18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oranżada

2014-03-02, 20:44
Ja już trenuje

40 lvl w BF3 - oczywiście podstawa latanie helikopterem, jazda czołgiem lub pelotką mam w małym palcu u nogi.
15lvl w WarThunder - bliski kontakt ze śmiercią nie jest mi obcy, wyszkolony w samolotach niemieckich i rosyjskich, także mogę podlecieć zaj***ć i mamy wygraną w kieszeni.
Także nie bójcie się wygramy to!

wernetto

2014-03-02, 20:48
@up ta wiemy, dasz radę.


pakicito

2014-03-02, 20:48
Cytat:

40 lvl w BF3 - oczywiście podstawa latanie helikopterem, jazda czołgiem lub pelotką mam w małym palcu u nogi.
15lvl w WarThunder - bliski kontakt ze śmiercią nie jest mi obcy, wyszkolony w samolotach niemieckich i rosyjskich, także mogę podlecieć zaj***ć i mamy wygraną w kieszeni.
Także nie bójcie się wygramy to!


ja mogę ci pojazdy reperować

bisfhcrew

2014-03-02, 20:49
To ja będę zbierał nieśmiertelniki.

białyczarnych

2014-03-02, 20:51
Putin ma już co chciał, Krym jest jego. Gdyby pragnął wziąć sobie całą Ukrainę napewno nie czekałby aż się zmobilizują i zorganizują wojsko. Wojny nie będzie. Jestem ekspertem .

HowAbout

2014-03-02, 20:53
Taaa, wojna. Jak Kim Dżug-ch*jung się spinał to też wszyscy krzyczeli, że trzecia wojna światowa się zaczęła.

SPOILER

Nic się nie stanie, idźcie grać w BF'a.

Libky

2014-03-02, 20:53
Ja tam dzisiaj zainstalowałem RED ALERT 2 i znowu klepie ruskich moją Tanyą

spiceman

2014-03-02, 20:54
Bagnet na broń i bolszewika goń!!!!

crystaldragon

2014-03-02, 21:04
To jest tak zwany "straszak" UE będzie straszyło Rosję na różne sposoby w końcu to nic nie kosztuje, ale działań niech nikt nie oczekuje. Jedynie Polska może się wpakować w coś głupiego bo rządzą ludzie chorzy na debilizm, lub też rozkazy mogą przyjść z góry od Merkel.

karolo4life

2014-03-02, 21:10
Ja bym chciał aby taka wojna wybuchła zobaczyłbym ilu napinaczy internetowych i takich gejmerów dałoby rade 1 dzień przetrwać :)

saves

2014-03-02, 21:14
UE wyciągnęła już swoją najgroźniejszą broń - wyraziła zaniepokojenie.
Edit: Jak te głupki myślą, że pójdę umierać za Ukrainę, to są w wielkim błędzie. Donaldzik niech synka na front wyśle jako korespondenta (w końcu w Amber Gold bodajże za piarowca robił), a córeczkę do szycia mundurów (znana z niej szafiarka).

HowAbout

2014-03-02, 21:26
saves napisał/a:

UE wyciągnęła już swoją najgroźniejszą broń - wyraziła zaniepokojenie.



A co ma zrobić? Wysłać armię na Rosję? Czy narysować w paincie "gałgana" na Rosyjskiej fladze i przesłać Putinowi mailem? :idzwch*j:

saves

2014-03-02, 21:32
up
To ironia. Doskonale wiem, że i tak gówno zrobią. UE jest za bardzo zależna od Rosji. Podobnie jak Rosja od UE. Wojna o jakiś kraik leżący pomiędzy nikomu nie byłaby na rękę. Zbyt duże interesy łączą te dwa twory.

Kuriki

2014-03-02, 21:55
Ale Bronek to w ogóle charyzmy nie ma :roll: Po jego kilku słowach zacząłem usypiać :emo:

A konfliktu zbrojnego się nie obawiajcie. Grałem w Castlevanię Lords os Shadow i doszedłem do momentu gdzie się nawpie**alałem wampirzej krwi więc jestem nieśmiertelnym, niezajebywalnym księciem mroku. Z takim kimś po swojej stronie możecie spać spokojnie i dalej fapować do lachonów z penisami :krejzi: