18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Własnoręcznie wykonana tokarka

andzejinformatyk • 2013-06-04, 13:10
Prawdziwi mężczyźni budują bez użycia prądu.
:brawo:

Szron

2013-06-04, 18:50
Który już kisielem po majtochach zapuścił? Na myśl że ten kawał drewna, który koleszka wytoczył znajdzie miejsce w sadolowej dupce? :D

bavarian

2013-06-04, 19:04
I to jest "PEOPLE ARE AWESOME" a nie jak banda bogatych bachorów udaje latające wiewiórki przy sail;]

MadDave

2013-06-04, 20:16
zrobić narzędzie do zrobienia narzędzia -Fuck Logic.

magikp1

2013-06-04, 21:26
Mój Tato z zamiłowania i wykształcenia stolarz sam zrobi zrobił wszystkie maszyny do stolarni( tokarkę, frezarkę, kraizege i heblarkę), bo jak otwierał biznes trudno było cokolwiek dostać Maszyny mają już po 30 lat i działają jak nowe , wiele części jest drewnianych

Zaethrael

2013-06-04, 23:00
Fajnie, że zrobił drewniane dildo w przeciągu 6 min wraz z tokarką... FEJK!

Jackyll

2013-06-05, 00:30
No zajebisty typ, odlał do tego koło, konika i kły, a do tego dotoczył elementy na tokarce do metalu, żeby zrobić tokarkę do drewna :mrgreen: , niesamowite :lol:

Takim czymś to chyba zachwycają się ludzie co mają dwie lewe ręce zdatne do pisania wyłącznie na klawiaturze. No ale takie czasy, teraz wszyscy wyksztąęceni będą tak, że gniazdka nie potrafią wymienić.

Zl...........ny

2013-06-05, 02:03
Wszemir napisał/a:



ch*ja byś zrobił... siedziałbyś dalej na dupie i trolował



Aż tak jesteś upośledzony ruchowo, że kontrukcja kawałek drewna + wiertarka jest dla ciebie czymś niemożliwym i niewyobrażalnie skomplikowanym? Skończyłem technikum mechatroniczne, pracowałem również na CNC i uważam, że facet zwyczajnie zmarnował czas, bo ani to użyteczne specjalnie, ani dokładne. Kilka koślawych poręczy i całe to gówno zjedzą korniki albo powykrzywia wilgoć.

Wszemir

2013-06-05, 16:47
Zly_wrecz_okropny napisał/a:



Aż tak jesteś upośledzony ruchowo, że kontrukcja kawałek drewna + wiertarka jest dla ciebie czymś niemożliwym i niewyobrażalnie skomplikowanym? Skończyłem technikum mechatroniczne, pracowałem również na CNC i uważam, że facet zwyczajnie zmarnował czas, bo ani to użyteczne specjalnie, ani dokładne. Kilka koślawych poręczy i całe to gówno zjedzą korniki albo powykrzywia wilgoć.



a wyszedłeś wpierw z gimnazjum, czy siedzisz i tylko trolujesz dla zasady? Poza tym... jeśli uważasz, że kawałek drewna i wiertarka zastąpi takie cudo to Ty chyba jesteś ciapakiem, który nic nie robi tylko kaboom kaboom w postach i mysli, że jest wielki