18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wojciech Cejrowski beszta Senyszyn

Marian Paździoch • 2010-04-18, 22:57
Cejrowski niszczy starą komuszycę :dead:

Marian Paździoch

2010-04-19, 11:45
kultura jest dla cip. A debilem jest ten kto uważa go za debila

mystiqe3

2010-04-19, 11:53
Wysadzić w powietrze całym sejm i będzie spokój :/

makasa15

2010-04-19, 12:31
Dobrze jej powiedział stara komarzyca gdzie byla jak ludzi lali pałami i mordowali w kopalniach "wujek"? Najmądrzejsza na świecie

garhan

2010-04-19, 13:17
Cejrowski to prokatolicki ćwierć inteligent. Jest wyszczekany, zapalczywy, ale na szczęście brak mu jakichkolwiek argumentów przez co (ponownie na szczęście) naraża się tylko na kpinę i traktowanie jak wioskowego przygłupa. Może powinien odstawić pobudzającą jerbe bo w skończy się tak że któregoś razu mu żyłka pójdzie jak się tak zaszczeka.

woland

2010-04-19, 13:50
50 letni student marnej katolskiej uczelni(tak on w tej chwili studiuje póki co ma wykształcenie średnie, a przyjęli go tam, bo zarabiają klechy na jego wykładach) nazywa PANIĄ PROFESOR głupkiem. Nie ma się merytorycznych argumentów i jest się ciemnogrodzkim, otępiałym, zaściankowym katolem to jedyną drogą jest obrażać mądrzejszego od siebie.

@"a debilem jest ten kto uważa go za debila" jesteś tak samo merytoryczny i stać cię na takie argumenty jak twój hiroł cejrowski. Jesteście siebie warci po prostu.

kruca

2010-04-19, 14:10
Pierwsze sekundy na grania i głos pani seneszyn jak wycie wilka błałała

Ragnar SW

2010-04-19, 16:12
dla mnie cejrowski to równie wielki idiota jak wojewódzki - mają w sobie coś z pawiana -skrajny prymitywizm ale śmieszy większość jak rzuci gównem. Człowieka inteligentnego najłatwiej rozpoznać po tym jak odnosi się do innych, mających odmienne zdanie lub poglądy - to że powie coś ostrego, przez co staje się popularny, wcale nie oznacza dla mnie że jest inteligentny - równie dobrze mogę w każdej rozmowie mówić - ty ch... , rozmówca da sobie w końcu spokój, ale na pewno nie dlatego że przebiłem jego argumenty

paczek1262

2010-04-19, 16:28
no nie powiesz mi, ze Wojewodzki i Cejrowski sa nieinteligentni. Może po prostu ich nie rozumiesz. Zarówno jeden jak i drugi ma ogromny zasob slow, sa oczytani, maja dobry zart, riposte - ja to cenie w ludziach. Nie, równie dobrze nie mozesz mowic w kazdej rozmowie "ty ch*ju", bo to nie jest inteligentne i nie slyszalem zeby tak ktorys z tych panow mowił. Cejrowski jest zbyt zarozumiały, ale nie mozna mu odejmowac intelektu. Wojewodzkiego ja slucham z przyjemnoscia.

Ragnar SW

2010-04-19, 17:16
i jeden i drugi robi z siebie durnia- pewnie celowo aby zwiększyć swoją popularność i wybić się z całej masy ludzi którzy starają się zachować godnie. Nie powiem - może obaj i są oczytani, ale ich wypowiedzi - często nastawione na szokowanie i chamstwo ( a w wypadku wojewódzkiego żarty robione często na siłę, niedawanie gościom dochodzić do głosu, zadawanie możliwie najbardziej intymnych pytań), są dla mnie poniżej poziomu - co z tego że posiadają wiedzę, skoro poziom ich kultury jest poniżej poziomu. Cejrowski mógł w tej rozmowie pójść na argumenty, ale wolał na dzień dobry nazwać druga osobę idiotą - gdzie tu katolickie wartości i nadstawianie policzka.
Niestety teraz najczęściej aby się wybić trzeba się sprzedać.

kyloziom

2010-04-19, 17:41
Ragnar SW napisał/a:

dla mnie cejrowski to równie wielki idiota jak wojewódzki - mają w sobie coś z pawiana -skrajny prymitywizm ale śmieszy większość jak rzuci gównem. Człowieka inteligentnego najłatwiej rozpoznać po tym jak odnosi się do innych, mających odmienne zdanie lub poglądy - to że powie coś ostrego, przez co staje się popularny, wcale nie oznacza dla mnie że jest inteligentny - równie dobrze mogę w każdej rozmowie mówić - ty ch... , rozmówca da sobie w końcu spokój, ale na pewno nie dlatego że przebiłem jego argumenty



idiota i prymitywem to jesteś ty!!! że ich nie rozumiesz to tylko to potwierdza. Cejrowski dobrze mówi. Każdy ma prawo do własnego zdania, więc on z tego korzysta

.:...........:.

2010-04-19, 17:42
Ale z wyzwiskami to się lepiej opanujcie.

Mateusz2

2010-04-19, 17:52
Przepraszam, bardzo prosze ważyć słowa i uzywac i zachowywac stosowny umiar do kobiety...
-Ta grupa ktora reprezentuje Pani profesor zostala przezemnie nazwana glupkami...
Ten swoje a ten swoje :D :D :D

Abbadon

2010-04-19, 18:45
Abstah*jąc od głównego wątku w dyskusji, warto wspomniec od dewocyjnym, wręcz ceremonialnym podejściu Cejrowskiego do religii. Brak mi słów kiedy patrzę na takich patałachów, którzy są obrazic każdego za "grzeszki", sami nie widząc jak daleko są od, jak dla mnie bezsensownej, idei chrześcijaństwa. Ta ceremonialnośc przypomina mi, bez obrazy, nędzne polskie społeczeństwo, które napełniło mnie kompletną abominacją, jeżeli chodzi i sztuczne i głupie pseudoprzeżywanie żałoby związanej z tragedią w Smoleńsku.

mateyko44

2010-04-19, 19:05
Jak mozna w imie Boga skreslac innego czlowieka tylko dlatego ze grzeszy pani Senyszym reprezentuje to ze widzi w takich osoba jednak czlowiek ktoremu nalzy sie szacunek i poszanowanie jego pogladow nie zaleznie czy robi to w zgodzie z religia katolicka czy nie. Cejrowski jest durniem i chamem bo reprezentuje poglady ze sredniowecza ale tak samo prof.Nalaskowski pokazuje ze nie nadaje sie na dobrego pedagoga poniewaz uczyl mnie on na studiach ze nie mozna nikogo lekcewazyc mimo tego ze ma inne poglady ale trzeba mu pomoc wskazac droge a atak Cejrowskiego byl dobry w srednioweczu w czasach inkwizycji ludzie sie spalo na stosie a teraz nalezy szanowac czlowieka nie zaleznie od tego, czy jest zydem, murzynem czy tez gejem ja w nich widze czlowieka a nie wroga i mam dla nich szacunek niech kazdy robi to co chce i on odpowie przed wlasnycm sumieniem i przezd Bogiem
jesli tylko istnieje, nikt inny tego nie moze za nas zrobic

woland

2010-04-19, 21:31
@"Pętak pojmuje demokrację jako wolność plucia na ludzi"