18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w nowoczesnej jełropie

~Velture • 2019-03-11, 14:53
k***a więcej pokoju na ulicach niż w niebie zapisano w książce...

Cytując jedną z moich ulubionych bajek dla dorosłych "tak śmieszne, że wcale nie straszne"... (serial zwierzęta odcinek z rozj***nych drzewem).

I pomyślcie, że do tego dążą niektórzy politycy wyzywając nas wszystkich od rasistów, islamofobów i ksenofobów zamiast nazwać nas ludźmi wyciągającymi wnioski z cudzych porażek i błędów.


żmij

2019-03-11, 14:58
Brytyjczycy :) Ciekawe, jak teraz powinien wyglądać Robin Hood?

janlew

2019-03-11, 15:13
up@ Nie Robin Hood, tylko Raszid Kefija
...a jak będzie wyglądać? No pewnie będzie miał maczetę i głowę chrześcijanki w ręku

poligon6

2019-03-11, 15:20
O ja jebie, musiało gdzieś szambo wybić.

PO nie udało się nam wcisnąć muslimskiego ubogacenia kulturowego to teraz wciskaja nam gówno pod szyldem LBQTRTVAGD. Zero zmysłu politycznego, w Polsce, gdzie pod tym wzgledem jest jeszcze normalnie nikt nie chce lewackich wydumanych problemów.

Jeżeli ktos mysli ze to z doopy obrazek to niech pojedzie do Koloni i wyjdzie w centrum o 11 rano na miasto.


nowynick

2019-03-11, 15:41
Brytania, kraj, który bez jednej mili kwadratowej w City bankrutuje z dnia na dzień. Któregoś dnia to nastąpi! Ta rzesza nie dostanie zasiłku i ruszy palić, niszczyć i mordować...

aaaaaaaaaaaaaa

2019-03-11, 15:48
Pewnie jakiś Polak im opowoedział bajkę o koziołku matołku. Do Pacanowa idą...

WeedLover

2019-03-11, 15:50
Te tłumy to podobno dlatego, że w zoo dopiero co otworzono wybieg dla kóz.

McQurwa

2019-03-11, 16:07
A mi wcale nie jest żal angoli, czy szwabów, a tak w ogóle to ciapaci są już lepsi od tych tzw.”przyjaciół”

jimiq

2019-03-11, 16:20
A ja się zastanawiam skąd oni te fartuchy biorą, kto to produkuje i sprzedaje w jełropie

htp

2019-03-11, 17:10
poligon6 napisał/a:

O ja jebie, musiało gdzieś szambo wybić.
PO nie udało się nam wcisnąć muslimskiego ubogacenia kulturowego to teraz wciskaja nam gówno pod szyldem LBQTRTVAGD. Zero zmysłu politycznego, w Polsce, gdzie pod tym wzgledem jest jeszcze normalnie nikt nie chce lewackich wydumanych problemów.
Jeżeli ktos mysli ze to z doopy obrazek to niech pojedzie do Koloni i wyjdzie w centrum o 11 rano na miasto.



Wcześniej nam wcisnęli kilkadziesiąt tysięcy Czeczenów, teraz z pól miliona Ukraińców, Hindusów. Nie wspomnę o przybyszach z Dalekiego Wschodu.
Ale skoro są prawi i sprawiedliwi, czyli prawdziwi patrioci, to im wolno.

lm65

2019-03-11, 17:19
Gdzie są ci napakowani angole, którzy napie**alali się między sobą o jakąś piłkę z koziej skóry???
Tutaj powinni przyjechać i lać szmatogłowych brodaczy.

poligon6

2019-03-11, 17:24
htp napisał/a:

Wcześniej nam wcisnęli kilkadziesiąt tysięcy Czeczenów, teraz z pól miliona Ukraińców, Hindusów. Nie wspomnę o przybyszach z Dalekiego Wschodu.
Ale skoro są prawi i sprawiedliwi, czyli prawdziwi patrioci, to im wolno.



Jak zapie**ala w robocie i szanuje nasze prawo i obyczaje to nie ma problemu. Oczywiście nie nadawać obywatelstwa ani prawa głosu bo taki plebs od razu zagłosuje na lewusów. Widać to po lokalnym polskim plebsie co głosuje na tych co dają mu 500+.

Co do Czeczenów to wiekszość sp***oliła na zachód, ostatnim ich wielbicielem był niejaki "nadziany" Pawełek. Wystarczy wpisać w neta Adamowicz, czeczenia.

bleblebator1

2019-03-11, 17:37
Przedwcześnie otwarta kasa z socjalem

Samo88

2019-03-11, 18:15
Ramadan k***a ?