18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurzony kierowca u wroga

majk92elo • 2021-12-18, 14:53
Ważne, żeby się dogadać


BambiPMT

2021-12-18, 18:18
leho napisał/a:

I przez takich idiotow niewyedukowanych agresorów, Niemcy mają wyrobioną opinie, uprzedzenie do Polaków,
Taki problem nauczyć się języka, kilku słówek?
A co jeśli zamiast tego swojego radia vox FM z "przez twe oczy czerwone "wlaczył by kurs języka niemieckiego
Zamiast zdradzać żonę i korzystać z usług prostytutek i wydawać na nie kasę kupilby kilka godzin z lektorką?
Mogby z godnością wyjaśnić i doprowadzić sprawę do końca.
Yebacc yebanych.



Ale przecież nieźle mówił po niemiecku. To że go gebelsowska k***a zdenerwowała to nie jego wina.

grexik

2021-12-18, 18:51
Robiłem 6lat na załadunku w jednej z firm, zawsze, ale to kurła zawsze jak widziałem niemieckie blachy to wiedziałem, że będzie że szwabem przeprawa.... Najbardziej uciążliwy naród, który uważa że cały świat musi mówić w ich zj***nym języku. A oni nic poza szwabskim.

klick3010

2021-12-18, 19:00
Dwóch debili się dobrało

pazuzu

2021-12-18, 19:50
Taki debil mógł znaleźć pracę tylko jako kierowca tira

czodA13

2021-12-18, 20:37
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szwabek celowo utrudnia kierowcy życie nie chcąc wykonać roboty którą finalnie i tak będzie musiał odj***ć. ch*j mu w dupę, pewnie odreagowuje srających i szczających mu pod domem smoluchów do których się nie spruje bo nie ma jaj.



w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.

Smokw

2021-12-18, 23:40
czodA13 napisał/a:

w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.



O czym Ty piszesz? Nigdy nie zabieram palet..

CzerstWybut

2021-12-19, 07:36
czodA13 napisał/a:

w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.



Co za bezsens. Paleta jest częścią towaru, była użyta do spakowania go. Jak kupujesz buty w pudełku to pudełko też zwracasz ? Jakiś chciwy kierowca cie robi w ch*ja i każe ci oddawać palety bo później albo je spienięża na skupie albo nimi pali w piecu.

Czaki1m

2021-12-19, 12:12
BundyR napisał/a:

A kamerzysta to konia walił podczas nagrywania?



Bardziej to łapa z wk***ienia mu się trzęsła.

NataliaW

2021-12-19, 12:50
czodA13 napisał/a:

w dupie byles. Nie znasz sie to sie nie wypowiadaj kartoflu.
Dostajesz towar na paletach? palety oddajesz - normalne.
Kierowca nie zabierze palet? Firma wystawia rachunek.
i pomyslec ze polacTFU cie lajkuje.



Przecież palety sporo kosztują, za taką ilość palet to miałby kilka stówek na jakimś skupie

RamboSerbia

2021-12-19, 15:12
j***ny cebulak, nic dziwnego ze wstyd po polsku za granica się odezwać

neo001

2021-12-19, 20:40
Justynka99 napisał/a:

eż nieźle mówił po niemiecku. To że go gebelsowska k***a zdenerwowała to nie jego



Gebelsowska k***a może by się za prace wzięła? Polak się wkurzył bo k***a gebelsowska nie chce wykonać swojej pracy, pewnie się dowiedziała kurewka, że zarabia mniej od Polaka :D

Huherko

2021-12-19, 21:22
Ja pie**ole, Kali się zdenerwował, się naszczekał a szkop go i tak olał. Uwielbiam naszą mentalność - od razu telefon, obiektyw przykleić do mordy i ja tu nagrywam materiał dla "Sprawy dla reportera" ... język też masakra ... "weg paletten bo polizei anrufen", jak to usłyszałem to myślałem, że z krzesła spadnę ... no i standardowo co drugie słowo to k***a ...


Mam w głębi duszy nadzieję, że to jakiś żart/prowokacja i taki debil nie reprezentuje naszego kraju za granicą...

Behemot

2021-12-19, 23:04
Jesse.Pinkman napisał/a:

Szwabek celowo utrudnia kierowcy życie nie chcąc wykonać roboty którą finalnie i tak będzie musiał odj***ć. ch*j mu w dupę, pewnie odreagowuje srających i szczających mu pod domem smoluchów do których się nie spruje bo nie ma jaj.



Nie koniecznie, widzisz na zachodzie pauza to rzecz święta, ja robię tak samo. Jak przyjedzie koleś w moją pauzę i zaczyna mi pluć do ucha, to zsiadam z liftera ,zabieram kluczyki ,idę na pauzę i wyj***ne.Po pół godziny jak wracam to klient już ochłonie i czeka grzecznie, bo wie ,że mogę zmienić kolejność wyładunku. Nauczyłem się ichniejszego trybu życia ( "Spokojnie, wczystko okej ")i od tej pory wszystko, łącznie z pracą nabrało kolorów. Niestesty przeciętny Polak parcujący na Zachodzie, pracuje po Polsku- nie szanuje się, ani swoich praw, stresuje siebie i innych, pogania . Zapie**ala w pauzy, soboty jakby mógł to i w niedzielę by pracował i boi się pisnąć słówkiem jak szef każe zostać na nadgodzinach a jemu nie pasuje, a ja z takich brechtam.

Aha co do palet, u nas paleta to śmieć, palimy je na stosie w Nowy Rok (również te Euro).

Ziomee22

2021-12-20, 12:55
Przecież mógł te 10 palet wyj***ć mu na plac i niech se zbiera a sam odjechać dalej w trase

Aramanga

2021-12-20, 14:00
notak napisał/a:

można się śmiać ale ten szwab doskonale rozumie wkówienie Polaka,
tylko te zjeby są na tyle zacietrzewiałe w swojej chorej godności, że nie widzą problemu
poniekąd, w taki sam sposób da się dogadać z turkami tam mieszkającymi i więcej rozumieją



To prawda! Nasłuchał ja sie głupot ze turki straszni zli i trzeba ich unikać a najbardziej wporzadku. Prawie każdy kuma Polski. 5 lat w Hamburgu. A ten ssman to pewnie z Bawarii tam sami nazisci