18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojna mrówek

~Angel • 2018-06-18, 14:32
Ukraińska policja nie dopuściła do zakłócenia gay pride przez prawicowych demonstrantów.


hfbnmiuytp

2018-06-18, 22:45
Porównywanie ukraińskiej nazistowskiej dziczy do polskich chłoptasiów z ONR
:idzwch*j:

szklanka

2018-06-18, 22:59
Żeby oni tacy twardzi przed ruskimi wtedy byli ;) if you know what i mean...

Lysack

2018-06-19, 01:25
bleblebator -> chodzi o to, że inne nacje asymilują się z naszą kulturą i obyczajami - tak powinno wyglądać multi-kulti. Może i nie jest to zgodne z ich historią, ale dopóki szanują naszą, a nawet chcą ją wspierać w takich marszach, to wszystko jest w porządku.

Te dzieci są wychowywane zgodnie z naszymi tradycjami i oczywiście mogą zachować swoje tradycje, o ile nie próbują nam ich narzucać.

W sumie to nawet chciałbym mieć sąsiada z Tajlandii, Peru, czy Mozambiku, który kultywowałby swoje obyczaje w swoim zakątku, chętnie bym się nawet z nim zaprzyjaźnił i poszerzył swoje horyzonty myślowe o jego światopogląd. Tak samo sam, mieszkając przez krótki czas za granicą, brałem udział w ich paradach i festynach, jednocześnie przy spotkaniu 'face to face', pokazując i opowiadając o polskich tradycjach. Oni się przekonali, że w Polsce szczytem techniki jednak nie jest pralka frania, a ja miałem okazję poznać ich obyczaje i pozachwycać się regionalnymi strojami, pośpiewać i pocieszyć się razem z nimi, a nawet po prostu cieszyć się ich szczęściem :)

Myślę, że tak to właśnie powinno wyglądać, a przekaz "nowynick" wskazuje na to, że chyba tak właśnie jest, wbrew medialnym przekazom o rasizmie, nazizmie, czy okrutnych imigrantach zza granicy. Ci co chcieli wyemigrować, już dawno u nas są, ale asymilują się na tyle, że nie odczuwamy ich obecności. Są z nami, a nie obok nas. Robią nam kebaby :P

nowynick

2018-06-19, 08:09
Spiderowski napisał/a:


Standardowo w temacie o lewej stronie, nowynick musi napomknieć o marszach nazistów. Dupa by go piekła cały dzień gdyby tego nie zrobił. Bo jak to tak że się śmieją tylko z lewej strony, musi być po równo dlatego trzeba napomknieć o tej prawej stronie.



nie no k***a nie wytrzymam. j***ny 10 latek wyczułby szyderę, a ten się dopie**ala. Weź Ty k***a się ogarnij i spróbuj czytać ze zrozumieniem, a może wyjdziesz jeszcze na ludzia. Ja pie**ole jakie intelektualne dno...

AN...........or

2018-06-19, 08:27
j***ć tą pie**oloną ukrainę niech wypie**alaja

eMJay8086

2018-06-19, 08:37
Z góry wyglądają bardziej jak czarne porzeczki...

maddog77

2018-06-19, 09:49
kolpolter@ty też.

sjp

2018-06-19, 10:19
podobno wojna tam trwa, a policja zamiast z zielonymi ludzikami broni pedalskiej parady?

bad0sa

2018-06-19, 13:14
Graliście kiedyś w Kozaków ? :jezdziec: :amused:

PieronJasnySzlag

2018-06-19, 20:07
nowynick napisał/a:



nie no k***a nie wytrzymam. j***ny 10 latek wyczułby szyderę, a ten się dopie**ala. Weź Ty k***a się ogarnij i spróbuj czytać ze zrozumieniem, a może wyjdziesz jeszcze na ludzia. Ja pie**ole jakie intelektualne dno...


Nie pie**ol. W każdym temacie z idiotami z lewicy piszesz posta że "prawica taka sama". W żadnym temacie z debilami z prawicy nie napiszesz że lewacy też idioci...
Szydera to jest z twoich niby poglądów.

bleblebator1

2018-06-19, 20:28
Lysack napisał/a:

bleblebator -> chodzi o to, że inne nacje asymilują się z naszą kulturą i obyczajami - tak powinno wyglądać multi-kulti. Może i nie jest to zgodne z ich historią, ale dopóki szanują naszą, a nawet chcą ją wspierać w takich marszach, to wszystko jest w porządku.

Te dzieci są wychowywane zgodnie z naszymi tradycjami i oczywiście mogą zachować swoje tradycje, o ile nie próbują nam ich narzucać.


Problem w tym, że uczciwie pracujący czy asymilujacy się muzułmanie są solą w oku lewactwa. Tak jak LGBTQWERTY było potrzebne do wywołania przez lewactwo oskarżenień o nietolerancję, to teraz antifa coraz głośniej mówi, że lgbtqwerty są już niepotrzebni do wywoływania zamętu w krajach narodowych