18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wkurwianie misia.

zwierzak30 • 2023-05-29, 12:29
Mając mocny argument.To i misia można powk***iać. :)


Niby czary inteligentny. :)
Paradoks leśny. :mrgreen:

~DMT

2023-05-29, 12:48
zwierzak30 napisał/a:

Niby czary inteligentny


Już bez przesady. Jakby był inteligentny, to by rozpalił ognisko pod amboną i poczekał, aż myśliwy sam zejdzie... :amused:

darayavahus

2023-05-29, 12:59
Wszyscy czarni mają respekt przed spluwą.

dżonyłojlker

2023-05-29, 13:14
Szkoda, że go nie zaj***ł...








...tego misia oczywiście.

mesjans

2023-05-29, 13:52
Miś miał wyj***ne na spluwę bo nie miał pojęcia co to takiego, wycofał się tylko dlatego że jego ofiara nie wykazywała objawów strachu np. w postaci ucieczki.

kosioraldo

2023-05-29, 14:04
Co za śmieć prowokuje a potem chce go zabić, ludzie to k***y są ten misio bardziej zasługuje by żyć niż ten cwok j***ny ch*j, powinno się go wrzucić do zagrody i szczac na łeb a jak będzie reagował mierzyć z broni by frajer się zastanowił czy warto reagować ha tfu

SkoPio1

2023-05-29, 14:13
"Niby czary"

Brednie, to nie czary.

POLTERGAIST

2023-05-29, 14:36
kosioraldo napisał/a:

Co za śmieć prowokuje a potem chce go zabić, ludzie to k***y są ten misio bardziej zasługuje by żyć niż ten cwok j***ny ch*j, powinno się go wrzucić do zagrody i szczac na łeb a jak będzie reagował mierzyć z broni by frajer się zastanowił czy warto reagować ha tfu



ch*ja tam prowokuję, koleś bez potrzeby tam nie wlazł zapewne , może jest ornitologiem albo innym ch*jem łążącym w ramach pracy po drzewach, a to w tej butelce zapewne służyło nie do prowokowania a do odstraszenia yogiego, jakaś substancja którą misiaki średnio tolerują, z broni mierzył bo yogi wchodził mu wpie**ol spuścić ,a że misiakowi się odwidziała napie**alanka to i koleś nie wystrzelił.

SantaMaria

2023-05-29, 15:52
dobra bambiniści... taki miś by was opie**olił i nie patrzył że "ja nie mam złych zamiarów"

AriliX

2023-05-29, 15:55
SkoPio1 napisał/a:

"Niby czary"
Brednie, to nie czary.



moze chodziło mu o "czarny"

eliveruss

2023-05-30, 02:14
ale bym miał p*zdę, gdyby mu ta pukawka z rąk wypadła

mit2

2023-05-30, 18:30
kosioraldo napisał/a:

Co za śmieć prowokuje a potem chce go zabić, ludzie to k***y są ten misio bardziej zasługuje by żyć niż ten cwok j***ny ch*j, powinno się go wrzucić do zagrody i szczac na łeb a jak będzie reagował mierzyć z broni by frajer się zastanowił czy warto reagować ha tfu


Jesteś bardziej tępy od tego niedźwiedzia. Facet na filmie gdyby chciał odj***ć zwierzaka, to by to zrobił wtedy, kiedy był on jeszcze na ziemi.

Swoją drogą, ciekawe jak smakuje mięso niedźwiedzia...? ;-)