18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Witaj, sąsiedzie. Jak ci się wiedzie?

Ha...........dy • 2024-01-30, 22:45
Uroki mieszkania na parterze i nieinwestowania w żaluzje. :doggy:



psotny_fiutek

2024-01-30, 22:53
Juz nie wiem kto głupszy, czy ta parka, co nie potrafi /nie chce okna zasłonić choćby prześcieradłem jak żaluzji nie mają.

Czy ten angol idiota nie dający się chłopowi spokojnie spuścić w piździsko a lasce dojść..

pazuzu

2024-01-30, 23:15
Normalny człowiek jakby coś takiego zobaczył to by się uśmiechnął pod wąsem i poszedł dalej a ten robi sensacje jakby właśnie się dowiedział że istnieje seks

Ludzie_to_DEBILE

2024-01-30, 23:27
psotny_fiutek napisał/a:

Juz nie wiem kto głupszy, czy ta parka, co nie potrafi /nie chce okna zasłonić choćby prześcieradłem jak żaluzji nie mają.
Czy ten angol idiota nie dający się chłopowi spokojnie spuścić w piździsko a lasce dojść..





pazuzu napisał/a:

Normalny człowiek jakby coś takiego zobaczył to by się uśmiechnął pod wąsem i poszedł dalej a ten robi sensacje jakby właśnie się dowiedział że istnieje seks




Nie pie**olcie, jakbyście tam byli, to wzajemnie byście sobie obciągnęli pod tym oknem

Anal_Ogórek

2024-01-30, 23:55
Ale babeczka raczej ucieszona. Gorzej gdy jej mąż zobaczy ten film.

wojtas09999

2024-01-31, 00:17
Koleś nagrywał tik toka

smc

2024-01-31, 00:22
Sztafeta. Cieszy się, że będzie następny... ;-)

Belozaurus

2024-01-31, 00:36
Nikt nie dostrzegł ze to amerykańce z banderowskimi/ukraińskimi opaskami - wiec pewnie ruscy ich juz uśpili i tlyko po tych błaznach takie wspomnienia zostały - utylizacja jest p[otrzebna baaardzo






TerazPolska123

2024-01-31, 04:37
mam takich sąsiadów: potężne miasto, gęste osiedle, mieszkanie parterowe, zero zasłon, wieczorem światło się świeci, każdy przechodzący a nawet z daleka widzi każdy szczegół w lokalu

nikt mnie nie przekona że to normalni ludzie, to chyba ma jakąś nazwę....


Yolanda

2024-01-31, 04:51
TerazPolska123 napisał/a:

mam takich sąsiadów: potężne miasto, gęste osiedle, mieszkanie parterowe, zero zasłon, wieczorem światło się świeci, każdy przechodzący a nawet z daleka widzi każdy szczegół w lokalu
nikt mnie nie przekona że to normalni ludzie, to chyba ma jakąś nazwę....



To, że ktoś nie zakłada zasłon, to nie jego problem. Problem jest z Tobą, że wpie**alasz nos w ich okno, bo nie masz własnego życia i rajcuje Cię gdy zobaczysz kawałek cycka. Wtedy szybko biegniesz do domu i pocierasz swoją "króliczą kuleczkę" mocząc gacie 5 razy.

S.Cat

2024-01-31, 06:50
Yolanda napisał/a:

To, że ktoś nie zakłada zasłon, to nie jego problem. Problem jest z Tobą, że wpie**alasz nos w ich okno, bo nie masz własnego życia i rajcuje Cię gdy zobaczysz kawałek cycka. Wtedy szybko biegniesz do domu i pocierasz swoją "króliczą kuleczkę" mocząc gacie 5 razy.



To trochę tak, że ci nieudacznicy na zażenowanie sytuacją, której nie znają reagują śmiechem, a potem po kryjomu jak nikt nie widzi walą pamięciówe do grubasa i jego milfa.Zwykłe przegrywy życiowe.Pewnie skończyli i ze śmiechem uznali, że muszą zamontować rolety a ten cały dzień roztrząsał sytuację i rozkminial kiedy będzie mógł się schować w kiblu

NeinNeinNeiN

2024-01-31, 06:57
pie**olenie. Teraz wszyscy tacy wyzwoleni i tolerancyjni. Równie dobrze mogli by r*chać się na chodniku i też było by ok, nawet można by zbić piątkę z typem "dobra robota ziomuś".

SizzleMyDizzle

2024-01-31, 09:19
pewnie ze swoim facetem tak nie może to zazdrości normalnym ludziom

Sztruks

2024-01-31, 09:46
Jakie p*zdy masakra jeszcze „puka” w okno i się cieszy masakra żenada w ch*j

mianas

2024-01-31, 11:04
TerazPolska123 napisał/a:

mam takich sąsiadów: potężne miasto, gęste osiedle, mieszkanie parterowe, zero zasłon, wieczorem światło się świeci, każdy przechodzący a nawet z daleka widzi każdy szczegół w lokalu
nikt mnie nie przekona że to normalni ludzie, to chyba ma jakąś nazwę....


Normalnie Pohi się zasłaniać !