamy.



Pierwsze, to nie jest wytłumaczenie, czynili to w "interesie" imperium, tzn że nikt ich do tego nie zmuszał.
Dwa, linia krwii nie ma żadnego wpływu na idee kierujące człowiekiem, równie dobrze mogliby być skandynawami.
Trzy, wszystko co jest demokratyczno-socjalistycznym tworem gdzie niby rządzi "lud" jest komunistyczne, mniej lub bardziej ale jest, a twierdzenie że łatkę komucha to można tylko przypisać moskalom tudzież innym sierpo-młotom jest delikatnie mówiąc krótkowzroczne. Wszak ruchy komunistyczne nie w Rosji się narodziły a.... we Francji, światowej stolicy wywrotowców i rewolucjonistów.

galaktus30

2018-10-25, 21:19
Faktycznie RTX jest dobry.

Joseph_Fritzl

2018-10-27, 00:08
Nowe Kał of Duty. Fajna grafa. Tylko wybuchy niezbyt realistyczne.

Rado

2018-11-07, 21:04
battlefield 5d