18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wodnik

~zsakuł • 2014-04-05, 19:55
Kosmiczne jebnięcie od wujka Karola. Program to familiada jak ktoś nie wie. Jakby ktoś miał wątpliwości - to co opowiada ten Pan to prawdopodobnie dowcip. Pozdro.

ProVVe

2014-04-06, 02:19
mlody19lat napisał/a:

Oj ktoś potrafi wytłumaczyć dlaczego ludzie w studiu się śmieją bo chyba nie z powodu żartu ?





Akurat jestem wstanie to wyjaśnić. Ponieważ posiadam odpowiednia wiedzę... Otóż kolega mojego przyjaciela wysłał zgłoszenie do suchariady i skontaktowali się z nim, że wszystko ładnie pięknie. Po krótkim objaśnieniu cała drużyna musiała zgodzić się na punkt w regulaminie, w którym była informacja, że każdy uczestnik zobowiązuje się do śmiania z dowcipów Karola. Nie wierzyłem, ale tak jest. Też raz się dziwiłem co jeden typ wręcz przekolorował własny śmiech (eksplodował po sucharze karola), a Karol jak zobaczył reakcje młodzieńca rozochocił się i zaserwował wszystkim kolejny suchar bez wody... Oczywiście młodzieniec kolejny raz eksplodował śmiechem, a karol dumny paw, uśmiechnięty jak down na widok motyla myślał czy nie dok***ić trzecim...