18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Władimir Władimirowicz

zielak300 • 2013-12-21, 18:23
Nieustraszony wódz.




Swoją drogą, "prawie" miniony rok pokazał kto rządzi na tej planecie.

dr_dex

2013-12-21, 18:58
Putin to najbogatszy polityk swiata - jego majatek wyceniany jest na okolo 80 miliardow zielonych.

..nic dziwnego ze misio sp***ala w podskokach :)

zielak300

2013-12-21, 19:15
dr_dex napisał/a:

Putin to najbogatszy polityk swiata - jego majatek wyceniany jest na okolo 80 miliardow zielonych.

..nic dziwnego ze misio sp***ala w podskokach :)



Jak nie lepiej. Z pewnością jest w pierwszej dziesiątce najbogatszych na globie. W żadnych rankingach go nie umieszczają bo nikt nie ma pojęcia jaki kwit tak na prawdę kisi. W zeznaniach podatkowych wymienia zaledwie kilka willi i temu podobne pierdoły, a sam trzyma łapę na największych światowych złożach diamentów na Syberii :D

Na jakimś amerykańskim portalu czytałem, że na Syberii znajdują się złoża dzięki którym Rosja może przez kolejne 2.000 lat zaopatrywać cały świat w diamenty -.-

wiesiors4

2013-12-21, 19:30
zielak300 napisał/a:

Swoją drogą, "prawie" miniony rok pokazał kto rządzi na tej planecie.


Na pewno nie Putin. Ludzie, którzy rządzą i sterują losami świata robią to zza kurtyny, Choć tak naprawdę, to rządzi pieniądz.

zielak300

2013-12-21, 19:43
wiesiors4 napisał/a:


Na pewno nie Putin. Ludzie, którzy rządzą i sterują losami świata robią to zza kurtyny, Choć tak naprawdę, to rządzi pieniądz.



Rządzą także show biznesem


zerwikaptur

2013-12-21, 19:50
zielak300 --nie 2000 a 200 lat też widziałem te szacunki z tym że niewiele to warte kiedy wydobycie jest 240 % droższe niz diamentów w południowej afryce to samo sie tyczy ich najwiekszych złóż ropy i gazu które na dziś dzień sa nieopłacalne w wydobyciu ,tą rope i gaz co wydobywaja skonczy sie im za około 40 lat a reszta leży poza kołem podbiegunowym wiec nie za ciekawie dlatego rosja szuka terenów coś wartych takich jak kaukaz tam jest wch*jam ropy

wiesiors4

2013-12-21, 19:50
zielak300, no tak ja tu o czymś, co jest logiczne, a ten wkleja jakiś głupi obrazek :homer: jak chcesz coś powiedzieć, to podejmij jakąś merytoryczną dyskusję, a jak nie to pysk zamknij :roll:

In...........eo

2013-12-21, 19:57
Przecież wiadomo kto rządzi planetą, pieniądze. Najlepsze jest to, że to zwykłe papierki bez wartości a ludzie ustalili sobie, że za dużo takich mogą kupić sobie życie. ;)

zielak300

2013-12-21, 19:57
wiesiors4 napisał/a:

zielak300, no tak ja tu o czymś, co jest logiczne, a ten wkleja jakiś głupi obrazek :homer: jak chcesz coś powiedzieć, to podejmij jakąś merytoryczną dyskusję, a jak nie to pysk zamknij :roll:



Dla mnie rozumowanie w której rządy i my wszyscy są sterowani przez jakąś grupę ludzi bez imienia i nazwiska nie jest logiczne. Musisz ogarnąć, że losy świata są w rękach jednostek które dorwą się do władzy. Uważasz, że Hitlera stworzyło bractwo które chciało unicestwić naród żydowski ? Nie, Hitler stworzył się sam. Miał siłę perswazji i pociągnął za sobą tłumy.

le...........k8

2013-12-21, 21:33


Polacco Sivusco

2013-12-21, 21:34
Tak łatwo nie zmienia się historii z Putinem !



Catacombe

2013-12-21, 21:37
wiesiors4, skoro dla ciebie jest sensowne że cały świat sterowany jest anonimowo przez żydomasonów, i wszystko jest zaplanowane, to jak tu logicznie i sensownie rozmawiać. Napisz jeszcze że ci żydomasoni to reptilianie. Bardziej sensownie było by napisać że światem rządzą korporacje, chociaż polityka póki co jest na pierwszym miejscu

bl...........55

2013-12-21, 21:40

wiesiors4

2013-12-21, 21:44
Catacombe napisał/a:

wiesiors4, skoro dla ciebie jest sensowne że cały świat sterowany jest anonimowo przez żydomasonów, i wszystko jest zaplanowane, to jak tu logicznie i sensownie rozmawiać. Napisz jeszcze że ci żydomasoni to reptilianie. Bardziej sensownie było by napisać że światem rządzą korporacje, chociaż polityka póki co jest na pierwszym miejscu


Czy widzisz żebym coś pisał o masonach, dzbanie? Ja pie**olę naoglądali się zeitgeista i tak pie**olą o tej masonerii przy każdej możliwej okazji :homer: