18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwienie + telefon

kANks • 2014-02-08, 17:52
Do czego doprowadza nowa gra Flappy Bird użytkowników telefonów:

Akcja 0:39

NafazowanyKoleś

2014-02-09, 16:52
crossdressphyxia napisał/a:

Dla mnie takie zachowanie jest ch*jowe i koniec. To, czy pracuje na taki telefon dzień, czy godzinę, czy sekundę nie ma znaczenia, zamiast go rozpie**alać, może jego równowartość dać nawet żulowi na pryta, a pożytek większy, przynajmniej kogoś uszczęśliwi. Najgorsze sk***ysyństwo takie cwaniaki, telefon rozpie**oli, a jakby miał coś dać na rzecz innego, to ch*jowi żal dupę ściska,już nie da, już mu szkoda. Ale pewnie starzy dadzą na nowy, to ma w dupie, bo nigdy wartości pieniądza własną ręką zarobionego nie powąchał.

Wziąć takich, zamknąć na tydzień w izolatce i nie karmić, niech się k***y szacunku uczą do dóbr materialnych, bo karma działa, a potem będzie płacz i zgrzytanie zębów.





Kolejny k***a się znalazł który chce mówić ludziom jak mają postępować i co mają robić z WŁASNYMI pieniędzmi.


Jak ktoś kupuje fajerwerki, to też je wypie**ala w powietrze, a nikt nie narzeka bo ładne. A równie dobrze mogę sobie powiesić fajerwerki na ścianie, będą ładne i kolorowe, dobry wystrój w nowoczesnym pomieszczeniu.

Ale tu nie o to chodzi.

Jak zarabiam pieniądze, to są to k***a MOJE PIENIĄDZE, MOJA PRACA i nos do dupy sobie wsadź czy ja kupię za to telefon, który będę używał, czy po prostu kupię go po to, żeby go rozj***ć. Mogę go zeżreć, mogę go osrać, mogę go wrzucić do miksera, mogę z nim zrobić COKOLWIEK zechcę bo to jest MÓJ telefon.

Typ na filmie chciał go rozj***ć, to rozj***ł. Nie twój interes. Żal ci bo wiesz, że sam nigdy tak nie zrobisz? Chciałbyś, żeby autor ci go po prostu dał, prawda?

:idzwch*j:

santaxl

2014-02-09, 16:59
chciałbym zamiast tego telefonu widzieć tu ryj palikota

Upalony

2014-02-09, 17:00
Tania chińska podróbka

da...........ek

2014-02-09, 17:02
Mało kto zauważył, że to podróbka Samsunga Galaxy : )

Lukasz2525

2014-02-09, 17:19
Z tego co widzę , to jest samsung , a samsung to nie telefon , tylko gówno , a użytkownicy samsunga to debile .

Quaswerty

2014-02-09, 17:22
@up
Nie takie debile jak Ty.

anger

2014-02-09, 17:27
Z ciekawości zainstalowałem tę aplikację. Po 10 próbach ominięciach tych j***nych rurek cieszyłem się że nie ma obok mnie młotka..

crossdressphyxia

2014-02-09, 17:42
Cytat:

Jak ktoś kupuje fajerwerki, to też je wypie**ala w powietrze, a nikt nie narzeka bo ładne. A równie dobrze mogę sobie powiesić fajerwerki na ścianie, będą ładne i kolorowe, dobry wystrój w nowoczesnym pomieszczeniu.



Fajerwerki służą właśnie do tego, żeby je wypie**olić w powietrze.
Telefon nie służy do tego, żeby go rozj***ć młotkiem.

Po ch*ju porównanie filozofie.

Cytat:

Chciałbyś, żeby autor ci go po prostu dał, prawda?



Tak, chciałbym. A kto by k***a nie chciał czegoś za darmona?


Cytat:

Kolejny k***a się znalazł który chce mówić ludziom jak mają postępować i co mają robić z WŁASNYMI pieniędzmi.



Przypuszczam, że rodziców, a nie jego.

Może sobie robić z kasą co chce, oczywiście, ale to nie oznacza, że nie jest debilem.

Ludzie dają miliony dolarów za obrazy tzw"sztuki nowoczesnej" czyli parę kolorowych kresek naj***nych na ch*j mać. Dałbyś? nie dałbyś, bo dla ciebie to idiotyzm pewno, tak jak dla znacznej większości ludzi. Tu jest ten sam idiotyzm, tylko w mniejszym stopniu.

|Idąc Twoim tokiem myślenia koleś który poupie**alał sobie ręce i nogi siekierą jest ok, no bo w końcu to jego nogi, i ma prawo sobie je upie**olić, jeszcze mu za to brawo będą bić nie? A matka może rodzić sobie dzieci, a potem je pozabijać, w końcu są TO JEJ DZIECI i może z nimi robić CO JEJ SIĘ PODOBA.

pie**olnij się w ten przewiewny łeb

Nameless

2014-02-09, 17:44
@NafazowanyKoleś
Pieniądze są Twoje, telefony też. Możesz robić sobie z nimi, co tylko chcesz, nawet w dupę sobie wsadzić - Twoja sprawa.
Nie mniej jednak takie zachowanie jest ch*jowe, a ludzie, którzy tak postępują są debilami, prawdopodobnie z kompleksami.

ejdzbikej

2014-02-09, 18:19
Do debili spinajacych sie powyzej: w ciagu 5 dni ten filmik przyniosl kolesiowi 5 milionow wyswietlen co oznacza ze zarobil dzieki niemu sporo siana. I zarobi jeszcze wiecej. Idiotyzmem byloby rozpie**olic ten telefon dla samego rozpie**olenia, czylu np samemu dla siebie nie nagrywajac tego. Ale wtedy nie bylo by kogo hejcic. Tu koles zrobil to dla odslon, wiec osiagnal swoj zamierzony cel i nie k***a nie jest to idiotyzm bo teraz moze se kupic k***iks takich telefonow, totez jebac was hejterzy

Mom and Death

2014-02-09, 18:52
@up przecież to już napisali 5 razy idioto j***ny.

Earth

2014-02-09, 20:01
Srednia stawka to 50$ za 100k wyswietlen, a juz 50 takich stawek zebral, wiec raczej mu sie to oplacalo :0

juperlosco

2014-02-09, 20:02
tez chce taki sprzet

BorgBorg

2014-02-10, 02:26
Dla kogoś kto żyje np. w Anglii, kupno takiego telefonu to jakieś.. 2,5dnia pracy.
Dla kogoś kto zarabia w Anglii najniższą krajową.. 4dni.
Dla kogoś kto pracuje w Polsce za "średnią" krajową.. Tydzień
Dla kogoś kto pracuje w Polsce za najniższą krajową.. 2,5tygodnia.

mmat7

2014-02-11, 22:42
To i tak jest przeniesione z jego kanału na jakiś randomowy żeby ten "random" zarobił sobie... Prawdziwy kanał typa to "how to basic" Popatrzcie sobie jego inne filmiki, ilość wyświetleń i powiedzcie czy nie opłacało mu się rozpie**olić ten telefon czy nie?

K, mój błąd... tak to jest jak chce się zabłysnąć nie oglądając filmiku... ale well, tytuł ten sam, zdjęcie też. łatwo się pomylić.