18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wjazd na chatę w Wielkiej Brytanii

Macx83wwww • 2020-10-14, 05:41
Gangsterskie porachunki


Mariusz

2020-10-14, 05:57
Mała ilość śniadych obywateli i brak tolerancji dla lpg tu w Polsce jest czymś wspaniałym. W tej kwestii i kilku innych wzorem do naśladowania jest Rosja i Białoruś. Nie wiem czy wiecie ale np pedałowanie jest karalne u kacapow.

Macx83wwww

2020-10-14, 06:07
Mariusz napisał/a:

Mała ilość śniadych obywateli i brak tolerancji dla lpg tu w Polsce jest czymś wspaniałym. W tej kwestii i kilku innych wzorem do naśladowania jest Rosja i Białoruś. Nie wiem czy wiecie ale np pedałowanie jest karalne u kacapow.



W tym przypadku wyglądają raczej na rodzimych Anglików, Polacy też robią w UK wjazdy na chaty dłużników i to dosyć często...

plastic

2020-10-14, 06:10
Mariusz napisał/a:

Mała ilość śniadych obywateli i brak tolerancji dla lpg tu w Polsce jest czymś wspaniałym. W tej kwestii i kilku innych wzorem do naśladowania jest Rosja i Białoruś. Nie wiem czy wiecie ale np pedałowanie jest karalne u kacapow.



no tak, moze w rosji nie chcą dopuścić do promowania homoseksualizmu, więc prewencyjnie go zakazują. szkoda pedałów, ale to lepsze niż pozwolić rewolucjonistom wykorzystywać ich do swoich gierek przeciw reszcie społeczeństwa...

... ale co to k***a ma do tego filmu?

CzerstWybut

2020-10-14, 06:10
Dość smutne komuś rozj***ć dorobek życia w kilkunastu chlopa. No odwaga byla nie ma co.

Salieri16000

2020-10-14, 11:31
plastic napisał/a:

szkoda pedałów



Co k***a?! Jak ci ich szkoda, to im się wypnij :kawa:

dunio90

2020-10-14, 16:57
CzerstWybut napisał/a:

Dość smutne komuś rozj***ć dorobek życia w kilkunastu chlopa. No odwaga byla nie ma co.



Dorobek życia? Przecież chałupy nie spalili. Z resztą jeśli się taki wypadek nie przytrafił brytolowi to gniazdko i tak socjalne. Kogo to, k***a obchodzi? Jak się sra, gdzie się je to trzeba ponieść konsekwencje.

Adae

2020-10-15, 01:21
Frajerskie bydlo, mniej niz 40 na jednego nie ruszaja bo gowno w gaciach ogranicza im ruchy. Od zawsze marzyl mi sie wyjazd z ekipa np. do Manchesteru i doj***nie ekipom obu tamtejszych ciotowskich klubow.

pankruk

2020-10-15, 17:34
Mariusz napisał/a:

Mała ilość śniadych obywateli i brak tolerancji dla lpg tu w Polsce jest czymś wspaniałym. W tej kwestii i kilku innych wzorem do naśladowania jest Rosja i Białoruś. Nie wiem czy wiecie ale np pedałowanie jest karalne u kacapow.



U nas, na Białorusi i Ukrainie tak ale Rosja ma swoje problemy wewnętrzne związane z mniejszościami religijnymi. Problem potęguje fakt poważnego niżu demograficznego wśród białych Rosjan.

Mortifervs

2020-10-17, 16:58
Grunt to nie zapomnieć nagrać materiału dowodowego XD