18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wnerwiony kierowca

phrontch • 2020-10-23, 09:53
Oraz jego opinia na temat protestu rolników

Matiosti

2020-10-23, 21:25
pie**olenie nie rolnicy, tylko patolsa żyjąca z 500 + w blokowiskach xd

NataliaW

2020-10-23, 23:19
Jarek wyj***ł rolników ale pamiętajcie że cała lewica i poko w 100% też głosowały za tą ustawą
I nawet jak prezydent to zawetuje to akurat tu jedni w zgodzie z drugimi mogą przepchnąć ta ustawę.

ProVVe

2020-10-24, 02:57
NataliaW napisał/a:

Jarek wyj***ł rolników ale pamiętajcie że cała lewica i poko w 100% też głosowały za tą ustawą
I nawet jak prezydent to zawetuje to akurat tu jedni w zgodzie z drugimi mogą przepchnąć ta ustawę.



Bo tu nie chodzi o zwierzęta, a handel... Ponad 50% wołowiny Polska sprzedaje za granicę. Jeśli ta ustawa wejdzie to rolnik zachodu zajmie miejsce Polskiego. ZAczną sie upadki gospodarstw i co za tym idzie nowe ziemie do kupienia od rolników. To jest ustawa według mnie czysto opłacona pod stołem

Moghul

2020-10-24, 03:38
Mietek7567 napisał/a:

Prawda ,powinni jechać pod sejm na 500 traktorów i nie wypuszczać tych co za ustawą głosowali.



I jeszcze ich rodziny chych ( PO+PIS+LEWICA) posłów prześladować

kameleon134

2020-10-24, 14:12
Widać że niektórzy nie rozumieją sensu protestu. O to chodzi żeby zwrócić na siebie uwagę w ogólnej przestrzeni a nie stać pod sejmem gdzie i tak wszyscy mają to w pisdzie.

DupaFrania

2020-10-24, 18:56
Co za burak z auta. Przeciez POPIS jednoglosnie przeglosowali ustawe.

pankruk

2020-10-24, 21:38
ProVVe napisał/a:

Bo tu nie chodzi o zwierzęta, a handel... Ponad 50% wołowiny Polska sprzedaje za granicę. Jeśli ta ustawa wejdzie to rolnik zachodu zajmie miejsce Polskiego. ZAczną sie upadki gospodarstw i co za tym idzie nowe ziemie do kupienia od rolników. To jest ustawa według mnie czysto opłacona pod stołem



To akurat wiadomo od początku. PGR-y, które zostały po tej złej komunie zamiast zrestrukturyzować też zlikwidowano bo miały takie moce produkcyjne żywności, że całą Europę można było wyżywić no ale wtedy rolnictwo i hodowla leżą na zachodzie więc nas wyj***no, a przykładów można podawać dziesiątki. Naszym prawdziwym celem, narodowym i społecznym jest zrozumieć tę k***a zależność i odbić to co utracone. Dzieje zniszczenia szeroko pojętej polskiej inicjatywy gospodarczej to największa zdrada od stuleci.

qwerq221

2020-10-24, 22:16
a na kogo j***ny busiarz glosował jestem ciekawy? za opcją niemicka? bo o polskich konserwatystach zapewne nawet nie slyszal j***ny cwok

dominator76

2020-10-25, 17:19
Popieram autora w 100% !