18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwiony drwal

MisDetonator • 2021-08-18, 01:56
Wpadł z wizytą do banku (?).



Nie wiem gdzie, wiem za to że jak wstanę to sadolowi eksperci już rozkminią kto kogo gdzie i po co :mrgreen: .

cz...........ek

2021-08-18, 14:11
Karboksylator napisał/a:

ale zauważcie, jaką strategię napastnik zastosował. najpierw cios od tyłu na wysokości kolana, a później mógł się bawić, wiedząc, że ofiarę dogoni jak mu będzie chciała uciec.
geny łowców słoni nie poszły w zapomnienie


Chyba geny łowców HIV

cosiedziwiszstanislaw

2021-08-18, 15:14
Skracajcie dystans gdy ktoś was atakuje siekierą, tasakiem, gazrurką, drągiem. Odruchowo krok do tyłu, a lepiej do przodu i walić z dyni, klincz, te sprawy.

Ks...........aw

2021-08-18, 15:52
Chyba nie chodziło mu o pieniądze..

DGZwiro

2021-08-18, 19:05
cosiedziwiszstanislaw napisał/a:

Skracajcie dystans gdy ktoś was atakuje siekierą, tasakiem, gazrurką, drągiem. Odruchowo krok do tyłu, a lepiej do przodu i walić z dyni, klincz, te sprawy.



Polecam jednak sp***alać, a jak się nie da to grzecznie wykonywać polecenia. Jeżeli ktoś potrafi walczyć, to pewnie wie o tym, że skrócenie dystansu ogranicza możliwości użycia dłuższej broni białej, a jak ktoś nie potrafi to mu ta sztuczka nic nie da. :P Plus rada się nie sprawdzi przy siekierach, maczetach, tasakach i tonfach policyjnych (o ile ktoś potrafi takowej dobrze używać).

Karboksylator

2021-08-19, 17:12
czarnybombelek napisał/a:

Chyba geny łowców HIV



arfoafrykanie polowali na słonie w taki sposób, że podchodzili do słonia z tyłu i przecinali mu nogę z tyłu na wysokości kolana bardzo ostrym narzędziem, następnie czekali aż słoń osłabnie, dobijali go i zjadali

a hiv to raczej rozsiewają niż łowią