18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w przyszłości

~Velture • 2018-05-08, 12:29
Ja pie**olę... kolejny absurd bijący poprzednie :homer:

(Jak zwykle tłumaczone luźno a źródło na dole)

Senat w Illinois (usa) przegłosował ustawę zobowiązującą do nauczania o historii LGBT w szkołach


Senat w Illinois w środę przepchnął ustawę która nakazuje szkołom publicznym w tym stanie aby nauczały o historii lesbijek, gejów, biseksach i transpłciowcach (LGBT) oraz aby używały "nie dyskryminujących" podręczników.



Ustawa, która przeszła w stosunku 34 na tak i 18 na nie, zobowiązuje szkoły podstawowe i licea do nauczania o roli oraz wkładzie lesbijek, gejów, bi i transów w historię kraju oraz stanu.

Zwolennicy zmian, tacy jak senator Heather Steans, powiedzieli Fox News, że nauczanie historii LGBT w szkołach jest ważne aby "zwiększyć współczucie i zrozumienie oraz przekazać historyczne wzorce dla uczniów LGBT".

(...)

Jednakże to szkoły będą decydować ile czasu poświęcą temu zagadnieniu.



Dalej mi się już nie chce. Więcej pie**olenia w źródle.

źródło: http://www.foxnews.com/politics/2018/05/03/illinois-senate-passes-bill-that-requires-lgbt-history-in-public-schools.html

Wiewór

2018-05-08, 12:33
Myślałem, że nic głupszego od religii nie można "uczyć".
A jednak.
Trzecie zdanie.

Patryk93wro

2018-05-08, 12:42
Nie no dla mnie to już jest lekka przesada -.- wk***ia mnie to tak samo ja te j***ne cwale co ubierają się jak p*zdy i mają cwe*owate ruchy xd Dobra można być gejem ale facet to k***a facet a nie p*zda i ma być męski a nie mieć połamana nadgarski i emanować swoim pedalstwem. Tak nie ma to jak być nietolerancyjnym gejem xd

krzyks_08.0

2018-05-08, 12:42
I słusznie. Oczywiście, jeśli o środowiskach LGBT będą nauczali prawdy. My też się uczymy o krzywdach wyrządzonych przez inne narody i ich wpływie na kulturę. To powoduje przecież niechęć.
.
.
.
.
Ok. Obawiam się że to nauczanie będzie miało mało wspólnego z prawdą, a raczej promocją :roll:

latino_lover

2018-05-08, 12:54
Abraxus napisał/a:

Myślałem, że nic głupszego od religii nie można "uczyć".



Można, w wielu szkołach przedmiot Wychowanie do życia w rodzinie jest nauczany przez katechetów.

Patryk93wro napisał/a:

Dobra można być gejem ale facet to k***a facet a nie p*zda i ma być męski a nie mieć połamana nadgarski i emanować swoim pedalstwem. Tak nie ma to jak być nietolerancyjnym gejem xd



Właśnie, gej powinien być P O T Ę Ż N Y.

nowynick

2018-05-08, 13:19
Ale o co Wam chodzi? Ma być o ludziach , którzy mieli wkład w historię kraju i stanu. Ilu takich jest? Nie wiem jak tam ale dla przykładu w Polsce. Grodzka i Biedroń? Żaden nic w historii nie zasłużył. Wiśniewski coś kiedyś wspominał, że jest bi, ale jak muzyka Ich Troje to wkład w historię? :D Ilu znacie innych? Coś tam się o Rafalali, tym od wylewania piwa do kibla czy innym przypadkowym usłyszało ale wkład w historię? Żaden! No i z tym optymistycznym akcentem, że w Polsce ŻADEN LGBT nic dla historii nie zasłużył ten przepis można równie dobrze wpisać w polskie prawo i rżnąć postępowego :D

krzyks_08.0

2018-05-08, 13:27
nowynick napisał/a:

Polsce ŻADEN LGBT nic dla historii nie zasłużył ten przepis można równie dobrze wpisać w polskie prawo i rżnąć postępowego :D



