18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurzony taksiarz

T3RMINATOR • 2020-01-30, 18:10
Pani tutaj już wysiada.


jasypan

2020-01-30, 18:25
Ciekawe o co poszło?

Riben

2020-01-30, 18:36
Może vlogerka/yutuberka/modelka chciała za darmo jechać.

T3RMINATOR

2020-01-30, 18:42
Riben napisał/a:

Może vlogerka/yutuberka/modelka chciała za darmo jechać.



Fachowo te pasożyty nazywa się influenserami.

Wiewór

2020-01-30, 19:05
jasypan napisał/a:

Ciekawe o co poszło?



Powiedziała, że w uberze było czyściej, taniej, lepsze auto i chce żeby uber byl legalny.

TestovironJR

2020-01-30, 19:35
ale się zagotowałem k***a AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym ch*ja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//

grauper

2020-01-30, 19:46
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem k***a AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym ch*ja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//



ie zesraj się.

Nazgrel

2020-01-30, 19:47
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem k***a AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym ch*ja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//



Zesrałbyś się rycerzyku, słabe prowo :P

Generalnie nie wiadomo o co chodzi zupełnie, ale jak widać babsko rzuciło się na wk***ionego chłopa z łapami i dostało od niego po mordzie, więc jakby nie patrzeć uczciwa wymiana.

CorT7

2020-01-30, 19:50


W Rosji nie tracą czasu na prośby :)

Xs...........33

2020-01-30, 19:51
Stary j***ny gruby knur, mam nadzieje że straci pracę.

Pitok

2020-01-30, 19:56
~T3RMINATOR napisał/a:

Fachowo te pasożyty nazywa się influenserami.


Prawidłowo, nazywa się to właśnie pasożytami.

dybek_44

2020-01-30, 21:45
pie**olicie.... baba coś odj***ła więc chłop ją wyrzucił. Wtedy w zemście kopnęła mu w auto na co się chłop wk***ił i dał jej po głupim łubie. W obecnych czasach gdzie baby są poj***ne i myślą że płeć czy ich poglądy ( wizja tego jak powinno się je traktować) tworzą nad nimi zaklęcie ochronne. k***a ... mogło być rożnie, może nie jej wina, rozumiem i usprawiedliwiam. Tylko na wyj***niu z jej auta najwięcej traci jej duma, za to jak zajebiesz kopa w samochód to już może kosztować trochę PLN czy w ich przypadku Rubli (czy tam innej waluty, ch*j wie)

TłustyManat

2020-01-31, 01:47
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem k***a AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym ch*ja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//



Najpierw dorwij słownik języka polskiego.

janlew

2020-01-31, 13:14
TestovironJR napisał/a:

ale się zagotowałem k***a AAAAAAAAAA. Jak bym cela dorwał z swoje łapy, jak bym był przy takiej sytułacji to bym ch*ja złapał i rzucał jak halk lokim o asfalt, zero zaszunku dla takich.... zresztą nie wiem jak to nazwać napewno, wiem tylko że napewno nie można go nazwać mężczyzno ;//


Chyba cie posrało. Baba nie chce wyleźć, z jego taksówki, a własność rzecz święta. Do tego pewnie jeszcze pyskuje. dostała więc to na co zasłużyła. Jeszcze się żadnej od lekkiego zebrania po łbie nic wielkiego nie stało. Są nawet religie które zalecają okazjonalny wpierdziel, co by się baba nie biesiła. Chyba nie jesteś islamofobem, antysemitą czy innym rasistą?

TestovironJR

2020-01-31, 16:51
janlew napisał/a:

Chyba cie posrało. Baba nie chce wyleźć, z jego taksówki, a własność rzecz święta. Do tego pewnie jeszcze pyskuje. dostała więc to na co zasłużyła. Jeszcze się żadnej od lekkiego zebrania po łbie nic wielkiego nie stało. Są nawet religie które zalecają okazjonalny wpierdziel, co by się baba nie biesiła. Chyba nie jesteś islamofobem, antysemitą czy innym rasistą?



ERROR