18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Włączył mu się pajęczy zmysł

Flodzia • 2022-01-10, 13:22

Niech ginie :lol:

janlew

2022-01-10, 21:06
Rozjebie napisał/a:

Chyba kpisz, przecież u pedryli w sukienkach jak sie dowiedzą o wpadce kumpla z jakimś dzieciakiem, to wszyscy go kryją.
A wiec zbokiem/ sodomita wśród księży jest 10000 na 10000


Żydowskie media i klakierujące im lewactwo, wyciągają wyłącznie pedofilie księży a to 0.01-0.02% przypadków. Kryjecie więc w ten sposób 99.8% pedofilów, co nie dziwi bo większość z nich to wasz pokrój.
Choć nie dziwi, nie zmienia to jednak faktu że ich kryjecie, praktycznie ~100% pedofilów. Więc jakby podążyć twoim tokiem myślenia - zbokiem, sodomitą czy tam pedofilem jest każdy z was, nieprawdaż?

Źródło też mogę wrzucić, z czasów PO, żebyście nie gadali że skłamane.
https://natemat.pl/85477,kim-sa-polscy-pedofile-okazuje-sie-ze-nie-ksiezmi-ani-nauczycielami
To że 45% ofiar pedofilów to chłopcy, których dopadł sodomita, też jest we wszystkich danych. A jest LGBT na paradach w PL, gdzieś tylu co księży w PL, ze 30-40tyś.
Pedofilskie gwałty sodomitów 450 na 1000.
Pedofilskie gwałty księży 1 na 1000 (tyle co lekarzy i nauczycieli - najmniej z wszystkich zawodów).

przewodnik_elektryczny

2022-01-10, 21:16
janlew napisał/a:

Żydowskie media i klakierujące im lewactwo, wyciągają wyłącznie pedofilie księży a to 0.01-0.02% przypadków. Kryjecie więc w ten sposób 99.8% pedofilów, co nie dziwi bo większość z nich to wasz pokrój.
Choć nie dziwi, nie zmienia to jednak faktu że ich kryjecie, praktycznie ~100% pedofilów. Więc jakby podążyć twoim tokiem myślenia - zbokiem, sodomitą czy tam pedofilem jest każdy z was, nieprawdaż?



Janlew , jesteś stary a niezmiennie głupi. Tu nie chodzi o pojedynczych księży-pedofili, bo to mały pryszcz. Problemem jest to że tych księży chronili biskupi i arcybiskupi, przenosili na inne parafie i zamiatali sprawę pod dywan aby tylko żaden nie poniósł kary. Jan Paweł II wiedział o wszystkim i nie zrobił nic. Bezsilne polskie państwo z bezradnymi sądami i policją także niewiele. Całemu kościołowi przydałby się proces na wzór Norymbergi

kubol

2022-01-10, 21:38
dejwid092 napisał/a:

I kręgosłup wp*zdu



Ty jestes w p*zdu. Nie takie rzeczy sie przechodzilo i czlowiek zyje, i chodzi...

Rozjebie

2022-01-10, 22:20
janlew napisał/a:

Żydowskie media



Przeciez zydki i katolskie zydki to to samo, jakie tu niby jest rozróżnienie?

janlew napisał/a:

Żydowskie media i klakierujące im lewactwo, wyciągają wyłącznie pedofilie księży a to 0.01-0.02% przypadków..



I jak to zwykle bywa w rozmowach z żydostwem - ja swoje, żydy swoje.
A wiec jeszcze raz - ch*j mnie obchodzą cyferki i ktore media je podają. Mnie interesuje tylko to, ze jeden żyd chroni drugiego, i to w tak obrzydliwych sprawach jak pedofilia… Ha tfu

sothis

2022-01-10, 22:23
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Janlew , jesteś stary a niezmiennie głupi. Tu nie chodzi o pojedynczych księży-pedofili, bo to mały pryszcz. Problemem jest to że tych księży chronili biskupi i arcybiskupi, przenosili na inne parafie i zamiatali sprawę pod dywan aby tylko żaden nie poniósł kary. Jan Paweł II wiedział o wszystkim i nie zrobił nic. Bezsilne polskie państwo z bezradnymi sądami i policją także niewiele. Całemu kościołowi przydałby się proces na wzór Norymbergi



On ma swój świat i swoje kredki. Kościół dobry, podwalina kultury europejskiej, ostoja polskości. Jakby go ksiądz wyr*chał, to uznałby że to przebrany za księdza lgbtqwerty, albo że dla dobra kraju poświęci dupę ile razy trzeba.

Juzwa

2022-01-11, 12:03
janlew napisał/a:

Raczej z lewakiem. Zbokiem (sodomitą, pedofilem etc.) wśród księży jest 1 na 10000, a wśród lewaków 100 na 10000.



Wśród nich jest 10 000 na 100.