Słusznie prawisz. Zapisać w ustawie. Zrobić takie wykłady w ramach normalnej historii. Poświęcić na to jedną godzinę rocznie. Tyle wystarczy, żeby dać do zrozumienia, że środowiska LGBT nie mają historii i wkładu w historię. Owszem, jacyś homosie mogli się trafić, ale k***a. Odróżniajmy homo od LGBT. Homo się nie obnosi z tym co robi, nie maszeruje i nie manifestuje.

nowynick

2018-05-08, 14:12
:roll:

Ale pomyśl jaki potencjał! Powtarzanie dzieciakom, że żaden gej się niczym dla Polski nie zasłużył przez godzinę raz w tygodniu :ok:

Patryk93wro

2018-05-08, 14:16
Właśnie zgadam się z Tobą Matisadi są dwa rodzaje są geje i pedały, tego drugiego po prostu nie toleruję, owszem ale jak widzę jak wchodzi jakiś typowy cwe* do klubu to mam ochotę go zaj***ć XD A niech podejdzie i jeszcze powie piskliwym głosem siema -.- najchętniej front na klatę :D Tak i przez to wszyscy już boją się do mnie podbijać.

Mamy pewną tolerancję w Polsce, bardzo mi się to podoba ale nie znaczy to, że gdy się przyznałem wszystkim teraz muszę obnosić się z tym kim jestem w miejscach publicznych czy całować się ze swoim facetem, no nie k***a to jest nie do pomyślenia xd.

Co do historii LBGT- jaką my k***a możemy mieć historię skoro do XXI wieku wszyscy zawsze się z tym kryli, będą teraz wymyślać farmazony jakieś który to król czy cesarz był gejem, bez sensu -.-

freaky

2018-05-08, 14:16
Historie LGBT mogłyby pokrótce opisać filmy dokumentalne z obscenicznych manifestacji, "genialnych" wykładów feministek o rodzinach jednopłciowych i zasługach na rzecz umiercania niedoskonałych genotypowo dzieci oraz niepozytecznych i schorowanych starszych.

the_p

2018-05-08, 15:28
matisadi napisał/a:



Słusznie prawisz. Zapisać w ustawie. Zrobić takie wykłady w ramach normalnej historii. Poświęcić na to jedną godzinę rocznie. Tyle wystarczy, żeby dać do zrozumienia, że środowiska LGBT nie mają historii i wkładu w historię. Owszem, jacyś homosie mogli się trafić, ale k***a. Odróżniajmy homo od LGBT. Homo się nie obnosi z tym co robi, nie maszeruje i nie manifestuje.



już się nie bójcie, jak z Turinga zrobili lewego to i z Hubble'a zrobią. Just wait.

pazzuzu

2018-05-08, 16:50
@nowynick
no nie wiem ale np. konopnicka ta od "nie rzucim ziemi skad nasz rod" byla lesba. emilia platter chyba tez.
ale zgadzam sie, ze bez sensu uczyc o nich tylko dla tego, ze ktos r*chal sie inaczej.
to tak jakby uczyc o hitlerze byl vege.

aa jeszcze korybut wisniowiecki mi sie przypomnial

Mom and Death

2018-05-08, 16:56
Cytat:

Nie no dla mnie to już jest lekka przesada -.- wk***ia mnie to tak samo ja te j***ne cwale co ubierają się jak p*zdy i mają cwe*owate ruchy xd Dobra można być gejem ale facet to k***a facet a nie p*zda i ma być męski a nie mieć połamana nadgarski i emanować swoim pedalstwem. Tak nie ma to jak być nietolerancyjnym gejem xd



Cytat:

Właśnie zgadam się z Tobą Matisadi są dwa rodzaje są geje i pedały, tego drugiego po prostu nie toleruję, owszem ale jak widzę jak wchodzi jakiś typowy cwe* do klubu to mam ochotę go zaj***ć XD A niech podejdzie i jeszcze powie piskliwym głosem siema -.- najchętniej front na klatę :D Tak i przez to wszyscy już boją się do mnie podbijać.



Mamy tu jakiś zlot ukrytych homoseksualistów-bohaterów? :roll: Panowie, na randki umawiajcie się w inny sposób (np PW)

Patryk93wro

2018-05-08, 17:44
1. Nie ukryty -.-
2. Co, że homo to zaraz podrywa?
3. Mam faceta wiec sory -.-
4. Zazdrościsz, że ktoś ma jaja pisać to co myśli?