18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włosi biją muslimów

S.W.A.T • 2016-03-17, 21:11
Cytat:

Włoscy policjanci rozpędzają agresywnych imigrantów z Afryki. Obok Grecji, to właśnie Italia jest jednym z najbardziej dotkniętych inwazją krajów Europy.




Wawrz

2016-03-18, 01:15
No i pięknie, napie**alać ile wlezie. :)

Hazel666

2016-03-18, 01:24
za pałowanie najeźców zawsze piwo

Gambi

2016-03-18, 03:30
Ich policja wygląda gorzej niż na jakimś komunistycznym zadupiu. No, ale zrobiła robotę.

Tak btw to gdzie ich Carabinieri? Postrach mafii.

DarkVader

2016-03-18, 09:50
Czy już nikt nie zna polskiego słowa muzułmanin? Mówmy, jak jest.

Wiewór

2016-03-18, 11:09
powinni ich zapędzać do klatek

tygrys96

2016-03-18, 15:52
hahaahhahahaha sadole to tacy kretyni, to nie są nawet włosi wy debile

Kivas

2016-03-18, 17:00
Czy tylko mi się wydaje- patrząc po sprzęcie jakim nagrywają ujęci w kadrze dziennikarze, a także po jakości nagrania i po umundurowaniu i wyposażeniu policji, że ten filim może pochodzić sprzed co najmniej jakichś ponad 10 lat...?

Macias17

2016-03-18, 17:31
Fajnie byłoby mieć jakieś okno wychodzące na ten plac. Otworzyłbym dobrego whiskacza i się delektował :)

oc...........an

2016-03-18, 18:17
Ale z tymi niewiernymi, to mimo wszystko wydaje mi się, że chodzi w pierwszej kolejności o ateistów, których populacja w Europie i na świecie co pół dekady podwaja się. Jakby nie patrzeć kozojebcy też uznają Jezusa i Biblię, ale uważają ją za mniej ważną świętą księgę, tak jak my nie aż tak szanujemy Stary Testament, a prawodawstwo opieramy w głównej mierze na nowym.

Pacop

2016-03-18, 19:43
Włosi są przerąbani... Jak byłem raz na Mariackiej w Katowicach na popijawce to jacyś Włosi (Erazmus) do nas podeszli i zaczęli z nami gadać, a że ja już lekko wstawiony to się ich pytam co sądzą o imigrantach, to mnie ku*as zaczął obrażać, że polacy się wcale nie różnią od nich, że powinniśmy ich przyjąć, bo oni są do nas podobni i że to my polacy robimy dużo większe zamieszanie nie przyjmując ich. Zaczęliśmy się z nimi kłócić (nie do końca kłócić, ale przedstawiać im dlaczego ich nie chcemy przyjąć) to oni przeszli do ofensywy i zaczęli się z nami szarpać no, ale chyba im po wszystkim zostało wyjaśnione :D Nie wiem czy jeszcze zagoszczą w Polsce :D :psycho: :idzwch*j:

Dobrutro

2016-03-19, 21:23
Przodkowie Włochów już mieli taki najazd. W czasach rzymskich, uciekające w popłochu przed Hunami plemiona germańskie wdarły się do imperium. Cesarze łudząc się na rekrutów do swoich legionów pozwalali im się osiedlać. Ba! Dostarczano im nawet żywność by zwyczajnie nie rabowali okolicy. Tam gdzie się osiedlili barbarzyńcy, tam zanikał rzymski model społeczny, umierał system podatkowy - bo dzikusy nie płaciły. Umierała edukacja - bo dzikusy się nie uczyły. Nie asymilowali się i nie dążyli do rzymskiego obywatelstwa - bo było ich dużo i czuli się silni. Gdy zmniejszały się dostawy żywności z powodu nieurodzaju w imperium to wybuchały bunty. W jednej z takich rewolt zginął jeden z cesarzy. Barbarzyńcy nadal wybierali swoich królów, służyli w legionach, wspinali się po drabinie oficerskiej drabiny i uczyli się rzymskich taktyk. Jednym z barbarzyńców którzy zdobyli wysokie stanowisko w taki sposób był Odoaker, król Gotów który złupił Rzym i obalił ostatecznie cesarstwo na zachodzie.