18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Właśnie w taki sposób giną piesi na ulicach Warszawy

warszafkapostolicy • 2017-04-16, 10:36
Warszafka Po Stolicy - kompilacja z pieszymi na ulicach Warszawy.

DziamgajacyCzolg

2017-04-16, 10:54
2:01 A potem ustąp jej miejsca bo ona stara, chora i stać nie może :D

biosone

2017-04-16, 10:59
Spinaja dupe na pieszych. I tak siesza dupami w fotelach co im da ta sekunda -5 ze ktos zapie**ala z buta? Ja zawsze przepuszczam pieszego, mieszkam w uk i tu tak jest na porzadku dziennym. W polsce za to bija.

wodzwioski

2017-04-16, 11:17
@up
Nie pie**ol tylko wracaj na zmywak.

omgłomatkobosko

2017-04-16, 11:20
Dzisiejszy, wielkanocny poranek. godzina 9. Jadę przez miasto, a na ulicach 5 osób na krzyż. Oczywiście znalazł się jebnięty biegacz. ch*j mu w dupę, niech se biega. Ruszam spod świateł, a ten zjeb prosto mi pod koła i biegnie przed maską. Gdyby nie monitoring, to bym ch*ja zepchnął na bok. Dla dociekliwych to było skrzyżowanie Wojska Polskiego i Rzeczypospolitej w Legnicy. Debil biegł w kierunku Piłsudskiego, ale po co komu chodnik i przejścia, jak można między samochodami adrenaliny szukać.

buoba

2017-04-16, 12:04
Pół biedy jak ktoś idzie normalnym krokiem, ale mnóstwo ludzi po prostu wbiega na jednię i kierowcy nawet nie mogą ich awaryjnie wyminąć.

A dla tych co włażą ewidentnie na czerwonym lub w miejscu nieoznaczonym (na wielopasmowej jezdni!) powinno być 10 batów w plecy, a nie jakieś 100zł które i tak takiego dekla nic nie nauczy, zapłaci i zapomni.

Volfodzio

2017-04-16, 12:19
no bo na wiosce nie było takich problemów i jezdnia węższa

~Velture

2017-04-16, 14:39
Znów kompilacja od słoików dla słoików.

b0r000

2017-04-16, 17:33
buoba napisał/a:

A dla tych co włażą ewidentnie na czerwonym lub w miejscu nieoznaczonym (na wielopasmowej jezdni!) powinno być 10 batów w plecy, a nie jakieś 100zł które i tak takiego dekla nic nie nauczy, zapłaci i zapomni.



To jest właśnie k***a poj***ne. Kierowca nie ustąpi pieszemu to od razu 10 pkt. i chyba 500zł (poprawcie mnie jeśli się mylę)
Staniecie na przejściu dla pieszych 350.
A ci k***a na czerwonym, nie na przejściu dla pieszych a potem lament że wypadek.

Co wy na to żeby za każdego przełażącego na czerwonym/nie po pasach były ujemne punkty karne?

gabriel0

2017-04-16, 19:14
Jak wygląda sytuacja jak ktoś wleci naczerwonym na pasy i mam na to dowód? Mogę walić (pieszego)?

babubabu89

2017-04-16, 19:50
@up teoretycznie możesz gościa pie**olnąć. Praktycznie się nie opłaca bo nie ma oc i byś musiał odszkodowanie za uszkodzone auto ściągać od niego a taki jełop pewnie będzie spłacał co miesiąc po 1 zł

zairland

2017-04-16, 23:32
Mam apel do Polaków- nie róbmy z siebie ruskiego bydła. Ja wiem że lata komuny zaszczepiły w nas poczucie że łamanie prawa jest ok, no ale k***a, chyba aspirujemy do bycia Szwajcarią (no dobra, przesada, ale każdy by chciał żeby u nas było tak bogato jak na Zachodzie), a nie Naddniestrzem. Spoglądając na te filmiki czułem jakby były nagrywane we Lwowie, Kijowie, Moskwie czy innym postsowieckim ruskim burdelu. I jak my mamy być lepsi, jeśli nawet głupie samozachowanie jest na poziomie Homo sovieticusa?

mp_toujane

2017-04-17, 00:11
Co to za k***a tego psa na sile ciągnie? Wystarczyło go na ręce wziąć i przenieść skoro się bał. Sk***esyny nie ludzie.

kothletino

2017-04-17, 11:51
Ej ale nie gadajmy, że jest tak źle. To nawet da się jakoś obejrzeć a nie przez 80% czasu za kierownicą patologiczne "downy" z atakami Zespółu Tourette’a oraz padaczki na klakson. :roll:

ZajętyPelikan

2017-04-17, 12:48
babubabu89 napisał/a:

@up teoretycznie możesz gościa pie**olnąć. Praktycznie się nie opłaca bo nie ma oc i byś musiał odszkodowanie za uszkodzone auto ściągać od niego a taki jełop pewnie będzie spłacał co miesiąc po 1 zł



Samochód naprawiasz z funduszu gwarancyjnego, a oni ściągają pieniądze od pieszego... nic od nikogo nie ściągasz...