18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

xaqq

2013-09-03, 18:17
to burunduki, wiewiórki syberyjskie

limon

2013-09-03, 18:39
ale się je*błem w kolano!!! pieprzone wiewióry.....

Ninja.

2013-09-03, 18:46
Fikasz i znikasz ! 8-)

radziuxd

2013-09-03, 19:18
orzeszwmorde napisał/a:


Po pierwsze nie "powiedział" a "napisał" a po drugie słowo 'kamerować" istnieje w SJP i jest słowem potocznym i można je używać w mowie. Nikt tutaj esejów nie pisze i jakoś nie widzę przeciwwskazań aby używać słów które wszyscy rozumieją.

Jasne ośle, można też pisać jak gimby albo pie**oląc w dupę ortografię, bo przecież każdy zrozumie słowo, w którym będzie "u" zamiast "ó" albo wypowiedź na pół strony bez jakiegokolwiek przecinka. Zrozumieć zrozumiesz, tylko troszkę ch*jowo się czyta. :idzwch*j:

orzeszwmorde

2013-09-03, 20:00
.RadziU. napisał/a:

Zrozumieć zrozumiesz, tylko troszkę ch*jowo się czyta.


Patrząc na Twój wiek to dziwię się że czytasz coś więcej niż nekrologi i ulotki na lekarstwach, zgrywasz inteligenta, nawołujesz do nie kalania ojczystej mowy a spinasz dupę jak zwykły zakompleksiony nastolatek.
Poczytaj trochę utwory polskich wieszczów i weź im wytykaj że strasznie wsią zajeżdżają, może Cię wysłuchają.

Xepzo

2013-09-04, 11:02
Przeżył? :shock:

edyj71

2013-09-04, 15:53
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: *urwAAAAAAAAAAAAAAAAA

wszedzie Ci ebani poloniści... mozecie pisac komentarze smieszne dowcipne czy jakie urwa kolwiek inne bo i tak zaraz ktos mnie poprawi że nie dałem ebanej kreski nad literoą S w słowie KTOŚ.

epe uje :-x

przez was internet jest bardziej zaśmiecony niż przez analfabetę który ma za pewne 10 lat a nie 24 jak my, przynajmniej ja i ma prawo do popełnienia ebanego błędu a to że kogoś poprawicie uja da, naprawdę uja :!:

ko...........ie

2013-09-05, 15:48
@up Jak już przeklinasz, to k***a, z jajami.