18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wisielica...

Halman • 2022-05-04, 10:03

tak się kończy jak się komuś nie chce żyć..

nowynick

2022-05-04, 14:21
Dkusz napisał/a:

Ee szkoda. Można byłoby jeszcze podupczyc



no właśnie... faceci się wieszają, bo ich dziewczyny rzucają, ta się powiesiła z jakiś tam powodów ale mogły być to np. długi. I tak jak by była apka dla samobójów to ona by uszczęśliwiała ze 20 porzuconych a oni by spłacali wspólnie jej raty i wszyscy żywi i zadowoleni. W dobie globalnej sieci nawet skrajne przypadki jak dodatni wynik na HIV nie musiały by być powodem samobuja. "Masz HIV? Ja też, zaszalejmy!"

Quassar

2022-05-04, 14:30
No i ch*j no i cześć żegnaj okruny świecie.. czekaj tylk osobie jeszcze włosy ułożę bo nie wypada tak wisieć bez fryzury :catfacepalm:

MarcoFoxx

2022-05-04, 14:33
nebelwerfer napisał/a:

ja to się zawsze dziwie jak ktoś się wylogowuje. Niby ok życie to k***a straszliwa, ale czy bycie offline jest takie kuszące?



To kobieta, ona na pewno jakiemuś facetowi na złość zrobiła...

hdposter

2022-05-04, 16:15
Stary gniótł jej zupki chińskie na czole i się powiesiła.

Beka_XD

2022-05-04, 16:34
nebelwerfer napisał/a:

ja to się zawsze dziwie jak ktoś się wylogowuje. Niby ok życie to k***a straszliwa, ale czy bycie offline jest takie kuszące?



To nie tak, że bycie offline jest kuszące. Czasami życie staje się tak bardzo nie do zniesienia, że człowiek po prostu chce zakończyć swój żywot i odejść w nicość. Niepotrzebne są jakieś wielkie dramaty życiowe. Czasami zwykła szara rzeczywistość potrafi dobić człowieka.
Noradrenalina, serotonina, dopamina i takie tam. Kto choruje na depreche kliniczną, ten wie...

Jacek86s

2022-05-04, 18:13
Zniechęcił bym ją szybko tekstem " po wszystkim wyliżę Ci c*pkę"

namate

2022-05-04, 20:26
Dkusz napisał/a:

Ee szkoda. Można byłoby jeszcze podupczyc



nic straconego

karinawaw

2022-05-04, 20:29
Ciekawe czy faktycznie na końcu się rozmyśliła ale ją odcięło i zabrakło jej sił na podniesienie się.
Może jej życie przed oczami przeleciało i sobie przypomniała, gdzie zakopała miliony z przemytu narkotyków, ale już było za późno

Henta

2022-05-05, 00:30
nowynick napisał/a:

no właśnie... faceci się wieszają, bo ich dziewczyny rzucają, ta się powiesiła z jakiś tam powodów ale mogły być to np. długi. I tak jak by była apka dla samobójów to ona by uszczęśliwiała ze 20 porzuconych a oni by spłacali wspólnie jej raty i wszyscy żywi i zadowoleni. W dobie globalnej sieci nawet skrajne przypadki jak dodatni wynik na HIV nie musiały by być powodem samobuja. "Masz HIV? Ja też, zaszalejmy!"



No dobra czy jest na sali jakiś ekspert i zna jakieś takie apki strony itp?

:lol:

Ks...........aw

2022-05-05, 12:39
miałem nadzieję, że chociaż konwulsje zobaczę :-/

piterzaut

2022-05-05, 14:36
skywalker75 napisał/a:

I co zasnęła ? Bo na pewno się nie powiesiła.



Poczytaj sobie trochę o mechanice powieszeń samobójczych. Przytomność tracisz w moment, bo pętla uciska na tętnice szyjne, odcięte zostaje krążenie mózgowe i robisz szybko lulu. A potem to już śmierć mózgu i game over. Odnotowane są przypadki, że wcale nie musisz wisieć nad podłożem. Wystarczy ugiąć nogi w kolanach. I tez zadziała. Oczywiście przy wieszaniu zgodnie z wyrokiem sądu to mechanizm jest inny. Lecisz w dół jakąś odległość i stryczek łamie gnyk. No ale to wtedy dyndasz na profesjonalnym sprzęcie.

spoon17

2022-05-05, 18:33
Heliar napisał/a:

Na ogląda się TV i myśli że życie to bajka, a życie to szara h*jowa codzienność, z wyrwanymi kilkoma dniami szczęścia. Niestety dzisiejsza ludzkość jest słaba psychicznie i nie potrafi się zmierzyć z rzeczywistością



j***ć rzeczywistość wybieram niebieską

Rob3rt88

2022-05-05, 22:43
karinawaw napisał/a:

Ciekawe czy faktycznie na końcu się rozmyśliła ale ją odcięło i zabrakło jej sił na podniesienie się.
Może jej życie przed oczami przeleciało i sobie przypomniała, gdzie zakopała miliony z przemytu narkotyków, ale już było za późno



nie odcielo, za krotki czas, minimalny czas odciacia z adrenalina - a byla na pewno- to 5 sec, dala by rady. to odruch strachu, poprostu obczaila ze nie boli bo powieszenie sie jest praktycznie bezbolesne jezeli nie skaczesc