18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski beszta Senyszyn

Marian Paździoch • 2010-04-18, 22:57
Cejrowski niszczy starą komuszycę :dead:

suchy777

2010-04-20, 08:10
szkoda słów na Cejrowskiego, koleś nie ma ani jednego sensownego argumentu moim zdaniem. Po co go zapraszają do prgoramu, żeby program pobudzić a za razem ośmieszyć ? Z nim jest tak samo jak z Korwinem Mikke. Dobrze że tacy ludzie mają próg poparcia na wysokości promila.

pureinsane

2010-06-09, 20:34
Gwoli ścisłości. Głęboko w dupie (gdzieś w okolicy dwunastnicy) mam religię, uważam ją za wcielone zło i regresywny relikt ewolucji. Niemniej jednak, miałem przyjemność porozmawiać z Panem Cejrowskim sam na sam, a także zapoznałem się z kilkoma jego artykułami, oraz programami i z zadowoleniem stwierdzam, że jeśli chodzi o reprezentowane przez niego wartości chrześcijańskie, przy otwartości na inne kultury, oraz religie jest to człowiek godny szacunku.
Co to wychowywania dziecka przez dwoje rodziców tej samej płci, w tym przypadku mężczyzn, to polecam zapoznać się z wiedzą na temat socjalizacji człowieka. Najczęstszą konsekwencja braku jednego z rodziców (np matki w okresie do drugiego roku życia) są zaburzenia psychiczne. Poza tym, ten kto ma/miał małe dziecko, będzie wiedział i nie trzeba go do tego przekonywać, że odchowanie (tak by dziecko wyrosło zdrowe) takiego brzdąca bez matki graniczy z cudem, a jest wręcz NIEMOŻLIWE!

Podsumowując, niech się pojeby zapinają w dupska, czy ssą c**y, ale niech nie mieszają do tego dzieci!
Dziękuję

Clint_Eastwood

2011-01-11, 11:16
Niech pedzie mają prawo do dzieci...tylko niech je sobie najpierw spłodzą.Dziękuję dobranoc

marcelik

2011-05-26, 10:54
Cejrowski na Prezydenta!

Ryuk

2011-06-06, 22:22
j***ny jej pocisnął wiązankę ... Piwo dla Cejrowskiego ;] Cham niesamowity, ale mordy nikt mu nie zamknie :D