18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Witam sąsiada co z wysokości spada

Flodzia • 2023-05-26, 13:45
Pomogłabym ale mam wyj***ne :lol:


Juzwa

2023-05-26, 13:47
A co tu jest do pomocy? Babsko poszło w ch*j i słusznie. jak ktoś nie szanuje swojego życia, to ch*j z nim. Dlatego dawniej samobójców chowali poza cmentarzami, pod murem albo płotem cmentarnym.

kinio7777

2023-05-26, 14:18
Generalnie kościół odmawiał pochówku z księdzem a nawet na poświęconej ziemi samobójcą. A chodzi tu o ciężki grzech jakim jest "nie zabijaj".. bez związku z szacunkiem, chodzi o dogmat kościoła..

alucard321

2023-05-26, 14:45
Też nie rozumiem po co pomagać komuś kto chce ze sobą skończyć. Skoro już skoczył i wyj***ł w beton z kilkunastu/kilkudziesięciu metrów, to po co mu teraz przedłużać agonię? Po co komuś niszczyć śmierć?

darek1234

2023-05-26, 15:14
Juzwa napisał/a:

A co tu jest do pomocy? Babsko poszło w ch*j i słusznie. jak ktoś nie szanuje swojego życia, to ch*j z nim. Dlatego dawniej samobójców chowali poza cmentarzami, pod murem albo płotem cmentarnym.



Poza cmentarzami dawniej chowano przede wszystkim tych, których nie było stać na pochówek. Samobójców też, choć było ich znacznie mniej, a cmentarze nie były kościelne tylko komunalne

to...........10

2023-05-26, 16:05
kinio7777 napisał/a:

kościół odmawiał pochówku z księdzem a nawet na poświęconej ziemi samobójcą



Jak się święci ziemię samobójcą? Zawsze myślałem, że do tego służy woda święcona :D

A, już wiem... "kościół odmawiał samobójcOM pochówku z księdzem, a nawet na poświęconej ziemi" :D

wojtas09999

2023-05-26, 16:15
Widać po napisach że ruski

Baronessa

2023-05-26, 16:43
Jemu to co najwyżej już tylko ksiądz pomoże, a babsko jak babsko... Typowa płochliwa torba w starszym wieku. Wystraszyła się śmierci i sp***oliła...

damian15snk

2023-05-26, 17:00
kinio7777 napisał/a:

Generalnie kościół odmawiał pochówku z księdzem a nawet na poświęconej ziemi samobójcą. A chodzi tu o ciężki grzech jakim jest "nie zabijaj".. bez związku z szacunkiem, chodzi o dogmat kościoła..



O swoich huliganów chowali pod bazylika. Sergiusz III np.

dbrm

2023-05-26, 17:12
Osądzacie jakbyście byli do góry i widzieli jak ewidentnie gość popełnia samóbójstwo i nie jest to nieszczęśliwy wypadek. Jeśli tak było to ok, a jeśli to wasze przypuszczenia to jesteście zwykłymi tempymi internetowymi dzbanami.

skywalker75

2023-05-26, 19:07
To taki russki sport narodowy już chyba, mam nadzieję że nasze onuce z sadola pójdą za przykładem

darek1234

2023-05-26, 19:26
damian15snk napisał/a:

O swoich huliganów chowali pod bazylika. Sergiusz III np.



A tych co podgrywali królowi kochanki to nawet męczennikami zostają. Św. Stanisław ze Szczepanowa

Juzwa

2023-05-26, 20:42
dbrm napisał/a:

Osądzacie jakbyście byli do góry i widzieli jak ewidentnie gość popełnia samóbójstwo i nie jest to nieszczęśliwy wypadek. Jeśli tak było to ok, a jeśli to wasze przypuszczenia to jesteście zwykłymi tempymi internetowymi dzbanami.



Czy samobójca, czy wypadek, bo się debil nie zabezpieczył przed upadkiem, to jeden ch*j. W EC Kraków był wypadek, gość spadł z około 30-40m.Miał uprząż, amortyzator, kask. Słowem wszystko jak trzeba. Tylko "zapomniał" się podpiąć linką do konstrukcji.

vortexture

2023-05-27, 04:38
Juzwa napisał/a:

Czy samobójca, czy wypadek, bo się debil nie zabezpieczył przed upadkiem, to jeden ch*j. W EC Kraków był wypadek, gość spadł z około 30-40m.Miał uprząż, amortyzator, kask. Słowem wszystko jak trzeba. Tylko "zapomniał" się podpiąć linką do konstrukcji.



Miał na sobie w momencie upadku czy założyli mu na dole?


LPCrooks

2023-05-27, 05:09
-Stałam na schodach i usłyszałam trzask. Ehh, pewnie Iwan ch*jogłowow znów imprezę robi. Idę placków nasmażyć.