18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnerwiony tłum po raz kolejny

phrontch • 2020-11-21, 08:08
Kontra brazylijscy napastnicy




joeblacktwo

2020-11-21, 08:15
Tam to złodzieje się modlą żeby ich szybciej zamykali

kubol

2020-11-21, 09:08
W Polsce policjanci mieliby pierszenstwo zeby dostac oklep.

Mietek7567

2020-11-21, 10:17
kubol napisał/a:

W Polsce policjanci mieliby pierszenstwo zeby dostac oklep.



Też dobrze.

Rebeliant

2020-11-21, 10:56
Tylko w dzikich krajach policja pozwala na lincze w swojej obecności. W takich krajach praktycznie cała populacja to ludzkie ścierwo, intelektualne odpady, które powinny zostać wyeliminowane, najlepiej w drodze naturalnej eliminacji, aby nie zabrakło nam nigdy materiałów na Sadolu.



gazowany_spirytus

2020-11-21, 11:01
Rebeliant napisał/a:

Tylko w dzikich krajach policja pozwala na lincze w swojej obecności. W takich krajach praktycznie cała populacja to ludzkie ścierwo, intelektualne odpady, które powinny zostać wyeliminowane, najlepiej w drodze naturalnej eliminacji, aby nie zabrakło nam nigdy materiałów na Sadolu.







Ten Pan zgodziłby się z tobą :D

Rebeliant

2020-11-21, 11:13
gazowany_spirytus napisał/a:

Ten Pan zgodziłby się z tobą



Ten sk***iel by ich wszystkich wyłapał, zabił promil tych, co przejawiają jakąś inteligencję, a resztę zamienił w niewolników archipelagu Gułag.

Ten drugi sk***iel, co różnił się od pierwszego tylko wąsem, dodałby jeszcze eksperymenty medyczne.


P.S.: Rozumiem, że nie jesz aspiryny (żadnej) ani niczego od firmy Bayer, bo ich dorobek naukowy wynika z mordowania Polaków przez anioła śmierci?

R41NM4N

2020-11-21, 13:00
A więc nie lubisz adolfa ani juzefa a jednoczesnie domagasz sie systemu autorytarnego z zarezerwowaniem stosowania przemocy wyłącznie dla formacji mundurowych...

Lewicowy mindfuck?

Rebeliant

2020-11-21, 13:05
R41NM4N napisał/a:

A więc nie lubisz adolfa ani juzefa a jednoczesnie domagasz sie systemu autorytarnego z zarezerwowaniem stosowania przemocy wyłącznie dla formacji mundurowych...
Lewicowy mindfuck?



Co k***a? Gdzie k***a? Ja pie**ole. To jest Sadol, piszę tutaj komentarze aby sobie frywolnie wyrażać pogardę dla ludzkiego ścierwa. Normalnych ludzi, a zwłaszcza słabszych nie wyszydzam, i nie gardzę nimi. Nie mam też respektu do nacji nam wrogich, czyli wszystkich poza Haiti i Gruzją.

Ale skąd k***a wziąłeś, że mam zapędy do autorytaryzmu, to nie ogarniam... Jak odnosisz się do mojego postu w tym wątku, to mam dla ciebie złą wiadomość. Jesteś wtórnym analfabetą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co ma selekcja naturalna z totalitaryzmem? Co ma czarny humor z totalitaryzmem?

Mesjaszowaty

2020-11-21, 14:10
Coś jakby wpie**ol na legalu :-D

pawex226

2020-11-21, 14:41
Rebeliant napisał/a:

Nie mam też respektu do nacji nam wrogich, czyli wszystkich poza Haiti i Gruzją.




A co z Węgrami ?

Rebeliant

2020-11-21, 15:21
pawex226 napisał/a:

A co z Węgrami ?



Nie są naszym sojusznikiem. Czasem nam po drodze, ale ogólnie nie mam do nich respektu, nie za ochotnicze wstępowanie w szeregi SS. Za to, że w momencie decyzji wezmą swój interes ponad nasz, co jest logiczne i oczywiste, ale to właśnie oznacza wrogość/neutralność, a nie bycie sojusznikiem. W sojuszu liczy się dobro wszystkich. Haiti i Gruzja traktują nas jak sojuszników, my ich nie, wyj***ne. Ale my traktujemy jak sojuszników USA/Niemcy/Izrael, a oni nas nie. Taka jest polityka, takie są stosunki międzynarodowe. Rozumiem, ale mam wyj***ne na każdy kraj nam wrogi, czy gospodarczo, czy militarnie, czy politycznie, a poza wymienionymi dwoma każdy jeden jest bezwzględnie gdzieś pomiędzy śmiertelny wróg a kraj neutralny.

Dukenstein

2020-11-21, 19:09
piękne zachowanie policji.. w sumie ich rozumiem nie będą już musieli typów obijać na komendzie :D

AdamBrown

2020-11-21, 23:12
Rebeliant napisał/a:

Co k***a? Gdzie k***a? Ja pie**ole. To jest Sadol, piszę tutaj komentarze aby sobie frywolnie wyrażać pogardę dla ludzkiego ścierwa. Normalnych ludzi, a zwłaszcza słabszych nie wyszydzam, i nie gardzę nimi. Nie mam też respektu do nacji nam wrogich, czyli wszystkich poza Haiti i Gruzją.
Ale skąd k***a wziąłeś, że mam zapędy do autorytaryzmu, to nie ogarniam... Jak odnosisz się do mojego postu w tym wątku, to mam dla ciebie złą wiadomość. Jesteś wtórnym analfabetą i nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Co ma selekcja naturalna z totalitaryzmem? Co ma czarny humor z totalitaryzmem?



A co ci złego zrobili Brazylijczycy? Okupację? byli u nas? widziałeś chociaż jednego w życiu na własne oczy? :D

Rebeliant

2020-11-22, 05:13
AdamBrown napisał/a:

A co ci złego zrobili Brazylijczycy? Okupację? byli u nas? widziałeś chociaż jednego w życiu na własne oczy?



Nie musisz mi zrobić czegokolwiek abym uważał cię za ścierwo. Dzikus a także imbecyl/debil/głupek, to ścierwo. Odpad do utylizacji, zbędny element w populacji światowej. Brazylia jest chyba na pierwszym miejscu, raczej wyprzedziła Rosję, gdzie też pełno ścierwa żyje.