18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włoskie czyściochy

żmij • 2020-03-16, 17:35
Ktoś się zastanawia, dlaczego akurat we Włoszech COVID-19 robi taką furorę?


Ti...........ch

2020-03-16, 21:15
Neapol. U nich akcje ze śmieciami to normalka. Ogólnie obskurne miasto.

karakal

2020-03-16, 21:28
Tam śmieciami zajmuje się mafia.

tfujdiler

2020-03-16, 21:32
A więc już nie taka bella ta italia.

fikuswdoniczce

2020-03-16, 21:33
Tym syfiarzom bliżej do Afryki niż do Europy. Powinniśmy się od nich odgrodzić murem.

M00nSpeLL

2020-03-16, 21:45
brylant1412 napisał/a:

ty tak na poważnie debilu



Tak. Co śmieci mają do koronawirusa. Jakiś sadol po zawodówce jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, czy już się zesraliście?

silwerbalk

2020-03-16, 22:39
M00nSpeLL napisał/a:

Tak. Co śmieci mają do koronawirusa. Jakiś sadol po zawodówce jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, czy już się zesraliście?



Śmieci to gnijące odpadki odpadki przyciągają muchy i szczury którymi się żywią i uwaga..... Przenoszą pie**olone choróbska...... Teraz czaisz czy tobie trzeba tłumaczyć jak upośledzonemu szympansowi....

hellbwoi

2020-03-16, 22:48
silwerbalk napisał/a:

Śmieci to gnijące odpadki odpadki przyciągają muchy i szczury którymi się żywią i uwaga..... Przenoszą pie**olone choróbska...... Teraz czaisz czy tobie trzeba tłumaczyć jak upośledzonemu szympansowi....




faktycznie gimbaza nie może wyjśc na ulice włazi na sadola...


zajebiste zdanie naskrobałeś, które znaczy ni mniej ni więcej tylko że: smieci to gnijące odpadki przyciagajęce muchy i szczury aby się nimi żywić i w dodatku przenoszą choróbska..

czaję czaję.. jestem ZA zlikwidowaniem śmieci! - nawet wyobraziłem sobie WILQa jak walczy ze śmieciami.. mógłby być dobry odcinek

a tak już na poważnie nie ma na tę chwilę i raczej nie będzie żadnej korelacji ilości śmieci do ilości zakażeń covidem19, no chyba, że te śmieci pochodzić będą od zakażonych..

ProVVe

2020-03-16, 23:25
Jak mówie, że mają na zachodzie syf to "światowcy i inteligenci" pie**olą "niee to nie to (oprócz tego bardzo starzejące się społeczeństwo... Wioski sie wyludniaja i domu za 1 euro mozna kupić jeśli jesteś młody i chcesz remontować)... To poważna sprawa, a jak ktos bliski, a jak to jak tamto...". Gówno k***a... Myjcie się, myjcie matkę, dbajcie o higienę i zdrowie to nie będzie k***a srania po kalesonach... Zapraszam do Paryża zobaczyć jak mają "wylizane"... To samo... Parę miejsc w Hiszpanii, ale Włochy z Francją rozpie**alają głowę...

M00nSpeLL napisał/a:

Tak. Co śmieci mają do koronawirusa. Jakiś sadol po zawodówce jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie, czy już się zesraliście?



Dlatego Ty nie pożyjesz na tyle długo, żebyś poznał odpowiedź... Wiedziałem, że edukacja i higiena u nas kuleję, ale to przegięcie... Zrobili wam k***y małe wolne bo wirus to chociaż do książki jakieś zajrzyj. Albo wsadź komuś na ulicy palec w dupę i obliż... Co ma dupa do wirusa zapytasz? To jest twoje zadanie domowe... Może sie dowiesz czego potrzeba wirusowi do przeżycia dłużej niz kilku godzin...

CiemnosciHetman

2020-03-17, 01:27
"wolę polskie gówno w polu niż fiołki w neapolu" - się już trochę role odwróciły :D

saves

2020-03-17, 07:42
Powiedzenie: "zobaczyć Neapol i umrzeć" nabrało nowego znaczenia.

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-17, 15:05
Tam wywozem śmieci od lat zajmuje się mafia.Włoska miafia to jakiś pie**olony Pruszków,tylko ludzie,którzy obracają większymi sumami,niż cały roczny Polski budżet.To jest mafia,która wykorzystuje nielegalny rynek.Ja bym unikał wieszania psów,na Włochach bo.gdyby nie sytuacja u nich,to Polacy by się nie obudzili.Moim zdaniem tak jak widziałem,jak rozprzestrzenienia się pandemia tam,to ona pokrywała się z typowymi szlakami turystycznymi.Jest niestety tak,że dla chińczyków Włochy o tej porze roku,to bardzo popularny kierunek.Osobiście jest mi ich szkoda,bo nie dość,że są na pierwszym boju z emigrantami,to jeszcze teraz taka sytuacja.Wielu polityków w tym Amerykanie mieli pretensje do Berlusconiego,że układa się z Kaddafim,ale dziś wychodzi na to,że to on miał racje.

burnpiro

2020-03-18, 00:02
Swoją drogą facet ma głos jak lektorzy filmów instruktażowych sprzed 25 lat które się za młodego oglądało w szkole :)

ellsworth

2020-03-18, 21:07
To było zapewne wtedy gdy we Włoszech trwał strajk śmieciarzy i chyba po jakimś czasie wojsko zabrało się za wywożenie. Jakieś taka chora akcja była, a nie typowa sytuacja.