18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy w brazylijskiej faweli

Macx83wwww • 2023-12-31, 04:40


Osiem na dziesięć ofiar zabójstw w Brazylii w 2021 r., było rasy czarnej lub pardo.
W sumie murzyni stanowili 79% ofiar z 47,8 tys. całkowitej liczby zamordowanych, biorąc pod uwagę łączną liczbę osób rasy czarnej i rasy mieszanej

psotny_fiutek

2023-12-31, 06:28
"" Osiem na dziesięć ofiar zabójstw w Brazylii w 2021 r., było rasy czarnej lub pardo.
W sumie murzyni stanowili 79% ofiar z 47,8 tys. całkowitej liczby zamordowanych, biorąc pod uwagę łączną liczbę osób rasy czarnej i rasy mieszanej ""

I mamy dylemat....

Tak wiem , dylemat (trudne słowo)


P.s Dla was... choć większość z Was i tak się mieści w tej 3 stopniowej skali. Słowo "dylemat" może być trudne...

Więc dla przypomnienia,albo i oświecenia niektórych, zamieszczam ściągę...byście się odnaleźli.

1) Debil – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka.
2) Imbecyl – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 35—54, upośledzony umysłowo w stopniu średnim, osiągający poziom umysłowy dziewięciolatka.
3) Idiota – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 0—35, upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, osiągający poziom umysłowy sześciolatka.

Dla porównania — średnie IQ dorosłego człowieka wynosi 100.

Ja w wieku 19 lat podobno 113 IQ

Więc klęknijcie na kolana jak czytacie ten tekst.

Ajot

2023-12-31, 08:16
psotny_fiutek napisał/a:

"" Osiem na dziesięć ofiar zabójstw w Brazylii w 2021 r., było rasy czarnej lub pardo.
W sumie murzyni stanowili 79% ofiar z 47,8 tys. całkowitej liczby zamordowanych, biorąc pod uwagę łączną liczbę osób rasy czarnej i rasy mieszanej ""
I mamy dylemat....
Tak wiem , dylemat (trudne słowo)
P.s Dla was... choć większość z Was i tak się mieści w tej 3 stopniowej skali. Słowo "dylemat" może być trudne...
Więc dla przypomnienia,albo i oświecenia niektórych, zamieszczam ściągę...byście się odnaleźli.
1) Debil – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka.
2) Imbecyl – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 35—54, upośledzony umysłowo w stopniu średnim, osiągający poziom umysłowy dziewięciolatka.
3) Idiota – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 0—35, upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, osiągający poziom umysłowy sześciolatka.
Dla porównania — średnie IQ dorosłego człowieka wynosi 100.
Ja w wieku 19 lat podobno 113 IQ
Więc klęknijcie na kolana jak czytacie ten tekst.



Gratuluję samozadowolenia.
Ja mam dużo wyższe IQ, a i tak czasami czuję się jak idiota.

KOSS

2023-12-31, 08:25
W takim tempie jest szansa że się kiedyś im skończą murzyni.

turor

2023-12-31, 09:51
psotny_fiutek napisał/a:

""
Ja w wieku 19 lat podobno 113 IQ



Bo ci test dla 8 latka dali do wypełnienia :D

sothis

2023-12-31, 11:33
I dalej nazywają latynosów murzynami...

smc

2023-12-31, 11:42
Jestem członkiem Mensy od 22 lat i podzielę się z Wami pewnymi przemyśleniami. Testy Bineta-Simona okazują sposób skojarzeń szybkich. Stąd presja czasowa. Niewiele to ma wspólnego z inteligencją, raczej z bystrością. W starożytności mędrzec zamykał się na pustelni na kilka dni, aby rozwiązać skomplikowane zagadnienie. Mózg na przeszukanie swojej zawartości potrzebuje czasu tak działa bo to są niestety reakcje biochemiczne.
Prawdziwą mądrość (czyt. inteligencja) potrzebuje czasu.

Dlatego większość z klubowiczów nie odnosi żadnych sukcesów zawodowych, naukowych czy jakichkolwiek innych. To tacy sami frustraci jak ja, starający się błysnąć tylko tym, że Mózg przetworzy informację kilka sekund wcześniej niż otoczenie. Jednak takie działanie nie posiada wystarczającej głębi, aby móc prawidłowo nazwać je jako poziom inteligencji.


Sadol uczy I bawi.

psotny_fiutek

2023-12-31, 14:30
turor napisał/a:

Bo ci test dla 8 latka dali do wypełnienia



k***a, musiałeś innym mówić... :D

Pedator

2023-12-31, 15:21
psotny_fiutek napisał/a:

"" Osiem na dziesięć ofiar zabójstw w Brazylii w 2021 r., było rasy czarnej lub pardo.
W sumie murzyni stanowili 79% ofiar z 47,8 tys. całkowitej liczby zamordowanych, biorąc pod uwagę łączną liczbę osób rasy czarnej i rasy mieszanej ""
I mamy dylemat....
Tak wiem , dylemat (trudne słowo)
P.s Dla was... choć większość z Was i tak się mieści w tej 3 stopniowej skali. Słowo "dylemat" może być trudne...
Więc dla przypomnienia,albo i oświecenia niektórych, zamieszczam ściągę...byście się odnaleźli.
1) Debil – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 55—69, upośledzony umysłowo w stopniu lekkim, osiągający poziom umysłowy dwunastolatka.
2) Imbecyl – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 35—54, upośledzony umysłowo w stopniu średnim, osiągający poziom umysłowy dziewięciolatka.
3) Idiota – człowiek o IQ mieszczącym się w przedziale 0—35, upośledzony umysłowo w stopniu ciężkim, osiągający poziom umysłowy sześciolatka.
Dla porównania — średnie IQ dorosłego człowieka wynosi 100.
Ja w wieku 19 lat podobno 113 IQ
Więc klęknijcie na kolana jak czytacie ten tekst.



Ja tylko jestem członkiem Ku Klux Klanu ale nie narzekam.

Pawehan

2023-12-31, 19:05
Pedator napisał/a:

Ja tylko jestem członkiem Ku Klux Klanu ale nie narzekam.



Zgadza się jesteś członkiem czyli fiutem i na tym koniec .

ritu4l

2024-01-01, 11:24
Czytam opis i se myślę dobre info na nowy rok niech to postępuje i się wyrżną w ch*j, moje życzenia noworoczne ku brudasom

Bul_od_bytu

2024-01-03, 03:52
W końcu jakieś dobre wieści z kraju gówna i samby