18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wisiorek z Monachium

muldzio • 2020-04-21, 22:35
zaj***ne z internetów
nie znam niemieckiego, więc nie wiem o czym tam jęczą...

TestovironJR

2020-04-22, 02:07
Budrys2000 napisał/a:

Fejk czy nie fejk, takie sytuacje zdarzają się codziennie. W Polsce dokładnie 15 dziennie, pięć tysięcy samobójstw rocznie. I to jest k***a bardzo smutne.



Ja tego bym nie nazwał samobójstwem, te słowo za bardzo ma zły wydźwięk. Zabicie się podzieliłbym na oczyszczenie oraz samobójstwo, te pierwsze by nastopywalo gdy zabiłby się jaki patalach co ma dwie lewe ręce i jest tchorzem, co nie u nie wsiąść sprawy we swoje ręce. A samobójstwo by nastopywalo gdy zabiła by się biedna kobieta której nie sprzyjał los czy bogaty, ogarnięty facet co przeżył coś potwornego. Dlaczego oczyszczenie, ponieważ dla reszty ludzi jest to na plus jeśli śmieć się odjebie, raz że kobiety i dzieci nie będą musiały patrzeć na jego szpetną mordę, a dwa to że znika nastopienie wielkiej tragedii, mowa tu o zaplotnieniu kobiety, która by załamała się po tym czynie.

OneSizeFeline

2020-04-22, 03:15
TestovironJR napisał/a:

Ja tego bym nie nazwał samobójstwem, te słowo za bardzo ma zły wydźwięk. Zabicie się podzieliłbym na oczyszczenie oraz samobójstwo, te pierwsze by nastopywalo gdy zabiłby się jaki patalach co ma dwie lewe ręce i jest tchorzem, co nie u nie wsiąść sprawy we swoje ręce. A samobójstwo by nastopywalo gdy zabiła by się biedna kobieta której nie sprzyjał los czy bogaty, ogarnięty facet co przeżył coś potwornego. Dlaczego oczyszczenie, ponieważ dla reszty ludzi jest to na plus jeśli śmieć się odjebie, raz że kobiety i dzieci nie będą musiały patrzeć na jego szpetną mordę, a dwa to że znika nastopienie wielkiej tragedii, mowa tu o zaplotnieniu kobiety, która by załamała się po tym czynie.



Ale pie**olisz, jeszcze z błędami, patałachu.

poligon6

2020-04-22, 07:20
Budrys2000 napisał/a:

Fejk czy nie fejk, takie sytuacje zdarzają się codziennie. W Polsce dokładnie 15 dziennie, pięć tysięcy samobójstw rocznie. I to jest k***a bardzo smutne.



Smutne jest to że nie ma kto filmować takich rzeczy i nie mogą wyladować na hardzie.

A przecież są ciekawe historie jak np podpalenie się.

andrzejrobert75

2020-04-22, 08:06
TestovironJR napisał/a:

Ja tego bym nie nazwał samobójstwem, te słowo za bardzo ma zły wydźwięk. Zabicie się podzieliłbym na oczyszczenie oraz samobójstwo, te pierwsze by nastopywalo gdy zabiłby się jaki patalach co ma dwie lewe ręce i jest tchorzem, co nie u nie wsiąść sprawy we swoje ręce. A samobójstwo by nastopywalo gdy zabiła by się biedna kobieta której nie sprzyjał los czy bogaty, ogarnięty facet co przeżył coś potwornego. Dlaczego oczyszczenie, ponieważ dla reszty ludzi jest to na plus jeśli śmieć się odjebie, raz że kobiety i dzieci nie będą musiały patrzeć na jego szpetną mordę, a dwa to że znika nastopienie wielkiej tragedii, mowa tu o zaplotnieniu kobiety, która by załamała się po tym czynie.


Oczyść się


:-P

Se...........cz

2020-04-22, 09:24
Cytuje, krzyczała: "Królestwo za nożaaaaaaaaaa...".

silwerbalk

2020-04-22, 09:42
Sej_maj_nejm_bicz napisał/a:

Cytuje, krzyczała: "Królestwo za nożaaaaaaaaaa...".



Eee tam spoko wisior taki ozdobny..... I nie rozumiem co wam jej tak żal skoro jest ciapata? A nóż i tak by ch*ja dał bo by jebła z 3 albo 4 piętra a k***a za ch*ja takiego tucznika sam nie wciągniesz na górę tak więc babka mogła jedynie pie**olnąć znak krzyża i zadzwonić po łapiduchów..

:roll:

AN...........or

2020-04-22, 10:24
croyna napisał/a:

k***a, ale to smutne



dlaczego smutne, skoro to fejk ?

FuhrerArus

2020-04-22, 11:00
ANALizator napisał/a:

dlaczego smutne, skoro to fejk ?



może to być fejk, ale bądź na miejscu matki w takiej sytuacji. Wychodzisz rozwiesić pranie na balkonie jakby nigdy nic, a za chwile widzisz jak twoje dziecko wisi na balkonie obok. Wiesz, sami byśmy na tą chwile mogli powiedzieć "Meh, wyj***ne nic specjalnego", lecz nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak naprawdę było

niemamskarpet.

2020-04-22, 11:01
myślałem tez na początku że to fejk i manekin wisi ale z tego jak babka nie ma siły jej podciągnął to zakładam że to może być prawdziwe

russian-roulette

2020-04-22, 11:23
Co ma zawisnąć nie utonie

croyna napisał/a:

k***a, ale to smutne



ale z ciebie miękka rura

jacek82r

2020-04-22, 12:46
Przestańcie ! Jak wy możecie to oglądać i komentować bez współczucia.

avalanch

2020-04-22, 15:29
Ciało tak nie wisi, jeśli miała tam już jakieś czas by wisieć to nie miała by tak prosto głowy, i całe ciało wygląda jakby wisiało na jakichś szelkach

Piuriel

2020-04-22, 21:57
Niemiecki hiphop :D

miedzianek

2020-04-22, 23:26
niemamskarpet. napisał/a:

babka nie ma siły jej podciągnął to zakładam że to może być prawdziwe




Jak nie ma siły, jak widać, że spokojnie go podciąga do góry, jednak sygnał do mózgu poszedł i ciężko 'udawać'

Brodaty

2020-04-23, 00:22
bubek90 napisał/a:

Śmierdzi fejkiem...



Zwróć uwagę na sposób zwisania ciała. Mniemam ze jest podwieszone na szelkach z tylu pleców, stąd to pochylenie do przodu. Gdyby wisiało za szyję zwisało by bezwładnie.

:-)