18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wodowanie Nissana Patrola

Kapac • 2015-09-14, 17:57
Mała przygoda z sobotniego wyjazdu w teren z kolegami.

Materiał własny :)

flyzupan

2015-09-16, 11:55
Jeśli gdzieś nie da się Japończykiem poślij tam Łade Niwe jeśli ona nie da rady spróbuj UAZ-em jeśli on nie da rady to pozostaje śmigłowiec

Loaloa

2015-09-16, 14:05
Naoglądali się debile relacji z jakichś camel trophy, kupili używane terenówki i dawaj szpanować. Otóż do jeżdżenia po stawach oprócz samochodu potrzebne są akże umiejętności. Nie wiem w jakim miejscu była nagrwana ta akcja, ale kolega utyskujący na kretynów niszczących środowisko moze mieć rację.

IOI

2015-09-16, 14:17
a tak z ciekawosci: jak dlugo jebie mulem w samochodzie po takiej akcji?

makabrax

2015-09-16, 15:22
W.S.N.R. napisał/a:

Nie spotkałem jeszcze ani jednego miłośnika tego sportu, który miałby czółko zmącone głębszym myśleniem. Pokusiłbym się więc o stwierdzenie, że panowie realizują instynktowną potrzebę poszukiwania głębi w życiu.



znałem kiedyś paru takich osobników, nie da się nie zgodzić...

a co do niszczenia lokalnych ekosystemów "oni tylko przejadą" ch*j że z silnika, mostów i wspomagania cieknie jak poj***ne, ale ważne że debile mają zabawę...

marcin1414

2015-09-18, 01:01
k***a, zauważyłem że ostatnio na sadolu, to co byś nie robił, to k***a źle, zawsze stado baranów się przyjebie, a to od "motop*zdeczek" wyzywają, a to terenówki złe, bo za tanie, albo że niszczą doszczętnie lokalny ekosystem, no ja pie**ole.. :facepalm: Bardzo mi przykro, że waszą jedyną rozrywką jest siedzenie przed monitorem, walenie konia i wypisywanie swoich żali do reszty świata, ale dajcie k***a żyć, bo to już naprawdę żałosne się zaczęło robić.