18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witamy na pokładzie

~Sunday • 2024-03-16, 16:14

Włoski komediodramat.

Janko

2024-03-16, 16:23
I jednego pusto głowie mniej chociaż może by i nie utonęła bo to z pustym mógłby i będzie na wierzchu pływać

aaaaaaaaaaaaaa

2024-03-16, 16:52
Skoczkini skoczyła w głębię....

Smoczoor

2024-03-16, 18:31
na ch*j coś tak głupiego wyciągać? niech tam zostanie

PeterNORTH

2024-03-16, 18:32
drodzy państwo tak wygląda leming-tak z tej gry lemmings.bezmózgi kawał mięsa.

smc

2024-03-16, 18:41
Zastosowano tu spacer po desce - osobnik poddany tej karze miał związywane kończyny, często przewiązywano mu również oczy. Następnie wprowadzany był na cienką deskę przerzuconą przez burtę statku i dźgany końcem kordu. Najczęściej ofiary potykały się i spadały, jednak zdarzały się również sytuacje, w których ofiara sama skakała do wody chcąc uwolnić się od ostrzy.

Sadol uczy I bawi.

0rion

2024-03-16, 19:06
no przyj***na jakas xd

panar3

2024-03-16, 19:50
Tylko baba mogła to zrobić... no i może jakiś j***ny Chinol. Ja pie**olę! :-D

szopen_rs

2024-03-16, 20:25
Hi ken słim, hi ken słim, słysząc to na końcu filmiku wiem że to dopiero początek

Juzwa

2024-03-16, 20:53
Baba swoją drogą, ale kamerzysta powinien sam się nadziać na pal.

spawarka_inwertorowa

2024-03-16, 21:25
samice gatunku ludzkiego sa najbardziej pustymi, glupimi, bez instynktu samozachowywawczego, ssakami na tej planecie, nie ucza sie, nie wyciagaja zadnych wnioskow, sa niestabilne emocjonalnie, wpadaja w histerie z byle powodu, nie maja nic do zaoferowania oprocz wiadomo czego, sa chciwe i wyrachowane, tylko lezec i pachniec, nie wiedza co to honor , mam 44 lata, wiem co mowie, r*chalem dziesiatki w swoim zyciu, spotkalem tylko 2 w zyciu z ktorymi mialem romans ktore byly spokojne i normalne, pielegniarka i wlascicielka restauracji, iwona i ewa, wspominam cieplo tylko te dwie istoty w moim zyciu...

garota

2024-03-16, 21:34
spawarka_inwertorowa napisał/a:

samice gatunku ludzkiego sa najbardziej pustymi, glupimi, bez instynktu samozachowywawczego, ssakami na tej planecie, nie ucza sie, nie wyciagaja zadnych wnioskow, sa niestabilne emocjonalnie, wpadaja w histerie z byle powodu, nie maja nic do zaoferowania oprocz wiadomo czego, sa chciwe i wyrachowane, tylko lezec i pachniec, nie wiedza co to honor , mam 44 lata, wiem co mowie, r*chalem dziesiatki w swoim zyciu, spotkalem tylko 2 w zyciu z ktorymi mialem romans ktore byly spokojne i normalne, pielegniarka i wlascicielka restauracji, iwona i ewa, wspominam cieplo tylko te dwie istoty w moim zyciu...



Czyli miałeś słabo w domu. Szkoda. Ale ogólni to prawda 99% kobiet nadaje się tylko do j***nia, gotowania i sprzątania.

smc

2024-03-16, 23:06
spawarka_inwertorowa napisał/a:

samice gatunku ludzkiego sa najbardziej pustymi, glupimi, bez instynktu samozachowywawczego, ssakami na , tylko lezec i pachniec, nie wiedza co to honor , mam 44 lata, wiem co mowie, r*chalem dziesiatki w swoim zyciu, spotkalem tylko 2 w zyciu z ktorymi mialem romans ktore byly spokojne i normalne.




No dobra, roksa jest zamknięta ze trzy lata, wychodzłeś z domu od tej pory...?