18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwił się i postanowił...

Jesse.Pinkman • 2021-11-09, 09:47
...ostrzelać posterunek policji. Akcja z wczoraj. Spring, Texas.

Dzisiaj

2021-11-09, 12:34
bardzo k***a inteligetnie :homer:

wiecej by im zrobil jakby prywatne samochody policjantow wysmarowal gownem, zakleil zamki superglue, zglosil na policjantow jakies falszywe skargi, zeby musieli sie tlumaczyc, nie wiem... ja pie**ole, mogl rozrzucic im na parkingu jakies gwozdzie - cokolwiek innego. Baran ostrzelal posterunek, blachy zarejestrowaly kamery, juz pewnie siedzi. Debil.

Labell

2021-11-09, 17:17
Dzisiaj napisał/a:

bardzo k***a inteligetnie
wiecej by im zrobil jakby prywatne samochody policjantow wysmarowal gownem, zakleil zamki superglue, zglosil na policjantow jakies falszywe skargi, zeby musieli sie tlumaczyc, nie wiem... ja pie**ole, mogl rozrzucic im na parkingu jakies gwozdzie - cokolwiek innego. Baran ostrzelal posterunek, blachy zarejestrowaly kamery, juz pewnie siedzi. Debil.



pewnie go odj***li przy próbie zatrzymania, toć wiadomo, że ma broń :)

pixastudio

2021-11-11, 17:08
Dzisiaj napisał/a:

bardzo k***a inteligetnie
wiecej by im zrobil jakby prywatne samochody policjantow wysmarowal gownem, zakleil zamki superglue, zglosil na policjantow jakies falszywe skargi, zeby musieli sie tlumaczyc, nie wiem... ja pie**ole, mogl rozrzucic im na parkingu jakies gwozdzie - cokolwiek innego. Baran ostrzelal posterunek, blachy zarejestrowaly kamery, juz pewnie siedzi. Debil.



Przecież to Texas, tam jeden mózg przypada na 2 osoby