18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski-Być Polakiem powód do dumy.

kosz552 • 2014-01-09, 23:10
po tagach nie znalazłem, jak było to wiadomo.

dr_dex

2014-01-09, 23:46
To jest ten pok***ieniec co chcial/zrzekl sie polskiego obywatelstwa ?

Venka

2014-01-09, 23:59
dr_dex napisał/a:

To jest ten pok***ieniec co chcial/zrzekl sie polskiego obywatelstwa ?










I tyle w temacie

Sutowendlin

2014-01-10, 00:14
Jest Pan Wojtek, jest piwo. I bedzie zawsze.

Plecionkarz

2014-01-10, 06:20
on chyba pomylił standup z biadoleniem starego dewota

Freedomik

2014-01-10, 06:37
Znowu ten cham i prostak? Jak ja nie znoszę tego debila. A obywatelstwo to on może mieć, ale watykańskie, skoro mówi, że polskie sądy nie powinny mieć prawa sądzić osoby kościelne. Zaślepiony dewot.

krishna

2014-01-10, 07:20
Na sadisticu ostatnio moda na pie**olących od rzeczy pajaców, dla których nie ma miejsca w Polsce.

Magik2501

2014-01-10, 07:21
Oj boli niektórych pan Wojtek, boli!
Tak samo lewusów boli JKM. Jeżeli nie ma fizycznej możliwości wygrać z kimś na argumenty w dyskusji to musi boleć.

Noriax

2014-01-10, 07:25
Wieczny malkontent. Udaje znawcę w każdym temacie, a tak na prawdę pie**oli głupoty, żeby mu się z religią zgadzało.

Pierwsze z brzegu:


mat88

2014-01-10, 08:14
Venka napisał/a:










I tyle w temacie



wystarczy spojrzeć na drugie video i minę - jak Wy to nazywacie "Pana Wojtka" by wiedzieć, że mamy doczynienia z jakimś totalnym popie**oleńcem.

mmorka

2014-01-10, 08:23
Za Cejrowskiego zawsze piwo. Ojj widzę malkontentów z bólem dupy przybywa.
Czyżby Tusk Vision Network wam kazał Cejrowskiego nie lubić...

OR...........PL

2014-01-10, 08:35
Ja stawiam tego człowieka na równi z Hołownią.
Jestem lewakiem, i nie boli mnie JKM. Bardzo inteligentny człowiek, który ma ogrom wiedzy politycznej i historycznej, i co dziwne w dzisiejszych czasach, większość jego postulatów jest logiczna, i zgodna z prawdą. Pomimo tego, niektóre postulaty są dość... ekstremalne.
A toto? Co to jest? KATOL. Zaślepiony wiarą KATOL. Podejrzewam że w wojnach krzyżowych walczyli tacy jak on, gotowi żeby zabić drugiego bo jest ateistą, czy wierzy Buddę. Kij mu w twarz.

korinogaro

2014-01-10, 09:02
@up Tyle że on nie tylko o wierze mówi. Tak jak JKM ma niektóre pomysły jak na dzisiejsze czasy mocno ekstremalne tak Cejrowski ma również tylko w wymiarze nie ekonomicznym a religijnym niektóre rzeczy ekstremalne.

@venka, w drugim filmie mówi o tym że robi się do paszportów zdjęcia jak przestępcom. To jaką miał minę zrobić żeby wypowiedź podkreślić?

PS. Wolę ludzi którzy są pie**olnięci na jakimś punkcie ale mają coś ciekawego do powiedzenia na inne tematy niż takich co są albo kompletnie sp*erdoleni albo kompletnie nijacy.

pylaochos

2014-01-10, 09:41
Ja go lubiłem, ale teraz mam podejście neutralne do nie za ten właśnie filmik o siłowni. Nie będę nawet go komentował, wystarczy obejrzeć by się przekonać że ma jakiś totalny ból dópy na jej punkcie.

rondżeremi

2014-01-10, 09:46
zadnego bolu dupy nie widze po prostu znakomita wiekszośc nie wdaje sie nigdy w dyskusje z wariatami :mrgreen: chyba że fani wariata na podobnym poziomie znajda wspólny język