18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wizyta w RPA

de_Sade • 2019-05-18, 18:01
Taka wizyta w RPA trafiła się na starość. Niby Schwarzenegger to "czarny murzrzyn", a jakoś mu kolorowi nie ufają...


pawrzy

2019-05-19, 22:13
Arni ma ponad 70 lat, w tym wieku niefortunny upadek mógłby się śmiercią zakończyć... no debil po prostu

sieger001

2019-05-20, 13:41
k***a, co jak co ale to coś wyj***ło mu z partyzanta, całym ciężarem ciała, z rozbiegu a Arni nadal sztywno. Obstawiałem, że się prosto na twarz wyjebie a tu takie zaskoczenie. Zapewne ktoś tam zamortyzował upadek, jednak nadal jestem w szoku.

PieronJasnySzlag

2019-05-20, 16:59
To Arni, człowiek legenda, człowiek ikona. Austriacki wieśniak który dzięki ciężkiej pracy i determinacji został żywą legendą.
Jest legendą i w kulturystyce i kinie i generalnie w popkulturze. Moje pokolenie wychowywało się na jego filmach. Do tego jest po ludzku bardzo sympatycznym gościem. Można mu mieć za złe politykowanie czy romanse ale k***a, jak na standardy hollywood to i tak jest prawie świętym.
Niektóre jego filmy oglądałem po 30 razy.

Jak już pisałem, ciężką pracą do wszystkiego doszedł sam i pewnie dlatego został zaatakowany przez tego małpoluda. Zwierze nie potrafilo zdzierżyć że żeby coś mieć trzeba pracować a sława i pieniądze nie rosną da afrykańskim drzewie.

Herhard

2019-05-20, 18:11
Fiksat napisał/a:

Co za czarna k***a niemyta



Ta co skacze też?