18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wjazd w dupę

~LegendarnyZiom • 2013-06-01, 20:07
Aż dziewczyna przytomność straciła. :szczerbaty: Akcja właściwa od 0:30. Ogólnie zjazd fajnie wygląda, więc polecam całość. Jest to najdłuższa tego typu kolejka na świecie, znajduje się w Imst w Austrii.



Jakby ktoś nie zauważył to w 0:55 świetnie widać jak jest ogłuszona.

BuBu251

2013-06-01, 22:23
Myślałem że to będzie trochę inny "wjazd", ale przypomniałem sobie że to nie hard

robert357

2013-06-01, 22:27
Nawet tutaj nie potrafią jeździć. Po co się zatrzymywała (tak samo ta przed nią.).

cerastes

2013-06-01, 22:30
hehe za torowanie ruchu drogowego i stwarzanie takim zachowaniem niebezpieczeństwa na drodze, taryfikator przewiduje mandat w wysokości do 500zł :)

ja bym się osobiście zirytował gdybym miał przed sobą takiego muła.. po to kupujesz bilet na taki zjazd żeby sobie pozapierdać !!!!!

sauerps

2013-06-01, 22:36
taką jazdę przespała :D

Robot

2013-06-01, 22:39
Gość mógł hamować, ale rozumiem, że kusiło, by przypie**olić jak w tych fajnych samochodzikach na prąd w wesołych miasteczkach. :)

I_am_what_I_am

2013-06-01, 22:45
zawsze mnie wk***ia jak na takich kolejkach/saneczkach/nawet zjeżdżalni w basenie ktoś nie zapie**ala z maksymalną prędkością, trzeba brać poprawki na takich i zostawić przerwę ;)

tepad.no

2013-06-01, 22:54
zawsze tak jest. sprobojcie pozjezdzac na podobnym(ale duzo mniejszym) torze w Ustroniu to gwarantuje, ze traficie na jakiegos zjeba, ktory zatrzymal sie pod tarasem widokowym. zj***ne dzieci blokujace zjezdzalnie to juz standard.

nigon

2013-06-01, 23:10
Tak to jest gdy kobieta wychodzi z kuchni...

uziemiony

2013-06-01, 23:12
Tu się zapie**ala ,a nie sra po krzokach!!!!!!!!!!!!!!!

Laomedont

2013-06-01, 23:14
miejsce baby jest w kuchni, gdyby tam była to facet by się nie musiał martwic czy jej przypadkiem nie "zabił" tylko miał zabawę z przejazdu ...

ellsworth

2013-06-01, 23:46
@kilku up
Ja pie**olę, każdy jedzie z taką prędkością jaką uważa za stosowną, a ty jeden zjebie z drugim trzymaj bezpieczny odstęp, albo wykup sobie prywatny zjazd, jak nie umiesz z innymi ludźmi współistnieć!

SnakeDevil

2013-06-01, 23:52
KMD napisał/a:

Fajna atrakcja! W Polsce by na to wydali grube miliony i by stało puste.



W Polsce takie jest, chociażby "Kolorowa" w Karpaczu, a jakoś puste nie stoi... :glowawmur:

oksi89

2013-06-02, 00:28
To jest Mieders Alpine Coaster, Imst nie ma pojedyńczej szyny tylko taką jakby "rynnę". O ile na Mieders zjechałem i mogę przyznać, że kupa w majtach była, to na Imst się nie dostałem (chciałem, ale kolejka była duża).

Podobno najwięksi twardziele biorą Mieders poniżej 4 minut!

kurczak94

2013-06-02, 01:27
Jechałem na czymś podobnym w naszych górach (kiedyś, na koloniach). To była 5 czy 6 klasa podstawówki, to chciało się posmakować adrenalinki no i stwierdziłem, że pie**ole, nie hamuje. Problem w tym, że kilka osób przede mną komuś się zj***ł wózek i nie chciał jechać. No więc w połowie toru zrobiła się kolejka tych wózków, a ja rozpędzony i skupiony na tym, żeby nie wylecieć z zakrętu bo i tak mnie podnosiło już, wj***łem się w te wózki, gdy ledwo wyjechałem na prostą. No i pech chciał, że dziewczyna przede mną nie zdążyła z niego wyjść. Tak więc na pełnej k***ie, przyj***łem przodem głowy w tył jej głowy. Oczywiście chwilowa utrata przytomności i piękny krwotok z nosa.

Na szczęście, żadnych wstrząsów mózgu itp nie było, ale ponoć mieliśmy farta, bo nie hamując byłem w stanie rozpędzić się do 40-60 km/h, a przy takiej prędkości, bez kasku, może być kiepsko. Skończyło się tylko na 2-dniowym bólu głowy.

Jak się później okazało, takie przypadki są tam częste, a ch*je i tak kasków nie załatwili, a wg. mnie to podstawa. Tak samo jak powinny być siedzenia z zagłówkiem, żeby karku nie połamać. Albo pasy, zamiast kasków. Jednego się nauczyłem - takie tory to niebezpieczne gówno i trzeba niestety być w ch*j ostrożnym, bo można naprawdę zrobić z kogoś, albo siebie roślinkę.

MudPie

2013-06-02, 02:55
dostępny_nick napisał/a:

Hmm, a to tam nie ma hamulców :E? Czy po prostu nie udało mu się wyhamować? Bo jak w szwajcarii na czymś takim byłem to były hamulce, cięzko było wyhamować do 0, ale no tu w ogóle nie widać by hamował...


Specjalnie nie hamował. Wyraźnie słychać jak mówił j***na dz**ka, j***ć ją aaaaaa!!!