18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włamanie do jubliera

xdeer • 2015-12-11, 21:36
Złodziej w biały dzień wchodzi do jubilera, spryskuje twarz dla ekspedientki gazem pieprzowym i kradnie naszyjniki o wartości około 100tys złotych. Gdyby w naszym Państwie był dostęp do broni to myślę, że Pani ekspedientka nie zawahała się i profilaktycznie walnęłaby kulkę w łeb złodziejowi. Całą akcja rozgrywa się w Bielsku Podlaskim.







To już 3 napad na ten sklep jubilerski, a policja dalej nie może ustalić sprawcy

Kriski

2015-12-11, 21:44
xdeer napisał/a:

Złodziej w biały dzień wpier*ala się do jubilera, spryskuje twarz dla ekspedientki gazem pieprzowym i kradnie naszyjniki o wartości około 100tys złotych. Gdyby w naszym Państwie był dostęp do broni to myślę, że Pani ekspedientka nie zawahała się i profilaktycznie zaje*ałaby kulkę w łeb dla złodzieja. Całą akcja rozgrywa się w Bielsku Podlaskim.



Moim zdaniem raczej koleś miałby i naszyjniki i profilaktycznie giwerę.

_H...........r_

2015-12-11, 21:47
Zamiast sp***olić przez ladę na ulicę to ta mu jeszcze kasę rzuca. Tak zgadza się, pracownicy powinni mieć broń a najlepszy by był paralizator. Koleś pada na ziemię, ona dzwoni na policję i po sprawie.

garota

2015-12-11, 21:47
@upup

LOL :) Autor ma nadzieję że broń będzie dostępna tylko dla praworządnych obywateli :) A wystarczy takie proste zabezpieczenie jak przedsionek z domofonem. Nikt z zakryta mordą nie ma prawa wejść a to przecież jubiler. Tam raczej kolejek nie mają.

BlanX

2015-12-11, 21:50
Szkoda,że tych kamer w podłodze nie zainstalowali,mieliby nr buta sprawcy i to pomogłoby go ująć w try miga.

LaChupacabra

2015-12-11, 22:04
xdeer napisał/a:

a policja dalej nie może ustalić sprawcy



Ustalanie sprawcy to bym zaczął od sprawdzania jebusiów ekspedientek. Trzeci napad na ten sklep jubilerski na zadupi gdzie gołębie zawracają, a ci się k***a bawią w zgadywanki: "Uuuu, kto to był?"...

PS Jeszcze giwere dajcie k***a babie do ręki, żeby sobie w łeb strzeliła jak będzie telefon dzwonił. Dorośnijcie ludzie, poczytajcie książek trochę, a nie Kolofdjuti.

PPS Mój sześioletni syn w kółko powtarza "ja bym mu tak zrobił..., ja bym mu tak trzasnął" ale on ma 6 lat, a wy k***a? Stare konie, apie**olić tylko potrafią, a jak przyjdzie co do czego to oszczane nogawki.

Rev81

2015-12-11, 22:07
Gaz pieprzowy czasowo oślepia. Nie wiem, czy pakowała by kulki w ciemno. :D

gretex

2015-12-11, 22:44
wyrzucił młotek, który pewnie wkładał w domu bez rękawiczek, i teraz mają już odciski :)

Amator, a gaz lekko nie działa :P

Ri...........to

2015-12-11, 22:55
złote blidy... tanio sprzedam !!!

patryko93

2015-12-11, 23:27
Wątpię żeby ktoś zaatakowany (pierwszy może drugi raz w życiu) dałby radę się obronić nawet mając broń (co innego osoba wyszkolona w tym celu). Jednak przechodzień mający pistolet widząc uciekającego przestępcę pewnie by posłał w jego kierunku kulkę.

matzwo

2015-12-12, 00:00
Co chcecie od chłopaka, Święta idą, a karpia za coś trzeba kupić...? ;)

KrisCFC

2015-12-12, 00:19
To sk***iel... a policja jeśli faktycznie nie potrafi go ująć to są idiotami lub zwyczajnie mają wyj***ne.